Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie oczywiscie musialo pokusic ,zeby wejsc na strone super expresu i zawsze jakies tragiczne czy smutne historie mnie sciagaja w swoja strone 😠 Teraz przeczytalam o malzenswie, ktore w koncu postanowilo zlegalizowac zwiazek poprzez slub i w noc poslubna w domu wbuch pozar. Stracili caly dobytek zycia i 2-letniego synusia 😞 4o-miesieczna coreczka w szpitalu 😞 Pozniej jakis inny artykul tez o pozarze, gdzie cala rodzina wybiegla na podworko oprocz 3-laka, ktory przerazony schowal sie w koszu na bielizne i matka, choc wracala do domu , nie mogla go znalezc. W koncu, jak juz go znalezli, straz pozarna zaczela go ranimowac, na chwile odzyskal przytomnosc, usmiechnal sie do taty i.... i nie udalo sie go uratowc 😞 Boze, jak sie poryczalam, to takie smutne, takie tragedie... 😞 Nie moge takich rzeczy czytac (czy o przemocy nad dziecmi), bo tak pozniej wlasnie koncze - ryczac jak glupia. A jednak zwsze jakims sposobme na takie historie trafiam 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No juz sie wykapałam 😁 odpoczelam w wannie 😁 Kurde jeszcze mi sie chyba znow jakas infekcja robi,bo mnie swedzi tam gdzie nie trzeba i zaczyna delikatnie szczypac...;/
a co tu tak cicho mamusie ?

Michasiu nie zarwiecie teraz tej wanny ? macie tak duza ?hehe;d czy prysznic moze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was brzuchatki.. 😁
Dopiero co was nadrobiłam.. 😁
Dziś miałam indyka na obiad...:d Mmm... 🙂
Dziś rano jaki ból w krzyżu mnie złapał. Ruszć się nie mogłam..ale gdzieś po min ustąpił i cisza do taj pory.. 😁
Malutki w południe wariował jak szalony a teraz chyba śpi..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wspólna kąpiel 🤪 oj kiedy ja miałam wspólną taką hihi, tylko my mamy prysznic ale to szczegół ☺️ 😉
daguza spokojnie 😁 ja na twoim miejscu zresztą też bym się niecierpliwiła więc to nie takie łatwe być spokojną, hehe ja jestem w gorącej wodzie kąpana 😁 😜 i bym co chwile wydzwaniała 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Haha...ttinka ja mam to samo...musi odebrać i koniec, i dzwonie do póki się nie dodzwonię.. 😁
Mój to czasami aż mnie bluzga... 😁 Hihi.. 🙂 A j się śmieje i mówie to było odrazu odbierać a nie.. 😁


🤪 dobrze że ktoś ma tak jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro jade na badanie i wypełnienie ankiety.

Bede miala cesarke najprawdopodbniej 2 stycznia bo tak moj lekarz wraca z urlopu.
Powiedział,ze daje 90% ,ze po tym zastrzyku co mi dal na podtrzymanie to donosze do tego stycznia.

Wiec juz mniej wiecej wiem,ze dzidzia bedzie w styczniu,o ile nie dostane boli.

Ale mowi,ze watpi.

I ze dla nas obu lepsza bedzie cesarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Jutro jade na badanie i wypełnienie ankiety.

Bede miala cesarke najprawdopodbniej 2 stycznia bo tak moj lekarz wraca z urlopu.
Powiedział,ze daje 90% ,ze po tym zastrzyku co mi dal na podtrzymanie to donosze do tego stycznia.

Wiec juz mniej wiecej wiem,ze dzidzia bedzie w styczniu,o ile nie dostane boli.

Ale mowi,ze watpi.

I ze dla nas obu lepsza bedzie cesarka.


ale ci fajnie że wiesz kiedy będziesz mieć dzidzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...