Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witaj Wrronka w mamusiowym gronie 🙂

A ja dzisiaj zamiast stanika/ków wróciłam z kolejnymi ciążowymi majtkami. Myślałam, że bez problemu kupię biustonosz, normalnie mam 75 B,ale trochę powiększył się, ten rozmiar jest już za mały, większe rozmiary albo miaseczka za mała albo uwierające w obwodzie, a dużo za dużego bez sensu kupowac, bo nie wiem jak wielki będę miała biust. Nawet niedopasowałam sobie biustonosza do karmienia, bo z większym obwodem nie było. Szkoda, że nie było podobnego do tego co noszę- wygodny i ma nie tylko regulowane ramiączka, ale też tylne zapięcie - okazało, że tej kolekcji od jakiegoś czasu nie mają 😞 No cóż będę szukać dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj z tymi facetami...moj mezus (kochane stworzenie) ale potrafi sie w 1 sec. obrazic o byle co. Dzisiaj podjechalismy pod dom i zaczol parkowac (brak miejsca wiec tak troche na sniegu) mowie mu nie wjezdzaj tak gleboko a on jak taka jestes madra sama zaparkuj, bla bla bla, wzielam kluczyki i zaparkowalam. Zaraz mu przeszlo ale tylko cos czasem powiedziec i zaraz foch 😠
KOniecznka wlasnie to co czujesz i nazywasz jelitami moze byc wlasnie ruchem (jeszcze bardzo delikatnym)dziecinki 🙂
Jak pisalam wczesniej moje pierwsze dziecko poczulam dopiero w 22 tc tak wiec spokojnie 🙂 I Zuziek ma racje jeszcze bedziesz miala dosyc:laugh: Moja kamila jak dostala speeda to mialam sina prege okolo zeber:P franca moja kochana tak kopala ze juz mialam momentami dosc:laugh:
A i nie idzcie do kina na ciacho. Przereklamowana tandetna komedyjka, mialam wrazenie ze ludzie sie smieja bo tak sie powinno robic w kinie na komedii....żałosne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja byłam na zakupach w "brzusio mamy" i kupiłam tam jeansy i legginsy. Słyszałam też od koleżanki, że w H&M jest dużo ładnych rzeczy ciążowych. Może się kiedyś wybiorę sprawdzić czy to prawda 🙂

Co do filmu to nie polecam też Parnassus'a. Zawiedliśmy się i to bardzo bo reklamowany jest jako rewelacyjny film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczynki wróciłam z urodzinek... masakra tak mnie plecy bolą że masakra... i do tego brzuch zmyliśmy się wcześniej bo bym dłużej nie wysiedziała, a wogole to jak sie dzisiaj przebierałam w piżame to z narzeczonym zobaczyliśmy że mi pępek wyskakuje już na zewnątrz maskara jak to obleśnie wygląda :P hehehe a dopiero zaczyna wyskakiwać hihi co bedzie potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie w tym jest problem chciał mnie zwolnic ze szkoły ale ja sie spytałam czy nie da rady inaczej bo zostało mi ostatnie półrocze juz semestr za mną i tylko do kwietnia szkoła bo to klasa maturalna szkoda było by mi zawalić i potem od nowa cały rok... i powiedział żebym chodził ale jak by sie coś działo to odrazu do niego albo leżeć dlatego tak często nie ma mnie w szkole :/ w środe musiałam się zwolnić i potem czwartek piatek juz mnie nie było bo mnie brzuch bolał a wychowawczyni zastanawia się nad indywidualnymi naukami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 przyłączam się do zbiorowych czerwcowych wypocin 😉 termin mam na 11 czerwca, ale czuję, że Maleństwo przyjdzie na świat ciut wcześniej 😉

Zuziek - mi pępek już jakieś 2 tygodnie temu wylazł na światło dzienne. I dookoła pojawiły się śmieszne włoski 😉 A od drugiej strony Maleństwo mnie ciągle w niego łaskocze i czasem kopnie z półobrotu - wtedy pępek fajnie skacze 😉 więc nie jest to takie najgorsze 🙂 na ból kręgosłupa polecam ciepłą kąpiel i okłady z ciepłych męskich dłoni - nie ma nic lepszego 🙂

Agulka, laaf - Parnassus rzeczywiście jest marnym filmem, byłam wczoraj i szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu miałam ochotę wyjść z kina w czasie trwania filmu. A myśli w stylu "scenarzysta musiał być na niezłym haju" towarzyszyły mi cały czas.

Polecacie może jakieś dobre książki? Mam ochotę przeczytać coś interesującego...

Pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kwasiek i majowa Basiu 🙂

No i 5 tygodni jakoś minęło - dzisiaj mam popołudniu wizytę u gina 🙂 mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Wieczorem dam znać.

Zuziek, jak nauczyciele proponują Tobie nauczanie indywidualne, to ja na Twoim miejscu bym na to zgodziła się. W spokoju i wygodnie w domku będziesz mogła uczyć się, przerabiać lekcje i przygotowywać do matury. Ja wiem, że najbardziej będzie żal tego kontatku szkolnego ze znajomymi, ale dla Twojego komfortu i lepszego samopoczucia tak byłoby lepiej, niż często zwalniać się i co chwilę nadrabiać zaległości, tym bardziej że piszesz o krwawieniu w 16 tc. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Angela, fajnie, że poprawił się Tobie humorek. Głowa do góry już niedługo zostaną tylko 2 tyg. do przyjazdu męża-zobaczysz szybko zleci 🙂

Dziewczynki, ni na Parnassusa (szłyszałam, że kiepski i przereklamowany) ani na Ciacho nie chcieliśmy iść z mężem, może kiedyś obejrzy się. Polska komedia - Laaf ma rację ludzie śmieją się, bo na komedii wypada. Mnie ostatnio z polskich filmów to śmieszył Testosteron. Na pewno chce wybrać się na Sherlocka Holmesa i Wszystko co kocham (ten fim ma różne recenzje,ale co tam).

Ja póki co mam swój pępek jeszcze na miejscu 🙂

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka trzymam kciuki za wizytę u ginka, powiesz jak maluszek 🙂
Kwasiek witaj 🙂 ale na jakim haju musial byc scenarzysta antychrysta, omg polowa ludzi wyszla z kina...
Co do ksiazek...wlasnie skonczylam 5-cio ksiag opawiadajacy o bardzo religijnej rodzince, taka obyczajaowa opowiesc przesycona bogiem i kosciolem, jakos ja zmeczylam ale ostatnio ciezko mi natrafic na dobra ksiazke. Pomysle co czytalam w przeszlosci, moze Ty cos polecisz?
Zuziek pomysl, pomysl kobitko, przeciez do matury musisz przeleciec material ze szkoly sredniej, po prostu poprosisz znajomych ze szkoly zeby ci powiedzieli na co masz sie ukierunkowac (pewnie bedzie to na kursach przygotowawczych), przeciez w II semestrze nie ma juz normalnych lekcji (jesli to jest ogolniak).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam diwe nowe czerwcóweczki 😁

Jeśli lubicie kryminały to polecam Harlana Cobena "Nie mów nikomu"... do końca nie wiadomo kto, co i dlaczego. Książka jest bardzo wciągająca i generalnie sama się czyta 🙂

Hmm mój pępek jak narazie też jest na miejscu:P ale obaczymy jak długo 🙂

A pogoda u nas też do niczego i niestety humor taki sam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek jeśli chodzi o nauczanie indywidualne to też jak najbardziej popieram. Mój braciszek miał w klasie maturalnej takie i mature zdał bardzo dobrze. Fakt brakuje wtedy kontaktu z rówieśnikami, ale pomyśl że jak wszystko z małym będzie dobrze zawsze można się gdzieś spotkać ze znajomymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio z książek przeczytałam "Nostalgię Anioła" Alice Selbod, z jednej strony smutna opowieść, a z drugiej bardzo wciągnęła, opis w linku http://www.empik.com/nostalgia-aniola-ksiazka,12642,p. Na jej podstawie nakręcono film, który będzie w naszych kinach 12.03.

Teraz zabieram się za I tom. serii Dom Nocy - "Naznaczona" P.C. Cast+Kristin Cast o wampirach, w Stanach besteller i najpopularnieszy cykl obok sagi "Zmierzch" S. Meyer, zobaczę czy spodoba się i warto będzie kupować pozostałe części.
Do serii "Zmierzch" na początku podchodziłam bardzo sceptycznie, a jak zaczęłam to mnie wciągnęło taki przyjemny odmóżdżacz, do tego stopnia że sagę przeczytałam w ubiegłym roku 2 razy. Filmy ok,ale ksiażka i tak lepsza.

O książkach Cobena słyszałam od znajomych, może teraz na zwolnieniu będzie czas na poczytanie jego oraz innych ksiązek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tymi terminami to roznie bywa. Jedna rodza w 39tygodniu, inne w 42tc. To bedzie moje drugie dziecko, pierwsze miało przyjsc na swiat 15-19 a przyło 29 dnia miesiaca.
Z takim poslizgiem to zamiast na ok Dzien Matki - bedzie dzidzia na Dzien Dziecka :laugh:
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciukasy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny

co do lekcji w ogólniaku to nie wiem jak jest ja jestem w technikum ekonomicznym... i mam wszystkie lekcje cały rok o nauczaniach indywidualnych mówiła wychowawczyni ale nie osobiście mi wiec musiałabym sie dokładnie dowiedzieć jak to wyglada...

dzisiaj chyba zadzwonie do położnej spytam się co robić bo rano obudził mnie taki mocny ból brzucha że aż sie przestraszyłam 😞 a wizyte mam dopiero na 29 stycznia umówioną 😞

co do książek to raczej wam nie doradze bo jedyne co teraz czytam to lektury do matury...

i oczywiście witam nowe czerwcówki ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...