Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I ja juz po wizycie 🙂 mały waży 2800 i nastepna wizyte mamy 24.05 chyba ze maly bedzie głowka naciskał i zacznie szyjka sie rozszerzać no to wtedy rodzimy 🙂
Według usg to 36tydzien, tak maly rośnie 🙂
Jesli na nastepnej wizycie maluszek przytyje jeszcze wiecej to wtedy będziemy rozważać cesarskie ciecie 🙂
Malutki caly zdrowiutki, a to najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek faktycznie tylko brzuszek wywaliło... i też taki mi się wydaje na chłopaka chociaż ja niby mam podobny a ma być dziewuszka 😁 i właśnie co to za smutna minka 😁 jak by fota z przymusu :P

u mnie powoli zbiera się na burze :P ale bedzie masakra 🤢

Kicia z Angelą szaleją na całego 🙂 czerwcowe majówki bedą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie słyszałam, a ja po kolacjii 😉 zjadłąm szczypiorek z rzodkiewka, pomidorkiem, jajka z majonezem, a nie wiem jak to wepchnełam 😉 no zobaczymy która szybciej urodzi, ale mój mały niech poczeka, chociaż ja bym chciała czasem byc juz po;D
[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, same dobre rzeczy 🙂 Moj szanowny wlasnie robi paste z makreli jakiejs bialej 🙂mniami;]
Bylam na shoppingu malym, kupilam zel do prania i plyn do plukania dla ciuszkow Niuniuska, plus kosmetyki. Oliwke do kapania krem do pupci bodylotion i puderek do dupeczki mego skarba 😉 No i zakupilam sobie sexy podpaski do szpitala, dwa opakowania jedno za 68centow pisali na szwabskim forum im tansze tym lepsze bo mniej plastiku...wiec mam materace 28sztuk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh materace 😁 ale co prawda to prawda 😉
Ja jakos musze tez sie tym zajac, z kosmetykow mam tylko jakis tam kremik na odparzenia z nivea.
Same pysznosci dziewczyny opisujecie a ja sie nawpieprzalam paluszkow slonych i nic nie zmieszcze.
Acha z tego co pisza na forach we wrocku nie ma dodatkowej kasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, to nie smutna minka - ja tak po prostu wyglądam 😁 jak się uśmiecham, to na pierwszym tle widać moje "wampirki", więc czasami robię sobie "poważne" zdjęcie 😉 a że jestem specjalistką od strzelania różnych tragicznych minek na zdjęciach, to już inna bajka... 😁 😉

idę zrobić sobie kolacyjkę. Kanapeczka z masełkiem, pomidorkiem i rzodkiewką 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...