Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniu wlasnie nalozylam sobie farbe kolor granatowa czern 🙂 i czekam az uplynie 30 min 🙂 znaczy zostalo jeszcze 10 min 😁 😁
ale powiem ci ze jak chcesz byc czystsza niz ja to popros niech ci ktos pofarbuje 😁 😁 ja to nawet jakis cudem nos ufarbowalam 😁 😁 z twarzy na szczescie zeszlo gorzej bedzie z szyja z tylu bo nie widze a moj juz spi 😁 😁
ja tez mialam dylemat czy przed swietami czy po sie farbowac 😁 ale postanowilam przed 😁 i chcem sobie tipsy zrobic jutro ale nie wiem czy po 1 kolezanka czas znajdzie i czy po 2 moj sie zgodzi 😠 bo jak mam potem sluchac jego marudzenia po co szkoda kasy itd to sie odechciewa 😁 😁
a ty jaki kolor kupilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
michasia - a bedziesz tipsy sciagac przed porodem (tzn gdybys zalozyla)?
Slyszalam, nie wiem czy to prawda, ze jak sie idzie do porodu, nie mozna miec pomalowanych paznokci, bo ponoc po kolorze paznokci (naturalnych) upewniaja sie ,ze wszytko ok z krazeniem, czy cos takiego. Nie wiem czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz siedze i nic nie robie. Troche sprzatalam dzis, moze sie pozniej zbiore i jeszcze u gory cos porobie w sypialni, teraz mi sie jzu nie chce. Jutro zabiore sie juz za gotowanie: salatke, krokiety moze zrobie i kompot a na grzyby na noc zostawie niech sie mocza (na zupe) i w poniedzialek bede konczyc. Mezus w pon jeszcze dokupi pare rzeczy i bedzie. A rano w pon. zadzwonie do lekarza i zobacze co mi powie. U malego to na bank ospa, jak nic - ale mialam nosa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
michasia - a bedziesz tipsy sciagac przed porodem (tzn gdybys zalozyla)?
Slyszalam, nie wiem czy to prawda, ze jak sie idzie do porodu, nie mozna miec pomalowanych paznokci, bo ponoc po kolorze paznokci (naturalnych) upewniaja sie ,ze wszytko ok z krazeniem, czy cos takiego. Nie wiem czy to prawda.
a no faktycznie wiesz ze kochana o tym nie pomyslalam 🤨
dzieki kochana bo wlasnie slyszalam o tym kiedys ze nawet paznokci nie wolno miec pomalowanych 😮 racja racja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fruziu kochana wesolych swiat!!!! 🙂 😘 uwazaj na siebie 🙂 😘

ja czekam az mi wlosy wyschna i mykam lulu 🙂 zmeczona jak nic 😁 ja krokiety juz zrobilam jutro 3 salatki zrobie 🙂 i chyba tyle 😁 bede odpoczywac 🙂 a dzis 2 kimy w dzien zaliczylam 🙂 normalnie jakis dzien dziwny mialam 😁 doslownie jak na poczatku ciazy ze na stojaco bym zasnela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was 😁
Ja właśnie się wykąpałam i ide zaraz spać.. 😁
Dziś zrobiłam 2 serniki na zimno z czego już jednego prawie nie ma ... 😁
Ogarnełam mieszkanie i ....ubrałam choinkę 😁
Jestem już poprostu wykończona...na jutro zastała jeszcze sałateczka 😁 😁
Michasu chyba i ja sobie włosy pofarbuje bo mam już odrosty, a jak się synuś urodzi to prędko nie bede miała okazji.. 😉 A więc jutro, lub w czwartek i ja bede w farbie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez zapuszczalam i juz mialam do polowy plecow ale zaczely mi sie strasznie rozdwajac i denerwowaly mnie przy czesaniu az mnie rece bolaly 😁 😁 😁 wzielam i ciachlam 😁 😁 znaczy nie ja tylko fryzjerka ja chcialam zeby zrobila mi pazurki a ta pipa mowi mi ze jak mi zrobi to bede miec siano na glowie a nie wlosy 😁 😁 😁 to zrezygnowalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje włosy to już miały każdy kolor. Najpierw fiolet, później CZERŃ, później czerwień i znów czerń 🙂 I balejaż i czerń i brąz i czerń i znów balejaż potem rudy i brąz później bląd, i platyna bląd. I z platyny odrazy na czerń i tak już zostało.. 😁
Miałam dosłownie siano...a po umyciu jeden wielki kołtun. I to z godzina mi się schodziło na samym rozczesywaniu.
Teraz już na szczęście doszły do siebie i dlatego postanowiłam zapuścić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha to tak jak i ja mialas z tym farbowaniem 😁 😁 ja sie tylko na jeden kolor nie odwazylam pofarbowac na blad 🤪 🤪 a tak to byl czarny braz znow czarny braz rudy czarny, sliwkowa czern (raz dostalam taka farbe i do tej pory jej nie widze a byla zajebiaszcza) 🤪 🤪 tak co 2 miesiace potrafilam farbowac jak tylko odrosty wychodzily 😁 😁 a potem ciaza i przestalam farbowac bo nie wolno bylo 😁 a teraz juz jak czytalam to wolno i farbnelam sie na granatowa czern bo moj kolor nie zbyt mi sie podobal taki blady nijaki 😁 😁

a po farbowaniu to mialam jak ty trudnosci z rozczesywaniem, polowe wlosow na szczotce zostawaly 😁 😁 a ostatni raz farbowalam z 8 miesiecy temu albo 9 😁 😁 tak ze caly kolor zszedl 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁
Ale się dziś rozpisałyście.... 🙂
Ja już wszystko mam porobione 😁
A teraz do wieczora bede leniuchować i namawiać swojego żeby łóżeczko rozłożył póki jeszcze mam power i moge sprzątać.. 😁 Bo jak lenia złapie to nic nie zrobię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...