Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a to Ci niespodzianka z Fruzią 🙂 🙂 i oczywiście gratuluję 😉
Michasiu trzymaj się dzielnie , mentalnie jesteśmy z Tobą 😉
Margaritaee , nie przejmuj się facetem , może zmieni zdanie, przecież on stać w nogach nie będzie , tylko jeśli już to będzie Cię trzymał za rękę i będzie koło Twojej głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wróciłam od lekarza, mam zapalenie gardła 😠, puca i oskrzela póki co są czyste 🙂
ale strasznie mnie dusi , i te odkaszliwanie jest okropne 🤢
czuje się jakbym małego miała urodzić - odkaszlując 😮 😁
lekarka powiedziała , że żadnych leków mi nie da bo mogłyby zaszkodzić dziecku ,
a tego nie chcemy
więc tylko tantum werde do psikania do gardła , inhalacje i nawilżanie powietrza
ale powiem Wam , że czuje się jakby mnie stado słoni rozdeptało 🤔
taka do niczego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
a to Ci niespodzianka z Fruzią 🙂 🙂 i oczywiście gratuluję 😉
Michasiu trzymaj się dzielnie , mentalnie jesteśmy z Tobą 😉
Margaritaee , nie przejmuj się facetem , może zmieni zdanie, przecież on stać w nogach nie będzie , tylko jeśli już to będzie Cię trzymał za rękę i będzie koło Twojej głowy.


Ale on sobie wyobraża nie wiadomo co, i nie da mu się przytłumaczyć... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
a to Ci niespodzianka z Fruzią 🙂 🙂 i oczywiście gratuluję 😉
Michasiu trzymaj się dzielnie , mentalnie jesteśmy z Tobą 😉
Margaritaee , nie przejmuj się facetem , może zmieni zdanie, przecież on stać w nogach nie będzie , tylko jeśli już to będzie Cię trzymał za rękę i będzie koło Twojej głowy.


Ale on sobie wyobraża nie wiadomo co, i nie da mu się przytłumaczyć... 😮


Mój powiedział, że przy porodzie będzie ale co do przecięcia pępowiny to ciągle się waha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój to wogóle do takich spraw się nie nadaje....teściowa mówiła że on zawsze taki delikatny był że jak się tylko dalikatnie skaleczył w palec to odrazu dwa bandaże i ręka przez 2 tyg w górze.... 😉
Ostatnio też z drzewa zadra mu w palec weszła i chuchał i dmuchał 😁 😁 A się z niego uśmiałam.. 😁 😁
A więc nawet nie chce go zmuszać bo jest ciekawy i wiem że bedzie próbował tam zajrzeć i jeszcze mi padnie tam... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie sobie wyobraziłam mojego jak odbiera poród 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ostatnio się śmialiśmy, że gdyby chciał nagrać moment jak dziecko wychodzi to na nagraniu byłby tylko sufit bo on by szybciej zemdlał niż dziecko by wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
a to Ci niespodzianka z Fruzią 🙂 🙂 i oczywiście gratuluję 😉
Michasiu trzymaj się dzielnie , mentalnie jesteśmy z Tobą 😉
Margaritaee , nie przejmuj się facetem , może zmieni zdanie, przecież on stać w nogach nie będzie , tylko jeśli już to będzie Cię trzymał za rękę i będzie koło Twojej głowy.


Ale on sobie wyobraża nie wiadomo co, i nie da mu się przytłumaczyć... 😮


Mój powiedział, że przy porodzie będzie ale co do przecięcia pępowiny to ciągle się waha...


jak rozmawiałam z moim mężem to mówił , że bardzo chciał być przy porodzie , tylko chyba jak większość facetów boi się widoku krwi 😁
ale stał dzielnie cały czas koło mnie , przeciął pępowinę zobaczył malutką i zrobiło mu się trochę słabo bo było sporo krwi 😁 to pielęgniarka z tego co pamiętam powiedziała , żeby poszedł odpocząć , do pokoju obok 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale skoro my musimy dać sobie z takim bólem jaki niesie ze sobą poród 😉
to im się nic nie stanie jak koło nas trochę postoją 😜 😁
najwyżej im się słabo zrobi i zemdleją 😁 😁
mój bynajmniej nie żałuje , że był ze mną i teraz też chce być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mojemu oświadczyłam, że choćby miał leżeć zemdlony pod łóżkiem to i tak ma być tam ze mną. Nie przesadzajmy, tylko ma siedzieć i trzymać mnie za rękę, czy podawać różne rzeczy. Nie rozumiem facetów, którzy mówią ze nie dadzą rady. Przepraszam z czym sobie nie poradzą?? To kobieta "odwala" cała robotę!!! Tacy odważni na co dzień...Phi....

Pochwalę się, że złożyliśmy i pościeliliśmy łóżeczko. To tylko czekanie zostało... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Ja tylko na chwilke,bo malutka ciagle cyca tylko chce.Pelno pokarmu mi sie dzis pojawilo,i juz bola mnie cale brodawki.Dzis wypuscili nas ze szpitala,az sie zdziwilam ze w niedziele.
Cesarka nie byla zla,tylko na drugi dzien tragedia.Teraz jeszcze boli rana,ale coz...juz na szczescie moge chodzic i wogole.Tylko zastrzyki mi pozostaly w brzus.
A tak to lece odpoczac,trzymajcie sie! czekam na nastepne nowinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...