Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Kobitki,

ja dzisiaj nie mam humoru. Pewna osoba skutecznie mnie go pozbawiła. Osoby z przeszłości poraz kolejny skutecznie uprzykrzają mi życie... Szkoda mi słów.

Robię sobie ryż na mleku z cukrem i cynamonem. Choć przez chwilę orobina słodyczy...

Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec ziemniaki surowe w plasterkach, cebula surowa w plasterkach, boczek tez bez podsmazania w plasterkach, a sosidlo i tu CIe zawiode z torebki taki wlasnie do zapiekanki ale mozesz zrobisz beszamelowy (przepis z netu sciagnij bo nie pamietam 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna chata to zaraz lookne jak sie robi jakis tam beszamel 😉 bo ja nie weidziec, no chyba ze cos wykrece.

Koniecznka wiesz co miej , wyjebane tak po prostu na takich gnatow. I zaraz oberiwemy od szefa 😉 a moze nie czyta w tym momencie...

Jestem w polowie odkurzania 😉 Lece na balkon polatac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka to powiedz wprost zeby sie odpierdolili i tyle, ja jesli ktos wkracza w moje zycie lub mojej rodziny dlugo sie nie ociagam....tylko sajgon robie.

ANulka ja mam gazowy zwykly na termoobiegu nie probowalam. Widze ze dziisaj bedzie sie robila dluzej bo ziemniole jeszcze twarde 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze ze to nie jest znajoma moja tylko Miśka (czyt. jego byla sprzed 4 lat) i jej się teraz coś przypomniało. Wysłała mu esa o 4 w nocy i to nie dość, że na prywatny to jeszcze na służbowy telefon. Nosz kurwa co ona jakieś śledztwo przeprowadza, że ma jego służbowy. No mówie Wam takiej powalonej dziewczyny to ja nie znałam. Trochę jej się w główce popieroliło od kiedy jak to Misiek napisał została "gwiazdą estrady". Misiek się wkurwił, zadzwonił, powiedział co miał powiedzieć, ale pytanie czy to podziała.

I już zapowiedziałam, że jak jeszcze raz się odezwie to ja załatwie to sama, po swojemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale to co ona pisze esa na zasadzie a moze wrocimy od siebie czy na zasadzie ello co tam slychac???? Porabana i to niezle. Facet sobie zycie ulozyl a on amu dupe zawraca?
Ja na Twoim miejscu zrobilabym tak. Wziela od menzola telefon, zadzwonila z jego oczywiscie telefonu, debilka odbierze a Ty jej do sluchu tak dopieprz ze sie bzdziagwa nogami nakryje. Co za bezczelna sucz....wrrrrr, oj dalabys mi ja na tapete to ja bym jej kolo dupy narobila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczka, tylko nie denerwuj się, wiem że taka osoba może wpieklać i psuć humor, ale jak piszesz Twój Misiek ochrzanił ją i może odczepi się. A jak nie poskutkuje to lepiej olewać smsy i telefony - nie odbierać-powinno się jej znudzić, tak mi się wydaje. I sama nic z nią nie załatwiaj, bo to może jaka psycholka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłała mu tytuł piosenki. Ale nie o to chozi. A jak jej Misiek mówi, że sobie nie życzy i co ona sobie znowu ubzurała, to ona "ale o co Ci chodzi". Nosz... Ale wiecie na głupotę nie ma lekarstwa, a inteligencją to to dziewcze jak widać nie świeci. Aj dość tego...

Ryżyk zjedzony. Pychotka 🙂 Garderoba się montuje. Dzisiaj jedziemy o dziadków (moich roziców), a jutro po łóżeczko i wyprawkę dla Małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczka, no to po ryżyku i przed jutrzejszymy zakupami wprawiaj się w dobry nastrój i to już 🙂 Olej jakąś tam france, która nie ma kszty rozumu i ferment sieje,nawet "niewinnymi" tekstami piosenek. Głowa do góry, uśmiech na twarz i oklask dla Ciebie na poprawę humorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laaf a ta zapienka. Oj narobiłyście mi ochotę więc jak wrócimy od dziadków to się chyba skuszę 🙂

A jeśli chodzi o ania z pieca. Miśka mama robi pierś w sosie cebulowym. Po prostu przyprawioną pieprzem i jarzynką pierś z kurczaka zalewa się rozrobioną ze śmietaną zupą cebulową, na wierzch ser i gotowe. Jak nie jadłyście to polecam. Pychota. No i szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka dzięki. Już mie lepiej.

I niech no ja ją tylko spotkam. A to jest raczej nieuniknione, bo dziewcze nie dość, że na studia wybrało się też do Wrocławia, to jeszcze na tą samą uczelnię co Misiek...
Oj niech ja ją spotkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka słuchaj tego.
Dziewczynie się wydaje, że wszyscy chcą z nią być i ją znać bo została 2 vice Miss Polski i którąś tam top model więc... A prawda jest taka, że jak Misiek poznał mnie to z nią się rozstał (ta mu oczywiście koło dupy narobiła, ale no cóż). Uroda to nie wszystko, ale chyba ona myśli inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...