Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf ja kupuje staniki na targu u mnie w mieście oczywiście teraz zostaje mi kupowac staniki "dla babć" bo wcześniej jeszcze potrafiłam cos wybrać a teraz jak się uda na cały targ jedna szt. trafic i to po 2 tyg. poszukiwań to jestem zadowolona

koniecznka83 mam tak jak ty wchodze i biore 5 szt i jak jeden jest dobry (a niekoniecznie mi się podoba) to jest dobrze dlatego stanika napewno nie kupiłabym bez przymierzania... ale najgorze dla mnie przy kupowaniu staników jest mina sprzedawczyni jak mówiłam kiedyś poprosze duże D wzrokiem to mnie przeszywa i na chama daje mi mniejsze bo napewno bedzie dobre i potem daje mi dwa rozmiary wieksze (sama sobie robi wiecej pracy) a teraz jak poszłam po stanik który teraz nosze czyli 80G to nie sprzedawczyni ale ja byłam w szoku i to wielkim... hehe wiedziałam że mi urosły ale aż tak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, no właśnie w tym małym sklepiku było taniej, nie dużo, ale jednak. Może jedynie bluzki mają porównywalne ceny. A Gdańsk zależy jak się patrzy czasami wydaje się drogi, czasami tani.

No to dziewczyny macie problem z tymi biustonoszami, ja jutro idę kupić sobie ze 2 i nie powinnam mieć problemu.

Ja bardzo chciałam kupić łóżeczko turystyczne i jeszcze nie zmieniłam zdania. Moja kuzynka ma prawie roczną córeczkę, ma takie łóżeczko i sobie chwali, znajoma tak samo-ma 2 letniego synka. No jeszcze zobaczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laaf powodzenia z tłumem...

a z tymi stanikami to teraz masakra. ale jak pojade do rodziców to u nich na targu jak już pisałam jakiś czas temu, takie z górnej półki w rozmiarach 75G kosztują max. 25zł wię nie ma tragedii.

No ale na okres karmienia trzeba będzie zainwestować i kupić ten specjalny. Ale póki co czekam czy mi jeszcze nie urosną i nie będzie potrzebny większy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do stanikow ja kupilam 80D wczoraj i poeiem wam ze jednak niemoge nosic juz stanikow z drutami 😞 jakos mnie tak wkurzaja ze masakra 😠
tylko te do karmienia uzywam ostatnio ale musze kupic nowy do karmienia bo mam jedem taki ale juz maly sie zrobił 😞
ale zasowacie z pisaniem hii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka83 no ja kupiłam za 32 zł i to tez przystępna cena 😉

ania233 ja to nosiłam z drutami i z poduszkami przed ciążą ale teraz nie da rady raz założyłam bo nie miałam czarnego stanika do bluzki i musiałam zdjąć po 30 min wolałam bez chodzić :P ojj coś czuje że jeszcze długo nie bede chodzic w takich stanikach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek faktycznie cena przystępna. Bo wi esz jak ma się wydawać niewiadomo ile pieniędzy na stanik który póki co pasuje przez 2 miesiące to mi szkoda...
Wolę na co innego je przeznaczyć...
Ja póki co noszę takie z drutami bo mi nie przeszkadzają kto wie jak to będzie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 Impreza udana wszyscy zadowoleni. Ponieważ postanowiłam nie jechać na bankiet poproszono mnie o zamknięcie całej imprezy. Goście odjechali autokarami o 19.30 a ja do 21.30 czekam az oswietleniowcy dziekowscy i katering sie pozbieraja...nie pamietam kiedy bylam tak wykonczona. Za to maluszerk od wczoraj się rozbrykal, nadal sa to del;ikatne ruchy ale zdecydowanie czestsze 🙂 Chyba te emocje go/ją rozruszaly:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki 😉 ja dzisiaj w nocy wogole nie mogłam zasnąć chyba dlatego że spaliśmy u teściów i zmiana miejsca :P dzisiaj impreza urodzinowa chrzesnicy mojego Adama 😜 mam nadzieje że bede się dobrze czuła bo szkoda psuć małej impreze (chociasz wiem że i tak bede robic sensacje z brzuchem)

a co do ruchów to w nocy bardzo sie maleństwo wierciło i teraz tez jakies takie rozbrykane 😜 cały czas je czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela wlasnie mialam pisac jak dajesz sobie rade? Widze ze nie najlepiej...moze zrob sobie kalendarz odliczajacz dni. Jak poznalam swojego meza on z wawy ja z wrocka, przez jezdzilismy do siebie co 2 tyg. jak ja tesknilam...wiem ze teraz pryz dzidziusiu jest ciezej ale jakos dacie rade, na pewono nie pojechal na wakacje a do pracy, wlasnie odpowiedzialnosc go do tego zmusila. Proboj jakos sobie to tlumaczyc a minie szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Laaf ja wiem,że on jechał do pracy, bo ja nie pracuje i ktoś musi, i doceniam to co dla nas robi, bo wiem, że jest mu ciężko tak jak mi;( ale musimy dać rade. Ja spędzałam z męzem dzień w dzień i cięzko było się rozstać. Jesteśy ze sobą 7 miesięcy i od miesiąca po slubie 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf dzieki 😉 napewno się najem 😉

Angela1987 zgadzam się z laaf że na kalendarzu sobie zaznaczaj ja tam odliczalam 9 miesięcy jak mój był w wojsku 😉 pomaga zwłaszcza gdy sie zbliżało do przysięgi i przepustek 😉 czas troche szybciej mija no i masz nas zawsze możesz nam ponarzekac 😁 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej jak ja Wam zazdroszcze, że ciągle czujecie swoje maluchy.
Ja nieraz czuję, że w brzuchu coś się dzieje, ale nie mam pewności czy to maluch czy może jelita.

Iciągle bym teraz jadła.
Najgorsze, że ostatnio na słodkie mam ochotę... Muszę sobie odmawiać, bo to napewno się gdzieć odłoży a zrzucić nie będzie łatwo.

A jak leci reklama serków pleśniowych to aż mi ślinka kapie, bo tak je uwielbiam, a tu niestety trzeba się obejść smakiem.
Zresztą ja to wogóle muszę uważać bo nie mam przeciwciał na toksoplazmozę.

Witamy Wrronka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napewno sie nie znudzi :P wkońcu od tego jestesmy żeby się wspierac na tym forum nie? 😉

koniecznka83 juz zaniedlugo bedziesz miała dość ruchow dziecka jak cie kopnie w żebra albo w pęcherz że nie utrzymiesz moczu 😁 😁 uzbroj sie w cierpliwość 😉 a co do objadania się tez zaczełam wcinać jak małe prrr... :P ale nic sobie nie odmawiam zadnych słodkości jem na co mam ochotke 😉 hehe

równiez witam Wrronke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Wrronka wśród nas 🙂

No witajcie dzieczynki po dłuższym czasie 🙂 bagatela 10 stron wstecz:P
No bardzo się cieszę, że udało mi się kupić nowy staniczek 75C ale w życiu nie spodziewałabym się, że będzie z tym taki problem.... ale kupiłam 😁 i dałam też nie dużo bo 50zł.

No weekend spędziliśmy u moich rodziców i chyba wolałabym zostać w domu bo może byłoby oki a tak to tylko humor mi siadł i już nie mam do śmiechu
(ja za dużo powiedziałam mój mąż się obraził).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...