Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritka - myslalam, ze moze wczesniej cos wspomnnialas.
A przy okazji, mamy wizyte w tym samym dniu, to co? Trzymamy za siebie wtedy kciuki, co? 😉
O ktorej masz ta wizyte?


Wizytę mam na 12:00 😁

Dopiero was nadrabiam.. 😁

Wasza 12ta , to u nas 11. Ja mam na 10:40, wiec w sumie mniej wiecej w tym samym czasie hehe :P Ale jak znam zycie (i jesli nie urodze do 28go) to niczego nowego sie nie dowiem, bo u nas to jst tak: sprawdza cisnienie, mocz, ulozenie dziecka (nie usg, tylko 'namacalnie') , sprawdza jak nisko glowka, sprawdza bicie serduszka, zapisze wsjo w moicj zapiskach ciazowych i pewnie tyle 🙂

okej, lece po niego, pozniej zajrze 🙂 poki co to narazie babeczki 😘


Ja mam na każdej wizycie USG...jak dobrze.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
No my tak samo wlasnie - chyba, ze zorganizujemy kogos , zeby sie zaoiekowal malym przez 3 godzinki czy cos i idziemy na kolacje gdzies razem. Choc to bardziej na rocznice slubu 😉 W przyszlym roku sobie te moje okragle urodziny odbije, bo teraz przyszlo mi bez alkoholu, wiec nawet nie moglam w zasadzie toastu wzniesc ani mezowi towarzyszyc 😞


Może lampka wina czy kieliszek szampana by nie zaszkodziła...ale lepiej nie ryzykować i za rok się odbije.. 🙂

Ale ten czas leci..już zaraz sylwester..nowy rok .. 😁
Wasi mężczyźnie będą w tym czasie opijać to zdażenie? 😁


no czas leci okropnie szybko...
Moj mezus bedzie ze mna sobie na sylwestra.Pewnie popije z moja mamusia haha;D
i potem az do 2go bedzie pil;p z okazji narodzin corci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritka - myslalam, ze moze wczesniej cos wspomnnialas.
A przy okazji, mamy wizyte w tym samym dniu, to co? Trzymamy za siebie wtedy kciuki, co? 😉
O ktorej masz ta wizyte?


Wizytę mam na 12:00 😁

Dopiero was nadrabiam.. 😁

Wasza 12ta , to u nas 11. Ja mam na 10:40, wiec w sumie mniej wiecej w tym samym czasie hehe :P Ale jak znam zycie (i jesli nie urodze do 28go) to niczego nowego sie nie dowiem, bo u nas to jst tak: sprawdza cisnienie, mocz, ulozenie dziecka (nie usg, tylko 'namacalnie') , sprawdza jak nisko glowka, sprawdza bicie serduszka, zapisze wsjo w moicj zapiskach ciazowych i pewnie tyle 🙂

okej, lece po niego, pozniej zajrze 🙂 poki co to narazie babeczki 😘


Kochane to jesteśmy we 3 na wizycie tego samego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Margaritka - myslalam, ze moze wczesniej cos wspomnnialas.
A przy okazji, mamy wizyte w tym samym dniu, to co? Trzymamy za siebie wtedy kciuki, co? 😉
O ktorej masz ta wizyte?


Wizytę mam na 12:00 😁

Dopiero was nadrabiam.. 😁

Wasza 12ta , to u nas 11. Ja mam na 10:40, wiec w sumie mniej wiecej w tym samym czasie hehe :P Ale jak znam zycie (i jesli nie urodze do 28go) to niczego nowego sie nie dowiem, bo u nas to jst tak: sprawdza cisnienie, mocz, ulozenie dziecka (nie usg, tylko 'namacalnie') , sprawdza jak nisko glowka, sprawdza bicie serduszka, zapisze wsjo w moicj zapiskach ciazowych i pewnie tyle 🙂

okej, lece po niego, pozniej zajrze 🙂 poki co to narazie babeczki 😘


Kochane to jesteśmy we 3 na wizycie tego samego dnia 😁


Aniu A na którą godzinę masz ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to wróciłam 🙂
za przeproszeniem - dupa mnie boli 😁 droga nam dłużej zeszła , i już mam dość siedzenia 😮
maluszek co jakiś czas mnie podkopywał po żebrach , że Mu niewygodnie .
ale co najważniejsze kupiliśmy wózeczek 🤪 🙂
trochę się naoglądaliśmy i w końcu zdecydowaliśmy się na jeszcze inny niż wcześniej planowaliśmy 😁
i mamy taki :


przy okazji kupiliśmy pieluszki flanelki i prześcieradełka na przewijak 🙂
w sumie jestem usatysfakcjonowana 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz sie cieszylam, ze mnie dzis zgaga ominela, a tu sie wredota znow pojawila 😠 😞
W zasadzie to nie wiem do konca co to jest, bo boli za mostkiem (ale to nie serce czy cos, tylko od zoladka) co jakis czas, tak jakby skurcz... czy jakbym tam co jakis czas kamien jakis odczuwala. Nie wiem, bo nasila sie jak siedze (na sofie) a niedaleko od zoladka czuje jakies czesci malego (pupcia chyba).. I nie wiem czy to nie przez to wlasnie...Mam dalej nisko brzuch, stad ta nagla zgaga mnie dziwi troche, ale to kurde jaki on duzy/dlugi jest, ze czuje go max na dole i jednoczesnie uciska tak wysoko? Jesli to on uciska, bo juz nie wiem...Wczoraj tez tak mialam 😞 W ogole trace chyba przez to apetyt, nawet glodu za bardzo nie odczuwam, a prawie nic dzis nie zjadlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Pije teraz goracy kubek i normalnie mnie boli przelyk/zoladek - co to jest? ;(

wiem , że to żadne pocieszenie , ale mnie też co rusz od kilku dni zgaga łapie 🤢
z tego co wiem to tylko renni można brać na zgagę , na trochę pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
w ogole od tygodnia gdzies zauwazylam, ze busze sie rano kolo gdzies 5 na siku. Tak w nocy nie wstaje a ost wlasnie budze sie sama kolo godz 5 rano, hmm...


hihi
ja też samoistnie budzę się albo punkt 4 albo punkt 5 😁
tylko , że dość często ciężko mi zasnąć 🤨 a potem muszę wyszykować córcię do przedszkola
ale dobrze , że od dziś 1,5 tygodnia laby 😁od przedszkola i nie trzeba rano wstawać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
MadziaW napisał(a):
w ogole od tygodnia gdzies zauwazylam, ze busze sie rano kolo gdzies 5 na siku. Tak w nocy nie wstaje a ost wlasnie budze sie sama kolo godz 5 rano, hmm...


hihi
ja też samoistnie budzę się albo punkt 4 albo punkt 5 😁
tylko , że dość często ciężko mi zasnąć 🤨 a potem muszę wyszykować córcię do przedszkola
ale dobrze , że od dziś 1,5 tygodnia laby 😁od przedszkola i nie trzeba rano wstawać 😉


zebys wiedziala, tu tak samo 😜 maly do przedszkola wraca 8go, wiec ma labe niezla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, choc ja dzis np nie musialam go zabierac do przedszkola (mezus mnie wyreczyl) i moglam sobie pospac, to wlasnie obudzilam sie cos kolo 5, a pozniej w zasadzie wstalam o 8ej, jakos nie moglam usnac/spac. A nigy z tym u mnie problemu nie bylo, raczej odwrotnie, zawsze za malo snu i rano to mi sie zawsze najlepiej spalo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...