Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego Kobietki z okazji naszego swieta

Mi juz mania zakupow minela ciuszków mam az za duzo, jeszcze u kuzynki czekaja dwa kartony 🙂
Na razie zadnych pielegnacyjnych rzeczy nie kupowalam,a pranie palnuje na poczatke maja.

Powoli dojrzewam do mysli szukania zlobka, bo we wroclawiu czeka sie ok 3 lat na miejsce, nie wiem czy to plotki czy faktycznie tak wyglada rzeczywistosc, ale lepiej sprawdzic.

Własnie ciekawe jak sylwia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka- dzieki kocanan wrócilam do naturalnego koloru i tylko dodałam kilka pasemek niech wlosy odpoczna troche 🙂

ajjj ale senna jestem a maz niewie czy sie wczesniej wyrwie z roboty i odbierze malego z przedszkola tak to bym pospala troche chociaz a tu nic 😞

kurcze ja czekam nadal na wozek ktory podobno ma byc dopiero wyslany w tym tygodniu !!!! gyrrr na tego sprzedawce z allegro

ale spoko doczekam sie wkoncu 🙂
a ide polezec bo kolo 18 tez mam dentyste wypadla mi plomba w piatek musze isc zrobic zeby niezostac szczerbata mamusia 🙂

dla leny brakuje mi tylko zakupic kosmetyki reszta jest juz gotowa ( no z tym wozkiem w tygodniu)
waja- moze tak byc ze sie czeka tyle na złobek w szczecinie okolo 9 miesiecy nawet mozna czekac !
A co do wrocławia to moje ulubione miasto w którym jeszcze niebylam 😉 bardzo chce sie wybrac jeszcze moze przed porodem ale wolalabym w lato 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia27 dostałam wiadomość od Ciebie i dam znać co i jak po wizycie 🙂 W ogóle ta wyprawa do lekarza będzie pierwszą samodzielną od momentu jak jestem na zwolnieniu. A że muszę jechać dwoma autobusami ok.1godz i tyle samo iść pieszo to i nerwów więcej czy nic mi nie będzie po drodze... ale jestem dobrej myśli bo narazie dobrze się czuje.

Dziewczyny jestem pod wrażeniem tyle tych rzeczy już macie... ja jeszcze nic a nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waja - z tego co ja się orientuję to do żłobków (oczywiście piszę o żłobkach miejskich) zapisy są w jednakowym terminie w całym mieście. Tutaj masz link jak to wyglądało w zeszłym roku, za co i za ile przyznawano punkty:

http://www.wroclaw.pl/m3354/p75145.aspx

Pewnie inaczej wygląda sytuaca w prywatnych przedszkolach, ale jeśli o takie chodzi to niewiele jest żłobków które przyjmują dzieci do 1 roku życia 😞

Inaczej wygląda sprawa z przedszkolami. Tutaj faktycznie są kolejki nawet 3 lata i zapisuje się jeszcze nienarodzone dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia,spoko - wolałam się upewnić, bo myślałam, że przy tworzeniu przez nas dziennie tylu stron może jakąś mamusię przegapiłam i nie mam jej w tabelce.

Dziewczyny, te zapisy do żłobków i przedszkoli są porażające-zapisy, rekrutacja, kto by pomyślał. Ja mam zadzwonić po porodzie do żłobka, poinformować że urodziłam i podać jak nazywa się dziecko, przy okazji dowiem się, na którym miejscu jest moje maleństwo na liście oczekujących. Jak zapisywałam z jakiś m-c temu, to było 300 na liście.
Muszę dowiedzieć się o przedszkola, bo zaraz okaże się, że może w Gdańsku też trzeba z 3 lata czekać na miejsce. Zresztą w przedszkolu, do którego chodziłam, dyrektorką jest znajoma mojej mamy, więc może po znajomości uda się wcisnąć dzieciaczka w niedalekiej przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziewczyny,

a jaki będziecie kupowały materacyk do łóżeczka.
Te twarde gryczano-kokosowe, lateksowe czy jeszzce inne??

Ja chyba skłaniam się ku tym lateksowym, bo skoro sami kupiliśmy do własnego łóżka kieszeniowy materc który dopasowuje się do naszych sylwetek o dlaczego Maluchowi mamy fundować sen na niewygodnym materacu. Szczególnie, że Maluchy na początku w łóżeczkach spędzają większość swego życia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki moje kochane

dzięki że tak się o mnie martwicie

właśnie wróciłam od lekarza zęba usunął troszkę było problemu bo się zaczął kruszyć ale dał rade a pod zębem miałam 2 cysty z ropą i dlatego tak bolał wszystko mi wytłumaczył starszy pan a taki milutki aż się chciało tam siedzieć i uspokajał mnie że wszystko będzie dobrze u nas takich dentystów nie ma (do tego jechałam 40 km)

teraz siedzę z zimnym okładem i 2 godz nie wolno mi mówić ani jeść (a dziś tylko płatki jadłam na śniadanie ale wytrzymam) i później dopiero waciki wyjąć bo na razie jeszcze trochę krwawię i przypominam wampirka he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sylwia bardzo sie ciesze 🙂i teraz trzymam kciuki, zebys jak najszybciej mogla wrzucic cos do brzuszka 🙂
Podeslij linka to bedziemy ogladac 🙂Bizneswomen z Ciebie 🙂

Zaraz zasne, a co kobitki u was ciekawego?Jak mija dzien kobiet ja dostalam cztery muffinki mega czekoladowa i tak mnie zmulilo, ze juz na nie patrzec nie moge. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, dobrze że trafiłaś na fajnego dentystę 🙂 ja się na przegląd jakoś wybrać nie mogę, mimo że gabinetów stomatologicznych jest chyba 5 przy moim bloku 😁

Agulka, Ty się nic nie przejmuj - ja też z zakupami dla Maleństwa jestem daleko w lesie. Póki co kupiliśmy z mężem kocyk polarkowy (150x200 cm), ale bardziej dla nas, niż dla dziecka 😁 Chociaż jako okrycie do wózka pewnie będzie się od czasu do czasu przydawał 😉 poza kocykiem dostaliśmy od mojej mamy 2 body i jeden komplecik (kaftanik + śpioszki w stylu http://allegro.pl/item935464750_00161_sofija_spioszki_bawelniane_male_safari_r_74.html ) - wszystko w neutralnych kolorach. Może z okazji dnia kobiet mąż mnie zabierze na jakieś zakupy? 😉

Wózek mamy obiecany od moich dziadków - zbierają kasę i dadzą nam, żebyśmy kupili taki, jaki nam się podoba. Łóżeczko z kolei sprezentować chce nam moja mama. Cóż - nie będziemy się kłócić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

ja już mam całą wyprawkę w zasadzie ... paru drobiazgów może brakuje , ale to naprawdę szczegóły.

Materac do łózeczka mam po starszej córce , zdaje się kokosowy , o ile pamiętam ... a do kosza wiklinowgo zamówiłam sobie u znajomego tapicera , powiedział ze zrobi średnio twardy , ale z czego to nawet nie wiem ... zna się facet więc pewno wie co robi 🙂

z okazji naszego święta życzę wam WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!! [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bukiet-0cb4ab36953303fe01bdf3d262fcd2f8.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja dzisiaj jedziemy po towar bo wybrany był już wcześniej ale troszke pewnie zejdzie zanim porobimy fotki i aukcje
na razie mogę powiedzieć że towar po który jedziemy to w 100% polski i 100 % bawełna i większość to bym z chęcią zostawiła dla naszego bąbelka ale mąż sie nie zgodzi bo coż biznes jest biznes he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉

wszystkiego najlepszego kobitki 😉 ja od męża nie dostałam kwiatów ale wybaczam mu bo się chopina tak zaangażował w wykupienie lekarstw że mu wypadło z głowy babka z apteki kazała mu 3 razy przyjść bo jednego lekarstwa nie było mieli dowieść ale wkońcu nie dowieźli i jutro ma po niego iść... w szkole dostałam od chłopaków zklasy tulipana wczoraj odwiedzili nas znajomi dostałam bukiet tulipanów i róże od taty... wystarczy hehe :P

co do tych lekarstw byłam u lekarza ogólnego i mam jakąś infekcje nosowo-gardłową i przepisał mi łagodny antybiotyk podobno nie jest szkodliwy w ciąży... jakieś ziołowe tabletki (właśnie tych nie było w aptece) calcium i rutinoscorbin... i za tydzień do kontroli... żałuje że odrazu nie poszłam do lekarza jak mnie zaczeło brać... i jutro do gin. znowu pewnie dostane znowu skierowanie na powtórne badania bo były złe...

Sylwia gratulacje wytrwałości... ja się boje iść wyrwać zęba bo bez znieczulenia ani rusz... a nie chce żeby dzidzi zaszkodziło... 😞

co do wyprawki ciuszki jakieś tam mam ale wogóle nie skompletowane... jak zaczne prać to zaczne wybierać hehe... i dokupywać...

miłego wieczorku kochane ide jużdo łóżka 😉

do juterka kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
no wiec te 4d to fajna jazda 😉 Synek ladnie sie pokazal, slicznotek mamusi 😉kochany 😘

Codziennie moglabym ogladac mojego Skarbka 🙂

Wazy 1053g i pan doktor powiedzial, ze z 09.06. planowany temrin wyglada na 05.06. no jak to potwierdzi moja gina to pojde wczesniej na mutterschutz, czyli na zwolnienie 😉 tralal cale 4 dni 😉

Serduszko tez slyszalam jak tlucze 166/minute, czyli wszystko dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzeiń dobry mamusie 🙂

Widze, że po wczorajszym dniu wszystkie kobietki zadowolone 🙂 I ja też... w prawdzie kwiatka nie dostałam, ale zaproszenie na pizze i czekoladki tak a do tego mąż (tak jak kwasiek przypuszczała) wziął mnie na zakupy 🙂 i pierwszy raz nie narzekał, że patrze na te same rzeczy po 3 razy:P:P Nie kupiliśmy za wiele, bo tylko czapeczkę z rękawiczkami-niedrapkami i body z długim rękawem 🙃 🙂 😆

Dzisiaj od rana słonko cudnie zagląda w okno więc i buzia się uśmiecha i oby tak cały dzień 🙂

Kosmi twoja pociecha też sporo waży, będzie dorodny mężczyzna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka babeczki 🙂

Kwasiek jaki cudny ponadkilogramowy chłopinka:laugh:
Gdzie w końcu robiłaś USG?
ANgela widocznie masz źle zrobionego zęba jeśli nadal boli.
Zuziek nie martw się antybiotykiem: kolejna mądrść ze szkoły rodzenia: ponoć nie leczenie infekcji w ciązy powoduje bardzo czesto fakt iz dzieciatko po urodzeniu po 2-3 dniach zaczyna chorowac i najczesciej jest to zapalenie płuc, które musi być wynikiem infekcji od matki bo nie zdazyłoby sie zarazić po urodzniu. Tak więc nie martw się tym antybiotykiem 🙂
Sylwia czekamy na linka, ech Ty nie przynałas sie nic... 😆
Powiem Wam że ten mój Dawidek to już przegina...:P wczoraj wieczorem tak mnie skopal ze zaczelo to bolec 🤢 tak sie wygina ze mi cały brzuch tańcuje 🙂 Ciesze sie ale z drugiej strony co to bedzie za miesiac czy dwa...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...