Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oooo ... moje ulubione jedzonko obgadujecie .... MMMMNIAMMM !!!!
też robię taką pierś , tylko jej nie przyprawiam niczym , posypuję suchą zupą cebulową , polewam całość śmietaną 18% i do piekarnika ....!!!!! pyszota !!!!!

Konieczynka ... a olej gupią dupę...
jak ja słyszę o tych tzw. "miskach" , to mi przed oczyma stają wszystkie blondynki z kawałów(!) , razem wzięte !!!! Kumulacja tapety , cycków i braku inteligencji !!!

Komsi - oklask za te wody 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 - taki tekst to tylko Ty mogłaś wymślić !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czlowiek polozy sie na chwile a tu tyle stron 🙂
Konieczynka niech laska spada na bambus, a Ty sie Kochana nie denerwuj, bo szkoda Twoich i Maluszkowych nerwów.
Cebulowy przepis super tylko akurat wczoraj przyrzadzilam ostania porcje cycyków, nic czeka mnie sklep, ale zrobie na bank,bo wszyscy w domu to cebulowi pozeracze 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadąłm obiadek i mozna pisać, w szpitalu to dostałam 2 razy zastrzyki na rozwój płucek małego i codziennie 3 x fenoterol i jeszcze coś na I he he, no i codziennie miałąm ktg,a a co kilka godz sprawdzanie tetna dzidziusia, raz to maszyna zaczeła wyć, to myślałąm,że sie popłaczę, bo położna gdzieś wyszła a ja myslałąm,że jemu cos się stało, a to nic takiego nie było, a skąd miałąm wiedzieć, z takim przypadkiem jak ja były inne babki, a inne to czekały na poród, a jak nie wyszło, to cesarka. Jednej wody rano odeszły i poszła rodzic. Po tym fenoterolu zle sie czułam, ale na szczęście nie muszę brać , tylko luteine przez 10 dni.
Konieczynka nie ma co sie przejmować jakąś wariatką, Twój m jest z Tobą i to jest najważniejsze, a ona nie ma szans, nawet nie wiem co za głupia by pisała do faceta gdy ten ma inna w ciązy. A zuziek kiedy do szpitala trafiła?





[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka wyjebane miej, najwazniejsze, ze Twoj szanowny jest Twoj, teraz nie ma co sie denerwowac, moze sie nawiedzona napila i mu wysmarowala, kit jej w oko. Jak sie stuacja powtorzy popros meza niech zrobi z tym porzadek. Ale wiesz natretow ciezko jest sie pozbyc...wiec w dupie miej kretynke, wiesz jak jest ruszysz gowno bedzie smierdziec sprobuj nie reagowac(mam na mysli kontakt z nia) bo to ja podkreci.
No chyba ze nie ebdziesz mogla wytrzymac to calllnij zjeb jak psa i sobie ulzyj 😉 ale to juz w ostatecznosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, dobrze że już wróciłaś 🙂 nie wiem jak Ciebie, ale mnie strasznie łapa piekła po tych lekach na rozwój płucek. Jakieś świństwo, no ale grunt, że ma pomóc dziecku "w razie wu". Kiedy idziesz na kontrolę? Ja 28 mam wizytę - kazali mi się zgłosić po ok. 10 dniach od wypisu.

Koniecznka, doskonale Cię rozumiem, bo też miałam "problem" z eks mojego męża. A mój mąż problem z moim eks 😉 jedno nie wiedziało z kim ma dziecko, a drugie chciało się zabijać z tęsknoty 😮 więc się nie przejmuj jakąś piosenką, bo mogło być gorzej 😉

Mężuś na jutro wziął urlop - miał pojechać do US bo PIT źle wypełniony podobno złożyłam, ale moja mamuśka się uparła, że ona to załatwi. Więc będę miała męża dla siebie 🙃 pierwszy raz od niepamiętnych czasów będziemy mogli posiedzieć sam na sam 🙂 🙂 może pomału pojedziemy do jakiegoś dziecinnego komisu rozejrzeć się za wózkami. No i do lekarza będzie musiał mnie zawieźć, bo sama nie odważę się nigdzie jechać autobusem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komsi Ty to potrafisz rozbawić. No i łanie potrafisz ubrać w słowa co niektóre rzeczy. latego też nie mam zamiaru się w to mieszać. Mam nadzieję, żewystrczy to co usłyszała o Miśka.

Angela jej super, że wszystko się unormowała i z Wami wszystko w porządku 🙂 I kolejna wizyta w szpitalu mam nadzieję dopiero w czerwcu, na poród!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek to buziak dla Twojej mamy.
Widzę, że nieźle się bawiliście :P
Wiesz w tym wszystkim nie chodzi o to co ona tam napisała, tylko, że najpierw narobiła gnoju, a teraz po 3 latach jej się przypomniało (bo to nie był pierwszy raz). Się tylko zastanawiam co wymyśli kolejnym razem.

A jak wykańczanie mieszkania. Bo ja myśle, że po 7 miesiącach wkoncu poczuję że mieszkam 🙂
Większość zrobiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela skoro z usg wychodzi ze 35 tc to moze i taki jest spory chlop
ale ja bym sie sugerowała data om jednak to termin orientacyjny ale zawsze jakis punkt odniesienia bo rozmawiałam z lekarzem o usg i mowił mi ze zawsze wychodzi inaczej bo usg tez tak dokładnie nie wyliczy 🙂
a znasz date zapłodnienia? to moze tego sie trzymaj ..
ja moja znam tak mnie sie zdaje :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jelsi 2 kg to nie jest taki wielki. moj na USG w poniedzialek wazyl 2363 co odpowiada 33 t i4 dniom. ALe jak lekarz powiedzial, przez USG to jest "pi razy drzwi". Nigdy dokladnie sie nie da wyliczyc.

Ja moge sie spodziewac ze wlasnie taka waga jest bo jak mialam USG w 24 tc to wyniki wlasnie odpowiadaly tym tygodniom. Dlatego przesunelam suwaczek z 15 na 8 i jak widac dobrze zrobilam.
AL ejak pisalam mi sie nie spieszy niech ma jak najwiecej czasu zeby sie obrocic, wolalabym CC uniknac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...