Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bo Ty Kwasiek to laska jestes albo skromniutka istotke masz a te nasze chlopy to luzaki juz w brzuchach, wygodniachy jedne. Ty po porodhie bedziesz miala szybko plaski brzuszek a nam bedzie na plasko ale wisial jak se na pol zwiniemy tobedzie tez szesciopak 😉 dobranoc matki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki laaf 😉 ja we wszystkich klasyfikacjach byłam pierwsza od końca 😁

Wypiję sobie jeszcze kakao (ostatnio mam jakąś straszliwą fazę na mleko) i zmykam do łóżka 🙂 mąż ma urlop tylko do 12:00, a do tego czasu musi jeszcze popodpisywać umowy z zakładem energetycznym i 'gazownikami', więc moja radość ze wspólnie spędzonego dnia była zdecydowanym falstartem... no ale godzinkę dłużej sobie pośpimy, a to już coś 🙂

dobranoc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm ciekawa jestem ile też cm ja mam 🙂 jutro się zmierzę 😉 ale u Was mniej więcej ten sam poziom:P

Angela, Judyta miło Was widzieć z powrotem na brzuszku 🙂 i oby przykrych niespodzianek już nie było 🙂

Też powoli mykam do spanka więc kolorowych, spokojnych snów mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Oj ta pogoda ni w pięć ni dziesięć, pochmurno, czasem słonko wyjdzie.

Ostatnio zuważyłam, że z Sebkiem jesteśmy jacyś czujniejsi w nocy, jak jedno wstaje do wc to i drugie się budzi, jakiś hałas w bloku to też budzimy się, a wcześniej tak nie było, no mogło czasem się zdarzyć. Czytałam niedawno, że to psychika przygotowuje się do nocnego wstawania do maleństwa, reakcji na kwilenie, płacz itd. - rozumiem u kobiet, ale u faceta? Chociaż bardzo dobrze - nie będę w tym sama, jak małe już nie będzie na piersi, to mąż też będzie mógł wstawać 🙂

Dzisiaj na 10 do fryzjera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Jaka okropna pogoda, na samochodach leży śnieg 😞, zimno i nic się nie chce, bleee.

Dziewczyny mam pytanko do Was: Czy boli Was krocze jak chodzicie? Bo mnie ostatnio doskwiera takie nieprzyjemne uczucie w tym miejscu.

Pozdrawiam!!! 😉

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra z tym śniegiem. Opony w samochodzie zmienione, kurtki ciepłe pochowane a tu śnieg. Bleeee

A i jeszcze jedno pytanie: jak wstawiacie swoje zdjęcie na stronę bo ja próbuje od jakiegoś czasu i nie mogę? Czy musi być w jakimś specjalnych formacie czy konkretny rozmiar?

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Aleksandra ostatnio pytałam na SR jak można sobie poradzić z takimi bólami i położna doradziła żeby podczas leżenia na boku dawać między nogi jakąś dużą poduszkę. Od tego czasu tak właśnie leże i po 2,3 dniach większy ból ustąpił 🙂 Jeśli nie przejdzie najlepiej zapytać swojego lekarza co to może być

U nas też zimno i ktoś rano mówił, że śnieg pruszy (ja tego jeszcze nie zauważyłam) więc żyje nadzieją, że pogoda się poprawi zwłaszcza, że wybieramy się dzisiaj do kina (tzn. ja musze dojechać autobusem więc musi być ładnie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą poduszką to słyszałam i przez jakiś czas stosowałam ale teraz przestałam i nie skojarzyłam że to może mieć związek z tym. Dzięki za podpowiedz.

Anulka jak Ci fajnie że dzisiaj masz wizytę u fryzjera. Uwielbiam tam chodzić. 😉

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki 🙂

Tez dokonalam pomaiaru i chyba bede druga, ktora zamyka stawke-103cm. Co prawda mierzylam sie taka miarka metalowa, bo innej nie posiadam, ale przypuszczam wyniki byly by bardzo zblizone 🙂

Aleksandra ja tez pzechodzilam bole pachwin, ale wlasnie poduszka zalatwila sprawe 🙂

Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...