Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej o 6tej ! 🙂
Wlasnie sie zczolgalam,bo egzamin na 9;/ ale na szczesie ostatni juz Grudniowy 😁 ale fajnie akurat bo biologia i mam tez temat o zaplodnieniu,porodzie itp 😁 to musze sie wykazac.
juz jutro nie mam egzaminow,wiec spoko moge rodzic.
Malutka spokojna w nocy byla,teraz nawet tez.Grzeczne dziecko spi o tej porze haha 😁 😁 😁
odezwe sie jak wroce brzuszatkiii 😉 bye;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 znowu jestem nie za bardzo wyspana 🤢
Troszeczkę w nocy zdrętwiała mi ręka i noga..
Synuś z rana się już przywitał 😆 wypina się co jakiś czas 🙂
Gofry się kończą piec na śniadanko 😜 więc zaraz zapcham brzuszek 😁
Dziś czas lenia, więc będę z niego korzystać a co 😁 😜
Hehe Daguza no to ładny masz temacik 😉
Lecę na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
z przyjemnością mogę powiedzieć , że się wyspałam 😁
szok normalnie - 1 pobudka o 4 na siusiu i spaliśmy do 9 !!! 🤪 🤪
sama jestem w szoku , że córcia tak długo spała 😁
ale musiała chyba odreagować po tych urodzinkach , bo dużo się działo 😁
a dziś leniwy dzionek sobie robimy a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
ja sie dzis nie wyspalam... budzilam sie co chwile bo jak lezalam na prawym boku to mnie zgaga lapala az mi nie dobrze bylo 😮 na plecach ani mowy spac a na lewym boku to az mi reka dretwiala... i 2 razy na siku wstalam poza tym.. 😞
az mnie glowa z nie wyspania boli 😲
wlasnie kawke pijemy, obiadek sie robi zaraz sie ubieram i bedziemy jechac na zakupki 🤪 a jak wroce to tez leniuchujemy 😁

daga 3mam kciuki zebys dobrze napisala egzamin 🙃
tinka mmm ochote na gofry zrobilas 😁
ania zazroszcze wyspania!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Hej o 6tej ! 🙂
Wlasnie sie zczolgalam,bo egzamin na 9;/ ale na szczesie ostatni juz Grudniowy 😁 ale fajnie akurat bo biologia i mam tez temat o zaplodnieniu,porodzie itp 😁 to musze sie wykazac.
juz jutro nie mam egzaminow,wiec spoko moge rodzic.
Malutka spokojna w nocy byla,teraz nawet tez.Grzeczne dziecko spi o tej porze haha 😁 😁 😁
odezwe sie jak wroce brzuszatkiii 😉 bye;*

Co studiujesz kochana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie boli krzyż, pachwiny, i właściwie to tak troszeczkę mi się mokro zrobiło.. tak tyci tyci.. ale spoko to na pewno jeszcze nie to 😜 no i z dnia na dzień wydaje mi się że mam brzuszek coraz niżej 🙂
zaraz się zbieramy do teściów na obiadek więc pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia! Właśnie coś takiego miałam w jednym oku! Najpierw takie nieduże, w środku pola widzenia, zamknięte, później zaczęło się rozszerzać, rozchodzić, powiększać aż minęło... O matko, nie wiedziałam, że to migrenowe!! I rzeczywiście tego dnia trochę pobolewała mnie głowa, ale czasem bywało gorzej, ten ból był jeszcze znośny... O matko, dzięki Ci kochana, nawet nie wiedziałabym, że coś takiego miałam, będę wiedziała co powiedzieć lekarzowi 🙂 Zobaczymy co on na to powie 😉

arnulka rzeczywiście jesteś hardcorem z tymi nartami 😉 Ja już tez nie mogę się doczekać jak będę mogła trochę bardziej się zdrowo zmęczyć, poćwiczyć, ale ja to myślę o wiośnie i o moim ukochanym rowerze 🙂 Jak mały będzie już sam siedział, to kupujemy kask, fotelik i będą wycieczki rowerowe 😁 A jak szybko Mikołaj będzie mógł zacząć naukę jazdy na nartach?? 2-3 latka??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cisza jak makiem zasiał 🙂
u mnie leniwy dzionek , przeszliśmy się tylko z mężem do sklepu po coś na obiadek i w domku cały dzień siedzimy 🙂 nawet mężusia dziś wykorzystałam i zrobił obiadek :- spaghetti 🙂
Kubuś co jakiś czas się powypina i kopniaka mi zasadzi 😁 lubię te Jego ruchy , czasem ja przyłożę rękę - jakby przybijał mi 5-kę 😁 jak ktoś inny przyłoży rękę to już nie 😁
Synek mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak czasem kotłuje mi się w środku tak, że aż boli, to jak proszę męża by mu coś powiedział by się uspokoił, to jak mąż zacznie gadać do brzuszka, to temu małemu urwisowi w to mi graj, jeszcze bardziej szaleje 😉 Czyli raczej synuś (córeczka??) Tatusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maluszek tez nieraz kopie tak fajnie ze jak przyloze reke to jaky mi piatke klepal 😁 😁 a jak mowie do mojego zeby reke polozyl i poczul to nagle ucicha 😲

ale dzis cisza naprawde ani margeritka sie nie odzywa... 🤔
a jutro pewnie jak pojade do lekarza i wroce to zas z 20 stron bedzie do nadrobienia 😁 😁

brzuch mi sie napina strasznie dzis w sumie od wczoraj wieczora mi sie napina tak 😮 zbalamucilam mojego i niewiem czy to tak zadzialalo czy co 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
moj maluszek tez nieraz kopie tak fajnie ze jak przyloze reke to jaky mi piatke klepal 😁 😁 a jak mowie do mojego zeby reke polozyl i poczul to nagle ucicha 😲

ale dzis cisza naprawde ani margeritka sie nie odzywa... 🤔
a jutro pewnie jak pojade do lekarza i wroce to zas z 20 stron bedzie do nadrobienia 😁 😁

brzuch mi sie napina strasznie dzis w sumie od wczoraj wieczora mi sie napina tak 😮 zbalamucilam mojego i niewiem czy to tak zadzialalo czy co 😲 😮


przez bałamucenie swojego mężczyzny też chcesz urodzić przed świętami ? 😁 😁
ciekawe co u reszty dziewczyn , w tabelce jest nas zapisanych kilkanaście i sporo ucichło 😮
nic się nie odzywają co u nich , ciekawe czy któraś już nie urodziła 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu powiem ci ze mi to juz obojetnie kiedy urodze byle by szybko i bezbolesnie 😁 😁 😁 nawet nie obrazilabym sie jakbym na swieta wyladowala w szpitalu w koncu najwazniejsze oboby miala bym przy sobie mojego M i malenstwo wiec czego wiecej pragnac?? 😘 😘

no duzo dziewczyn ucichlo.. szkoda troszke ale moze zle sie czuja i nie maja ochoty na pisanie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie w razie czego Wigilię można przenieść do szpitala 😁
masz rację najważniejsze osoby i tak by były obok 😉
a co do bezbolesnego porodu - to życzę tego każdej z nas 😉
oby jak najszybciej i jak najmniej boleśnie przez to przejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey laski 😁
Melduje się 2 w 1 🙂
Byłam dziś u rodziców na obiadku i nie miałam czasu do was zajrzeć... 🙂 Dzisiaj byłam w sklepie oddalonym od domu rodziców o jakieś 100 metrów, i przyznam że to było najgorsze 100 metrów w moim życiu.. 😁 Nie dość że mokro i ślisko, jeździło mi się w butach po śniegu lepiej niż w łyżwach po lodowisku.. 😁 Do tego w pewnym odcinku sąsiad nie odśnieżył chodzinka i było śniegu za kostki.. 😠 I do tego przy pasach wdepnełam w mega kałużę a z butów aż się normalnie jużlał.. 😠 😠 Lepiej siedzieć w domu i nie robić sobie takich pieszych wędrówek, a co najmniej samemu... 😮 🙂
Dobrze że moja mamuśka ze mnę była to mnie tylko trzymała....a nawet jak bym się wywalić miała to bym ją prędzej razem z sobą pociągneła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...