Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
jak tam dziewczyny - wyspane? 🙂
ja tak w miarę , ale coś mam ostatnio tendencje do budzenia się o 4 rano 😮
i wkurza mnie to 😠 później leżę i nie mogę zasnąć 🤔
Kubuś szalał późnym wieczorem , aż się uśmiałam tak brzusio podskakiwał 😁
piątkę mi co chwilę przybijał i dosłownie śledził moje ruchy ręki na brzusiu 😁
ale coś czuję , że będzie nocny marek 😁 bo najchętniej buszuje bardzo późno albo w nocy,
w dzień nawet jak leżę to w większości odpoczywa 😉
dobra uciekam się jeszcze położyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyki.
Ja niestety nie wyspana,tylko obolala...
z kazdym ruchem w nocy wszystko mnie bolalo.
Moja malutka szalala wieczorkiem,nie chciala zebym szla spac;d
ale jakos usnelam ;D
aaa ogolem to jestem niewyspana...zreszta jak zawsze ostatnio...no i glowa daje o sobie znac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
ja nawet juz nie marze o tym ,ze sie wyspie.
bo teraz takie dokuczliwe dolegliwosci,a potem dzidzia juz bedzie i budzenie.Wiec pewnie w dzien bedziemy szukac drzemki 😉


Kochana znam z autopsji i drzemiąc można się naprawdę wyspać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki... 😁
U mnie dziś cały czas pada śnieg..pada to mało powiedziane..sypie.. 😁
Trochę się wczoraj na mojego K wkurzyłam bo przyszła ta paczka dla niego a on nawet nie powiedział że listonosz był, Tylko dopiero sąsiad mi powiedział że listonosz jeździł ale nie dojechał tu do nas bo mój w połowie drogi go zatrzymał i odebrał sobie sam....eh.. 😠 Teraz muszę szybko jakiegoś nowego prezentu szukać a tu już nie ma czasu... 😠 😠 😠 🤢
Dziś się w miarę wyspałam..póki co. Poszłam spać po 12 a dopiero o 6 miałam pobutkę na siusiu.. 🙂 Dziś się wybieram po nowe buty bo w tych co mam to aż strach gdzie kolwiek wyjść bo są naprawdę śliske....a zresztą tak dawno już butów nie kupowałam że głowa mi tylko lata po sklepach z obuwiem... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam wysoko jeszcze bynajmiej mi sie tak wydaje... chodz wczoraj jak po kapieli spojrzalam w lustro to wydawalo mi sie ze jest ciut nizej ale ja to chyba sobie bardziej wkrecam... 🤨 sama juz nie wiem...

no to sie w koncu u nas zacznie... a tak wogole to ile jest nas styczniowek?? kurde donci nie ma i nie tabelka stanela w miejscu... wogole ciekawe co tam u nich slychac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co...oddychać mi się dobrze oddycha i siusiu chodzę naprawdę często...
U mnie teściowa też mówi że jak brzusio opada to można rękę włożyć między brzuch a piersi..a u mnie znów nie do końca...
A opinii na temat mojego brzusia jest naprawdę sporo...Ale ile ludzi tyle zdań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Wiecie co...oddychać mi się dobrze oddycha i siusiu chodzę naprawdę często...
U mnie teściowa też mówi że jak brzusio opada to można rękę włożyć między brzuch a piersi..a u mnie znów nie do końca...
A opinii na temat mojego brzusia jest naprawdę sporo...Ale ile ludzi tyle zdań...
no wlasnie zalezy kto jak spojrzy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie 🙂
Znalazłam coś takiego...aż mnie zatkało... 🤪

Rosjanka Fiodorowa Wasilijewa (1707-1782) to rekordzistka porodów doczekała się 69 dzieci, w ciąży była 27 razy, czyli przez około 20 lat a tylko dwójka nie wyszła z okresu niemowlęctwa. Pochodząca ze wsi Szui kobieta ani razu nie urodziła jednego dziecka. 16 razy miała bliźniaki, 7 razy trojaczki i aż 4 razy czworaczki. Biorąc pod uwagę wszystkie ciąże, porody (i to w czasach tak niełaskawych medycznie dla kobiet) i wychowanie takiej gromadki, to niesamowite, że Rosjanka dożyła 75 lat. Ponoć po jej śmierci Fiodor szybko znalazł nową żonę. Nie ma jednak danych, czy urodziła mu kolejne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...