Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już nie mogę się doczekać mojej wizyty u lekarza... ja też chciałabym wiedzieć kiedy się mogę Młodego na świecie spodziewać... szczególnie że jutro impreza i mój ma w planie sobie wypić, a pijanego go przecież na porodówkę nie wezmę :P
Dziś urodziła moja kuzynka, która miała pierwszy termin na 3 dni przede mną... więc zaczyna się to robić dla mnie coraz bardziej realne :P
Odezwę sie po lekarzu czyli późno :/
Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no, zgadza sie napewno - i komplikacje moga byc zarowno przy naturalnym, jak i przy cesarce. Tzn dobrze, ze masz takie podejscie, bo po co sie negatywnie nastawiac, skoro takie rozwiazanie w Waszym przypadku jest najepsze dla Was dwojga. Zreszta, po to cesarskie ciecie jest. Za pierwszym razem bylo mi obojetne co, byle nie miec cesarki. Balam sie tego jak ognia do tego to znieczulenie itd itd..Za wszelka cene chcialam rodzic naturalnie. Na szczescie sie udalo. Teraz jestem chyba bardziej wyluzowana i jakby sie okazalo, ze mam miec cc, to chyba bym tak nie pakiowala bardzo, aczkolwiek nie ukrywam, ze i tak mam nadzieje i licze na porod naturalny i cc na pewno nie byloby nr 1 z wyboru (bo znam takie, co porod naturalny traktowaly jak nienaturalny i on nawet nie wchodzil w gre, od razu chcialy cc, o ich powodach nawet nie wspomne). Jak mi przyjdzie miec nagla cc, to i tak najwazniejsza jest i bedzie dla mnie wtedy dzidzia - i tak jak mowisz, urodzic i tak jakos trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
Już nie mogę się doczekać mojej wizyty u lekarza... ja też chciałabym wiedzieć kiedy się mogę Młodego na świecie spodziewać... szczególnie że jutro impreza i mój ma w planie sobie wypić, a pijanego go przecież na porodówkę nie wezmę :P
Dziś urodziła moja kuzynka, która miała pierwszy termin na 3 dni przede mną... więc zaczyna się to robić dla mnie coraz bardziej realne :P
Odezwę sie po lekarzu czyli późno :/
Miłego wieczorku


ja tez mojemu przpominam, ze zaczal sie czas, ze ma byc gotowy w pogotowiu w razie, jakby sie cos zaczelo 😲 No, daj znac co tam Ci lekarz ciekawego powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie...
Lekarz mowil,ze po tym upadku nie dala bym rady rodzic naturalnie bo ktores nerwy nie dalyby mi spokoju niestety,i dodatkowo by dokuczaly podczas porodu .Zreszta lepiej mowil ,ze bedzie dla nas obu.To sie tego trzymam.A co do znieczulenia...hmm...i tak chcialam wziac je na porodzie naturalnym,wiec nie jestem do niego jakos zle nastawiona.A ,ze mnie nie ominie to juz trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, zeby bylo bezpiecznie - to jest to.
Ja nie chcialam znieczulenia tego epidural, bo wiem ze sie nie ma pozniej nad parciem takiej kontroli jak bez niego i jest wieksze prawdopodobienstwo uzycia kleszczy czy proznociagu, cewnikowanie itd Zastrzyku z petydyny tez nie chcialam, bo wiem ze moze wplynac na dziecko (oddychanie), wiec nie chcialam ryzykowac. To wszystko i tak chyba zalezy od progu tolerancji na bol - u kazdego jest inny a w czasie porodu tez to roznie bywa, bo mozna dojsc do momentu, ze sie ma juz wszystko w d..., byle ten bol zniknal, wiec chyba nie zawsze da sie zaplanowac ani przewidziec 🤨 Co ma byc, to bedzie, co nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Margaritka - u mnie roznie, ale ogolnie to nie zauwazylam wiekszych zmian. Pilnuj tylko czy nie maasz przy tym dyskomfortu itd, w razie gdyby to byla jakas infekcja.

A rece/dlonie Cie dalej swedza?


Naszczęście już nie tak jak wcześniej..wtedy to non stop a teraz to tylko wieczorami i to tylko chwilami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritka - u mnie roznie, ale ogolnie to nie zauwazylam wiekszych zmian. Pilnuj tylko czy nie maasz przy tym dyskomfortu itd, w razie gdyby to byla jakas infekcja.

A rece/dlonie Cie dalej swedza?


Naszczęście już nie tak jak wcześniej..wtedy to non stop a teraz to tylko wieczorami i to tylko chwilami....

a wspominalas o tym lekarzowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Poszłam po prezent dla mojego Kornela i....nic nie kupilam bo już nie było tego co upatrzylam.... 😠 😠I teraz zostało mi tylko zabarać go do castoramy i dać wolną ręke....a przy kasie się dopierro pokazać... 😁 🥴



Ty to z kupnnem tego prezentu to juz masz przeboje 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritka - u mnie roznie, ale ogolnie to nie zauwazylam wiekszych zmian. Pilnuj tylko czy nie maasz przy tym dyskomfortu itd, w razie gdyby to byla jakas infekcja.

A rece/dlonie Cie dalej swedza?


Naszczęście już nie tak jak wcześniej..wtedy to non stop a teraz to tylko wieczorami i to tylko chwilami....

a wspominalas o tym lekarzowi?


Nic nie wspominałam bo nie miałam okazji się z nim zobaczyć. Wizytę mam dopiero 28-go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Poszłam po prezent dla mojego Kornela i....nic nie kupilam bo już nie było tego co upatrzylam.... 😠 😠I teraz zostało mi tylko zabarać go do castoramy i dać wolną ręke....a przy kasie się dopierro pokazać... 😁 🥴



Ty to z kupnnem tego prezentu to juz masz przeboje 😁 haha


Oj żebyś wiedziała..... 😁 😁 Ale chociaż mojemu młodszemu braciszkowi kupiłam prezent.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...