Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madalena widzisz więcej ode mnie przybrałaś nie martw się 🙂 nic się nie dzieje a nie potrzebnie ci się obrywa bo ja co wizytę się pytam czy nie za mało przybrałam a położna mówi że jest dobrze i nie mam się czym martwić... moja teściowa przy obu ciążach tylko 5kg przybrała i jakoś ma zdrowych synów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdalena przeciez to jest przyrost jak najbardziej pozadany...co ta lekarka CI opowiada, to co najlepiej masz przytyc 20kg i bedzie zadowolona?

Miska wrocila, mowi ze z polaka oki ale bylo pytanie z Wosu (nikt sie nie spodziewal) to improwizowala i z historii cos tam o krzyzakach. No zobaczymy, jutro ciag dalszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3raz pisze to samo, bo po wypadku z herbatka na laptop meza(z ktorym wole pracowac) wylacza sie od czasu do czasu frajer.... no wiec, poraz trzeci:
Anulka oklask za : ubieram sie - sapie, myje sie -sapie.
Laaf Mloda pikna dziewczyna, przechlapane matka masz pewnie juz teraz 🙂 Z chlopakami...lojezuuu a jak Dawidek jeszcze taki uroczy bedzie to przewalone na calej dlugosci kobieto.Mirek bedzie stal z kijem od bejsbola a Ty z jaka miotla i tak bedziecie odganiac.
Dobrze, ze juz po pierwszym dniu teraz tylko wyniki maja byc elegansio. Dobrze ze umie improwizowac, to najwazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka zdjecia bombowe, elegansio Mamuska 😉 tak an raty pisze bo wiecie...
Angela luzik bluzik nasze pociechy tak nam dadza do wiwatu, ze nim sie obejrzymy znowu bedzie nasza waga 😉
Tak jak laaf i natka mowia po krotkim czasie wrocily do wagi sprzed porodu. Damy rade. Zawsze musi byc ten pierwzsy raz przezyjemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja to w ogole mam wizje, ze tak na poczatku sierpnia ide w mej czerwonej mini w czarnym t-shirtcie japoneczkach i pcham mojego ksiecia w jego czerwonej karecie. No i sie tej wizji trzymam 🤪 a jak juz pojade do Polandu we wrzesniu to juz bede taka sztuka ze hoho.
Wizje trzeba miec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kobietki narazie niema co sie martwic figurka , nieraz jest tak ze po samym porodzie nie widac ze kobitka była w ciazy hehehe 😉 😉 😉 ja ide odpoczywac narobiłam dla mezulka fasolki po bretonsku dla siebie racuszkow z jabłiem posrzatałam i padam na pyszczek. miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

ale optymizm z Was tryska. Ja to napewno min. 20kg przytuje (już mam 17) jak nie więcej więc tak jak Angela w sierpniu to raczej słonia widzę a nie mini. Kurcze zawsze ważyłam 58kg, ale po tabletkach w 3 m-ce przytyłam z jakieś 10 i choć po pół roku odstawiłam to nie mogłam tego zrzucić, do tego teraz ciąża, więc ja tam mam czarne myśli jeśli chodzi o to jak będę wyglądała po ciąży. Do tego jeszcze ten cellulit, który jest wszędzie...

Aj przynajmniej niektóre z Was będą miały z górki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka, co to za tabletki? Ja brałam chyba 3 różne i po żadnych nie przytyłam.

U mnie z wagą to jest tak: zawsze byłam chuda. W 6 tygodniu ciąży (jak się o ciąży dowiedzieliśmy) ważyłam 49 kg, ale wtedy miałam przez miesiąc fazę na wpieprzanie wszystkiego w ogromnych ilościach, więc podejrzewam, że na wstępie ważyłam 47-48 kg. Później przez 1,5 miesiąca wymiotowałam po każdym posiłku, więc schudłam do 46 kg. A jak wychodziłam ze szpitala (1,5 tygodnia temu), to waga mi wybiła 55,5 kg. Ciekawe ile teraz ważę - jutro mam wizytę, to się dowiem 🙂 Wizyta niestety bez usg, ale na usg się wybieramy za jakieś 2 tygodnie, żeby już na 100% określić ułożenie dziecka i w razie wu przygotować się do cięcia.

Laaf, mówisz, że mój brzuch wygląda na chłopaka - moja mama też z taka piłką chodziła - i powstałam ja 🙃 więc to różnie z tym jest. Ja przeczuć w sumie żadnych nie mam. Raz mi się wydaje, że chłopak, innym razem, że dziewczynka. Śmiejemy się z mężem, że w razie cc to on pierwszy się dowie o płci dziecka - ja będę nieświadoma, dopóki mnie nie obudzą 😁

Się nażarłam na "śniadanie". Młode ziemniaczki podsmażone na rumiano + 2 jajka sadzone + ogórek 🙃 lubię takie jedzonko. Tylko mi kefiru brakowało, ale trudno 😉 może next time.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki nie ma teraz nic ważniejszego niż zdrowe maluszki i ekspresowe nie męczące porody, a na zajmowanie się figurą przyjdzie czas jak już maleństwa będą z nami 🙂 Ja takiej teorii sie trzymam i tak jak przez calą ciąze ani jednego rozstępu nie mialam tak teraz z boku pojawily sie i nie przejmuje się tym bo nad estetyką ciala popracuje po porodzie 😉
Głowa do góry mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasie nie pamiętam co to za tabletki były.
W ciągu 1,5 roku to chyba ze 4 rodzaje brałam. Po jednych miałam straszną tkliwość piersi i puchły mi nogi, po innych bolało mnie serce, po jeszcze innych mioałam takie humory, że bez kija nie podchodź, a po ostatnich właśnie tak przytyłam. Więc stwierdziliśmy z Miśkiem, że niebędę się więcej faszerować tabletkami.
Tylko pytanie co po ciąży. Chyba bez tabletek się nie obejdzie. No jeszcze zobaczymy jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki drzemka popludniowa zaliczona 😉

Kwasiek a czemu musisz miec pelna narkoze????
Ja juz w sumie tyle lat jadlam tabletki ze nie pamietam ile ale po zadnych nie przytylam. Jadlam przede wszystkim Logest. No ale kazdy organizm zadzi sie swoimi prawami.
Np. przez 5 lat mialam spirale i czulam sie calkiem dobrze ale moja kolezanka musiala wyjac po 2 tygodniach bo przy jakimkolwiek wysilku czy schylaniu miala silne bole brzucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia masz racje teraz to nad maluszkami się skupmy 😉
a co do rozstępów to mi się pokazał jeden na pośladku :P hehe mam się czym chwalić :P

co do antykoncepcji po porodzie ja się zdam na gumki :P nie chce faszerować się prochami :P do tego oczywiście bede bardzo uważać bo przed ciążą to wogole nie uważaliśmy i gumki to dla nas abstrakcja była 😁 i masz tu takie maleństwo w brzuszku 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie też wrócę do tabletek, ale już jak mi okres wróci. Zanim się pojawi - niestety pełne ogumienie 🤨 w rodzince męża jest tendencja do ciąży tuż po ciąży, więc trzeba będzie uważać, bo nie uśmiecha mi się aż takie ryzyko dla Maluszka 😉 ale nasze pierworodne rodzeństwo mieć będzie na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...