Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laaf doklandie touchpad nie trybi;/ fuck, zostawilam go niech se stoi... trudno;] oj przeciez moj kindzio ma teraz motorynke to niech jezdzi a nie na necie bedzie siedzial...
Sie dziewczyny pochorowaly, reakcja na wiosne, u mnie tez tak bylo dwa tygodnie sie trzymalo, trzeba przeczekac i pic duzo miod cytryna. krople do nosa dla dzieci jesli jakis uciazliwy kataros jest i inhalacje. U mnnie slonce swieci ale jakos chlodno, ponoc z calych swiat ma byc tylko jutro slicznie ale moze sie zmieni;] leze sobie potem wezme sie za jakis odkurzanie i liste na zakupy;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO właśnie LAAF ja mam podobnie ale i tez boli ze chodzic nie moge za bardzo tylko musze usiasc dopiero przechodzi. od glukozy morze byc słabo jak ktoś ma problemy z przyswajaniem takiej ilosci glukozy. Ja sie czułam dobrze tylko mnie strasznie po niej zmuliło 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki oklaski wrocily 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Kkasia to ja najwidoczniej przyswajam ja bez problemu 🙂

Komsi bywa ale jak mowie naprawa nie powinna byc bardzo kosztowna. Mi ostatnio w lapie padl sysytem ale tez byla grozba plyty glownej i chyba bym zeszla bo nowy by trzeba bylo kupowac a tak w sumie kosztowalo nas to 200 zł. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, nie wiem co robić :/

moja ginka wraca z urlopu dopiero 20 kwietnia. W kulki sobie leci, kuźwa - 3 miesiące na urlopie?! Zapisałam się dopiero na 5 maja, super... czyli 3 miesiące po ostatniej wizycie. Nie ma możliwości zapisania się do innego lekarza. Też super. "Jak się pani źle czuje, to się nie zastanawiać, tylko na izbę przyjęć jechać, mają obowiązek panią przyjąć". Ta, już to widzę :/

Aaa, w dupie mam. Niech się kochana pani doktor w tyłek cmoknie. Pójdę jutro prywatnie do kogokolwiek, żeby tylko się upewnić, że wszystko jest ok. Bo jak mam się całe święta zamartwiać, to ja dziękuję :/ a izba przyjęć to swoją drogą - jeszcze niech tylko raz zasłabnę, to pójdę tam i skierowania żadnego potrzebować nie będę, żeby mi holtera założyli i zostawili na oddziale na kilka dni. Łaski bez.

Ale wkurzona jestem, masakra :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf si widze Cie tez 😉 bylam przed chwila 😉 na facebooku, a z tym lepasem tro kindzio bedzie musial przezyc. W sumie moj wygodniejszy bo mniejszy lezec moge i pisac 😉 jak mi sie dzis nic nie chce. lojezuuuu!!! do odkurzacza mam ze 100km tak mi sie wydaje a do obaidu ze 200... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwaiek, to faktycznie idz jak najpredzej prywatnie bo przeciez kota dostaniesz. A i trzeba sprawdzic czy wszystko ok. Ja teraz juz bede miala wizyty co dwa tygodnie. Powiezdialam lekarce ze mogloby byc tak od poczatku to zaoszczedziloby mi stresu...no ale coz takie przepisy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze to ja CI Komsi dalam w koncu tego oklaska? bo teraz jak probowalam to mi pisze ze musz czekac 120 min...i le wczesniej mialas???

Kwasiek to niezle porabana ta Twoja lekarzyca...ale sprobuj jeszcze w jakiejkolwiek innej przychodzni, dowiedz sie gdzie sa najpredzej wizyty...przyjma CIe bez laski....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaa i wiecie co wlasnie siedze przed szafa i szukam czegos wyjsciowego. W niedziele mamy w wawce zaproszenie na chrzciny i jakos musze wygladac 😉 bluzki nawet dwie znalazlam, spodnice ewentualnie spodnie tez mam, rajstopki ujda ale zostaje problem butów, bede musiala sobie jakies baleriny trzasnac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zarejestrowałam się na wizytę na jutro na 12:50. Niby prywatnie, ale w firmie, w której mam wykupiony pakiet, więc nic nie zapłacę, a opieka jest zwykle rewelacyjna. Tylko pani doktor jeszcze nie znam - mam nadzieję, że będzie ok i poważnie podejdzie do sprawy. Wezmę wszystkie dotychczasowe wyniki badań, głównie te 'sercowe'. Jak mi powie, że dobrze by było, gdybym się położyła do szpitala, to będziemy kombinować na izbie przyjęć, ale to już po Świętach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi,też ciekawa jestem jak można wstawić plik ze zdjęciem w poście, 2 razy pisałam o tym na wątku nowy brzuszek, ale żadnej odpowiedzi nie dostałam.

Kwasiek, koniecznie idź już prywatnie, a jeżeli miałabyś taką możliwość finansową to najlepiej chodź już prywatnie do końca, już i tak nam niewiele zostało. Na dobrą sprawę, nawet jak już zarejestrowałaś się, to nie masz gwarancji czy znowu nie przedłuży urlopu. Dziwię się, że nie ustalono zastępstwa innego gina, zwłaszcza dla kobiet w ciąży.

Waja, Laaf, zaraz zrobię sobie ten syrop z cebuli, zbieram się do tego jak sójka za morze.Jeszcze muszę przeinhalować nosek.

Kicia, dużo zdrówka, my to biedulki jesteśmy z tym przeziębieniem.

Muszę wykurować się do wizyty, bo mężulek wziął na wtorek urlop, żeby pójść i popatrzeć na córcię na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nadążam za Waszymi postami 😉

Kwasiek, no super - prywatnie, ale bez płacenia - zostań już u tej lekarz do końca, no chyba że też podpadnie - oby nie.

Laaf, synek Komsi będzie nazywał się Maxym, no chyba że coś do tej pory zmieniło się.

Kurcze nie mogę wstawić tej cholernej tabelki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...