Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf, ależ Ci panna wyrosła 🙂 A i będzie miał kto po części zajmować się drugim dzieckiem:P

Dzisiaj miałam takiego leni, że miałam nie czytać wszystkich 14 stron, ale jak już natknęłam się na wasze wspomnienia z początków ciąży to dotarłam do końca 🙂 fajnie się to czytało:P
I Sylwia my z okazji drugiej rocznicy byliśmy w Turcji i też prawdopodobnie przywieźliśmy małą Turczynkę 😉

Zuziek gratuluję wytrwałości!!! Ja na 100% padłabym duuuużżżżo wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,

Laaf ja mam zamiar rodzić na kamieńskiego. Na klinikach się trochę boję bo jak się przytrafią studenci, którzy nie będą chcieli wyjść mimo mojego braku zgody... Zajęcia w tej szkole prowadzi zarówno położna z kamieńskiego jak i z brochowa (nie wiem czy nawet i nie ma jakiejś z klinik) więc myślę, że będę miaął niezły pogląd na ten temat. Znajomi są bardzo zadowoleni.
Ja do lekarza chodzę do Corfamedu, a tam usg położnicze kosztuje 150zł plus 50zł za usg 3D/4D.

Jeśli chodzi o moje Maleństwo, to ono nie było planowane, ale gdy po tym jak w lutym zdecydowaliśmy się że nie będę faszerować się tabletkami, których nie mogłam sobie dobrać ( i tak po jednych przytyłam 8kg, to miałam straszną tkliwość piersi, to znowu strasznie puchły mi nogi, a po jeszzce innych bolało mnie serce) braliśmy pod uwagę, że nasza miłość może w ten sposób zaoowocować. Nie ma tego złego... Pod koniec sierpnia kupiliśmy mieszkanko, a w połowie października dowiedzieliśmy się, że zamieszkamy tam już w trójkę 🙂 Ja test zrobiłam dopiero w 6 tc, bo w połowie września byłam chora, brałam antybiotyk i myślałam, że w związku z tym i emocjami ws kupna mieszkania mi się poprzestawiało... Przyczyna była inna 🙂 Niestety ja jestem po rozwodzie (ślub miałąm konkordatowy) i póki co z moim Miśkiem nie jestem po ślubie, nawet nie jesteśmy zaręczeni. Życie samo pisze nam scenariusz...
Także Zuziek jak widzisz, gadaniem się nie przejmuj, bo u mnie to już wogóle wszystko na opak. Najważniejsze, że tak jak ja jesteś szczęśliwa 🙂

Ahaś - Laaf i Waja potrzebuję kupić spodnie dresowe ale jakoś nie mogę nigdzie dostać odpowiednich... Może gdzieś widziałyście.

Miłego wieczoru, życzę Gaduły Wy moje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 nie mam pojęcia jak mi się udało :P nie miałam z tym w ogóle problemu... za pierwszym razem się dodało...

dzięki dziewczynki za miłe komentarze 😘

agulka83 ja tez myślałam że na 100% wytrzymam góra do 12 🙂 ale jednak tak fajnie się bawiłam w miłym towarzystwie że aż szkoda było wychodzić ale zmęczenie już dawało o sobie znać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wpadłam na "głupi" pomysł :P macie może konto na Naszej Klasie?? :P chętnie zobaczyłabym zdjęcia wasze bo tak na prawdę to mino zdjęć w nicku to nie wiem jak wyglądacie 😉 hehe może nie wszystkim podoba się ten pomysł :P ale może komuś się spodoba ja podaje dane z jakich możecie mnie wyszukać 😉 Monika Milewska miejscowość: Zabrze lat 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ciesze sie, że sie dobrze bawiłas i jestem pelna podziwu do ktorej wytrzymalas 🙂Jak Cie tylko znajde na nk to wyslę zaproszenie 🙂

Konieczynka spodnie dresowe z takim sciagaczem szerokim widzialam w tesco na markecie zarowno na dlugiej jak i w magnolii

laaf czy ja Ci w koncu napisalam jak tam zakupy na hali strzegomskiej?Bo jakis mam zanik pamieci.

A chcialam cos dodac do naszych dzisiaejszych opowiesci o staraniach.Jak wrocilismy z podrozy poslubnej to tak sie zle czulam, ze bylam pewna ze zalapalam swinka grype i powaznie bylam o tym smiertelnie przekonana i jednoczesnie przerazona 🙂Ciesze sie ze to jednak ciaza 🙂

Kicia jak Ciebie tez znajde to wysylam tez zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój profil: http://nasza-klasa.pl/profile/2660458

co ja robiłam w wojsku? Dobre pytanie 🥴 :P zaproponowali mi szkolenie :> jako pielęgniarka prędzej czy później i tak musiałabym jechać, więc wolałam pojechać prędzej, niż później 😉 dzięki za miłe słowa 😉 niedługo Twoje zdjęcia będziemy podziwiać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a no już nie długo 😉a ja to jakoś jak widzę mundur wojskowy to mnie coś bierze dwa razy mi chłopaka zabrali do wojska (tzn. nie tego samego :P ) jednego jak miałam 16 lat nasz związek nie przetrwał :P hehe... a rok temu mojego przyszłego męża bałam się strasznie że bedzie powtórka z rozrywki ale jednak się pomyliłam 😉 przeżyliśmy te 8 miesięcy rozłąki :P ale trauma do wojska została 🤢

ja lece już spać dobrej nocy życzę 😘 do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, generalnie było super 🙂 2 tygodnie szybko zleciały. Strasznie sympatyczna 'kadra', nauka musztry, ciekawe wykłady, ćwiczenia w warunkach polowych. Gdybym mogła, z chęcią pojechałabym drugi raz 🙂 nie ma się czego bać 😉 zaproszenie przyjęłam od Ciebie - od męża już chyba nie ma sensu 😁 widzę, że nie tylko jesteśmy rówieśniczkami, ale fach też jakby wspólny (choć ciut inny) 😉 czuwaj tu nad nami i edukuj na bieżąco! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek te spodnie w h&m mierzyłam i jakoś mi wogóle nie pasowały dlatego szukam dalej. Więc pewnie za radą Waji wybiorę się do tych wrocławskich tesco.

Dobrej nocki Wam życzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka, ja je łapałam czym prędzej, bo rzadko trafiam na ciuchy, które ze mnie nie spadają - tym bardziej, jeżeli chodzi o ciuchy ciążowe 😉 ale może to kwestia tej gigantycznej gumki... 😁

Waja, tak nawiasem mówiąc, to gdzie to takie piękne widoki są?? (Genialne zdjęcie główne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...