Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi raz dziala to forum a raz nie... 😞 te mamazone tez mi sie nie podoba... 😞 nie ma to jak nasz brzuszek.. ja tez sie zarejestrowalam na mamusiach.net ale nie wiem co tam szukac... nie ma 2013 roku zalozonego bo tak bysmy sie moze jakos tam wcisnely 😁
mamusie.net jest bardzo podobne do brzuszka wiec tam mi odpowiada.. mam nadzieje ze tu bedzie dobrze juz chodzic... bo nie pisalam z wami troszke i ZATESKNILAM 😜 😁 az sama sie dziwie ze to mozliwe...
my dzis poszlismy na wieczor do znajomych moj sobie popil troszke, i naprawde dziwne to jest jak wszyscy pijani a ty jedyna trzezwa i o jakich oni glupotach potrafia gadac 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi sie, ze admin na mamusiach jest ten sam co na brzuszku, bo fora sa w zasadzie identyczne - troche inny wyglad czy opcje, ale to jest minimalne - przynajmniej dla mnie. A jesli chodzi o samo dzialanie, to tam mi jednak wszystko sie szybciej laduje, wiec nie wiem od czego to zalezy. Moze wlasnie od tego, ze brzuszek modernizuja... 🤨

No masz racje michasia - jak sie jest trzezwym wsrod pijanych, to az sie czasem nie chce wierzyc jaki czlowiek (inny) moze byc 'wesoly' i z jakiego powodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Wydaje mi sie, ze admin na mamusiach jest ten sam co na brzuszku, bo fora sa w zasadzie identyczne - troche inny wyglad czy opcje, ale to jest minimalne - przynajmniej dla mnie. A jesli chodzi o samo dzialanie, to tam mi jednak wszystko sie szybciej laduje, wiec nie wiem od czego to zalezy. Moze wlasnie od tego, ze brzuszek modernizuja... 🤨

No masz racje michasia - jak sie jest trzezwym wsrod pijanych, to az sie czasem nie chce wierzyc jaki czlowiek (inny) moze byc 'wesoly' i z jakiego powodu 😜

Cześć, Admin jest ten sam na obu stronach 🙂
Masz rację, Mamusie działają szybciej i Brzuszek również niebawem będzie, dlatego te zmiany serwera, przenoszenie i dostosowywanie ustawień serwera pod kątem szybkiego działania strony. Jeszcze troszkę cierpliwości, teraz powinno być już tylko lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
pracuję nad tym 🙂
Z czym jest największy problem ?


ja osobiscie nie moge wejsc na forum tzn jak u góry strony jest ten rozowy pasek jest MOJ BRZUSZEK, KALENDARZ CIAZY, GALERIA itd i potem FORUM zawsze wciskalam FORUM i wybieralam dany dzial na ktorym chciałam pisać, a teraz jak tak robie to wraca na strone główną 😠 i zeby zajrzec na forum musze na stronie głownej jak jest NAJNOWSZE POSTY to tam okrazna droga dotrzec np. do styczniowek.

niewiem czy dobrze wytlumaczylam 😁 😁 a nie które dziewczyny ze styczniowek nie moga wogole zajrzec tu... ile mniej wiecej jeszcze takie problemy beda trwac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Witam was 🙂
Ja dziś ledwo żyje...boli mnie podbrzusze jak bym miała za chwile okresu dostać i pulsuje aż na prawą nogę...a do tego mam uczucie jak ktoś by mi w psitę szpilki wbijał.. 🤨 🤨 🤨 😞 😞 🤢
kochana a ty masz skracajaca sie szyjke tak?? dobrze pamietam?? bo slyszalam ze bole takie jak na okres czesto sa tymi porodowymi... 😮 wiec na twoim miejscu pojechala bym na kontrole do szpitala... do tego te kucia 😜 😮 daj znac co i jak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michasia24 napisał(a):
admin napisał(a):
pracuję nad tym 🙂
Z czym jest największy problem ?


ja osobiscie nie moge wejsc na forum tzn jak u góry strony jest ten rozowy pasek jest MOJ BRZUSZEK, KALENDARZ CIAZY, GALERIA itd i potem FORUM zawsze wciskalam FORUM i wybieralam dany dzial na ktorym chciałam pisać, a teraz jak tak robie to wraca na strone główną 😠 i zeby zajrzec na forum musze na stronie głownej jak jest NAJNOWSZE POSTY to tam okrazna droga dotrzec np. do styczniowek.

niewiem czy dobrze wytlumaczylam 😁 😁 a nie które dziewczyny ze styczniowek nie moga wogole zajrzec tu... ile mniej wiecej jeszcze takie problemy beda trwac??


Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki (cache) i spróbuj odświeżyć stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poleżałam trochę i na szczęście przeszło.. 🙂 Ale długo trzymało....w środę idę do lekarza więc mu to zgłosze...Chyba że do środy jeszcze raz tak się powtórzy to pojade do szpitala...A mój K Mówi do mnie ``MOŻE TY RODZISZ`?` GŁUPIE ALE AŻ SIĘU ŚMIAŁAM.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to tak jak moj jak nie raz jak cos robie i skurcz mam i sobie przykucne albo usiade to sie zaraz pyta czy to juz 😁 😁
daga to ty na uczelni bylas 😁 a ja myslalam ze albo rodzisz albo nie mozesz sie zalogowac... wogole cicho sie tu strasznie zrobilo ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu włączyła mi się stronka forum 🙂 no piątku wieczorkiem nie mogłam wejść na stronę 😞
u mnie pięknie biało , szkoda tylko że temp na plusie i na chodniku robi się chlapa 😠
a moja córcia już chciała aniołki na śniegu robić 😁 😁
w ogóle od wczoraj leniuchuję w łóżku , bo coś kiepsko się czuję 😞
przeziębienie i mnie dopadło a do tego ząb boli 🤢
na szczęście mężuś zrobił obiadek 🤪 🙂 także mam dzień laby 🙂 a jak tam u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj prawie cały dzień padał śnieg 🙂
właśnie szukam "domowych sposobów" na przeziębienie , bo czuje jakbym igły połykała przy połykaniu śliny 😞 nos czerwony , że hoho
mój mężu wymyślił , że zmieniamy imię dla synka 😁
postanowił więc , że synuś będzie się nazywał Kubuś 🙂
uparł się , że ja zdecydowałam o imieniu córci to On teraz 😁
a co 🙂 niech Mu będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...