Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzucholki

ja też byłam dzisiaj u ginekoloszki prywatnie tyle że musiała wziąć dyżur za moją ginkę której nie ma do odwołania i kazała mi przyjść na oddział myślałam że mnie nie będzie badać tylko wypisze zwolnienie ale się myliłam w zabiegowym sprawdziła czy się nie rozwieram i tyle

a u nas na oddziale pustki takie i cisza aż dziwnie jak jakaś dzidzia zapłakała to od razu pielęgniarka poleciała zobaczyć co się dzieje w sumie to dobrze bo jest mało rodzących i się zajmują jak się ktoś trafi ciekawe ile nas będzie w czerwcu he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale to ja bede mieć sudocrem to chyba do tego samego jest prawda?

a wogole zapomniałam wam napisać u mnie w mieście w jednym supermarkecie jest akcja w niedziele że za darmo robią badanie USG :P 3/4D i do tego jeśli ktoś chce to jakieś konsultacje itp. mam zamiar jechać ale zobaczymy jak wyjdzie... hehe 😉 wiem napewno że bedzie sporo ludzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Oj oj chyba dzisiaj zaczynam 🙂 jakoś spać nie mogę, a słonko tak ślicznie zagląda mi do okna przy łóżku, że chce się wstać... W planie na dzisiaj mamy zakupy dla małej, obiadek i potem luz blus do wieczorka 🙂

Co do wczorajszego tematu szpitala Kosmi rzeczywiście warunki bedziesz mieć rewelacyjne... z tego co dowiedziałam się na SR w moim szpitalu są pokoje dwuosobowe z łazienkami więc tragedii nie ma. Zobacze jednak jak to będzie w praktyce wyglądało.

Życze wszystkim miłego dzionka i dużo uśmiechu w tak słonecznym dniu 😆 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY CZERWCOWKI 🙂 JA DZIŚ PRZESZCZĘSLIWA bo cała rodzinke mam w komplecie , synka zabrałam od kuzynki ,maz juz tez wczoraj wrucił 😁 😁 😁. Co do kosmetyków to jak byłam na oddziale i pytałam pielengniarki od noworodów co najlepiej uzywac do kompieli to radziły ze najlepsze do smarowania po kompieli sa balsamy lub mleczka bo wtedy szybka sie wchłona odradzały zas oliwki chyba ze pare kropel do wody ale nie smarowac bo sa za tluste i zatykaja pory dzidzi i wylegaja sie alergie 😉ZUZIEK jak nie skorzystac z takiej akcji , sama bym poleciała 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Zuziek, sudokrem jest na odparzenia, uzywaj go w razie potrzeby.
Kasia zeby nie zatykac por oliwka, po wyciagnieciu dzidziusia trzeba go nasmarowac na nieosuszona skórę.
Angela, korzystaj kobieto z zycia. JA wiem ze ciezko to zrozumiec ale zapamietasz moje slowa jak juz bedziesz 24h ze swoim synkiem.
Ja tak wlasnie wczoraj wieczorem sobie myslalam o tym "czorcie" jak na mnie mowi Komsi 😉 Tez jestem ogromnie ciekawa, no przede wszystkim czy bedzie zdrowy, jak bedzie wygladal bo charakterek juz wiem jaki ma...i tak zasypiam w lozku i dziekuje Bogu ze jeszcze moge zasnac wtedy kiedy mi sie chce a nie jemu 😜
ALe pamietam ta niesamowita niecierpliwosc z pierwszej ciazy 😉
A wiecie co Wam powiem jeszcze, ja tak naprawde jak urodzilam po tylu godzinach i dano mi Kamiske, dopiero wtedy dotarlo do mnie "JESTEM MAMA". Cudowne i jednoczesnie przerazajace uczucie 🙂 Wtedy zaczelo do mnie docierac jaka to odpowiedzialnosc itp. No i takie mnie wlasnie reflekasje dopadly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korzystac duzo nie mogę, bo muszę więcej lezec ale dzis troche kurze pomyje i jutro pojade do mamy z Mężulkiem. Ja juz taka jestem, że się przejmuję, bo chyba dopiero teraz jakoś do mnie dotarło,że będę mama i jak Kocham mojego synka i nie mogę się już go doczekać, a wiem,że bedą dni,że nie bedzie lekko i bede miała wszystkiego dosyc jak synus da mi w kosc;D he h




[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, Sudocrem ma bardziej suchą konsystencję i ciężko się wchłania (zostaje białe dupsko). A Bepanthen szybko się wchłania i ma przyjemniejszą formułę 🙂 ja będę na pewno używać Bepanthenu, Sudocremu nawet nie kupuję - może mam uraz po tych wszystkich odleżynach, przewracaniach z boku na bok i zużywaniu hektolitrów Sudocremu w pracy. Jakoś mało mi się on z dziećmi kojarzy - bardziej z niedołężnością 🤨

Angela, korzystaj z życia = śpij, ile wlezie 😁 bo tego po porodzie będzie nam chyba najbardziej brakowało 😉

Dziewczyny, dzisiaj weszła nam do mieszkania ekipa wykończeniowa 🤪 🤪 🤪

Dobra, spadam zjeść śniadanie 🙂 i wziąć nospę, bo coś mnie dziwnie brzuch pobolewa.

Dzisiejszy dzień spędzę w całości z mężusiem 🙂 mamuśka się ewakuowała do dziadków (130 km), ojciec na rybach (wróci pewnie koło 20-tej) - i pomyśleć, że mają dzisiaj rocznicę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

remont pokoju, ktory mial sie zaczac dzisiaj zacznie sie jutro, ba, nawet w poniedzialek.Jestem zla 🙂Chcialam bym zeby wszystko szlo z moim "ciezarówkowym" planem, a tu lipa:/ No nic trudno...
Co do sudocremu to moja kolezanka byla na szkoleniu dotyczacym wlasnie tego specyfiku i wlasnie tam mowili, ze ma dzialanie anty bakteryjne i grzybicze a ponadto przeciwbolowe, wiec chyba nie ma sensu nakladac tego ton, a jak sie nic nie dzieje to mozna calkowicie zrezygnowac i chyba tez tak uczynie.
Dziewczynki, jakaby ktoras byla chetna to podaje przepis jak domowym sposobem zrobic spirytus do pepka 70%:kupujecie 100ml spirytusu w monopolowym, odlewacie z butelki 1/3 zawartosci i uzupelniacie dwa razy przygotowana woda.

A ja mam takie pytanie do was czesto ludzie dotykaja waszego brzucha, jak sie z tym czujecie?Bo slyszlam o takiej kobiecie, ktora pozwala tylko mezowi glaskac brzuch, a swojej mamie i tesciowej powiedziala, ze maja tego nie robic i cytuje" nikt obcy nie bedzie jej dotykal brzucha"
I tak sie zaczelam zastanawiac, bo mi generalnie dotykaja, ale nie jest to dla mnie jakims utrudnieniem czy klopotem, a jak Wy to widzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja mi zadko dotykaja brzucha ale za kazdym razem jak to robia mam taki odruch cofniecia sie. Ale nie absolutnie dlatego ze uwazam ze nie powinni tego rozbic, to jakos tak samo wychodzi. Ciezko opisac. Ostatni raz jak bylam w Wawce, pojechalismy do mojej szwagierki, mieszka w domu zakonnym pod Warszawa i tam pracuje w domu opieki. Jak na nią czekalismy towarzyszyla nam jej kolezanka, tez zakonica bardzo sympatyczna i mila. I pierwsze co przy przywitaniu mnie usciskala i zaczela po brzuchu poglaskiwac i wiecie co jakos nie bylo to dla mnie nic przyjemnego. Jakos ten moj brzuchol to taka moja intymnosc...takie mam czasami uczucie ze ktos za mocno dotknie albo przycisnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf mam podobnie zalezy jeszcze kto dotyka, ale jak przychodzi jakas kolezanka to oczywiscie pierwsze co to lapie brzuch i faktycznie mam odruch cofniecia tak jakby naruszla moja banke psychologiczna, ale nie przeszkadza mi to do takiego stopnia, zeby prosic o zabranie czy nie glaskanie brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a myślałam, że tylko ja tak mam. Też nie lubię jak ktoś dotyka mojego brzucha. Naszczęście nei często się to zdaża. Przecież gdyby nie ciąża to nikomu nawet do głowy by nie przyszło żeby mnie dotykać. To jest przekroczenie dystansu intymnego jak dla mnie. A tak na dobrą sprawę dziecku to też pewnie nie sprawia przyjemności, bo mój na przykład gdy poczuje obcą dłoń to przestaje się ruszać. A jak ktoś chce sobie podotykać brzucha brzucha ciężarnej to niech się sam o taki postara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie, mój mały tylko sie rusza pod moim dotykiem, a jak mój mąż chce podotykać jak synek się rusza to mały odrazu przestaje, jakby czuł, że to nie ja, a nie wiem skąd to wie 😉 he he
A jak ktoś mnie dotyka, to obojętne mi jest ale nie przepadam za tym, tylko rodzina jak juz.



[URL=http://www.naobcasach.pl]







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...