Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja sie tam bede puzniej tym martwic , teraz mysle jak tu przetrwac poród dosc szybko i zeby młody był zdrowy 🙂 🙂 🙂a co puzniej bedzie sie okaze . Spiaczka mnie ogarneła po obiadku i ide poleniuchowac 🙃 🙃 🙃 bo oczka mi sie same zamykaja. miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miłego drzemania kkasiu 🙂

ja się właśnie zaczęłam stresować, bo wieczorem ma przyjść do nas gość z wykończeniówki z rozliczeniem za wszystkie prace 🤢 🤢 🤢 coś czuję, że będę później w fatalnym nastroju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, dziewczyny, ściągnęłam sobie ostatnio ciekawy program - książkę kucharską z przepisami dla dzieci w wieku 5-12 miesięcy. Z tego co widzę, mają całkiem ciekawe pomysły na urozmaicanie diety maluchów 🙂 jakbyście chciały, to mogę Wam poprzesyłać ma maile 🙂

A, Anulka - byłoby problemem wstawienie w tabelkę jeszcze jednej kolumny z adresami e-mail? I w ogóle miałabym prośbę, żebyś mi wysłała tą naszą tabelkę na maila, bo ja ślepa jetem i w numerach telefonów nie rozróżniam 6 od 8 🤨 Z góry dzięki :*

[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie juz po drzemce a Kkasia pewnie lula 😜
Kwasiek dobry pomysl z tym mailem ja tez poprosze tablke na maiala a i Anulka mozesz mnie przezucic na 15.06 zeby buylo jak trza.
[email protected]

Kwasiek a wyscie stawek wczesniej nie ustalili??? jak ja remontowalam to z gory mialam ustalowna kwote chyba ze wprwadzalam zmiany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, stawki ustalaliśmy, ale ogólnie. O ile ilość drzwi nam się nie zmieniła, o tyle ilość metrów płytek mogła ulec zmianie. No i wszystkie bajery typu przycinanie płytek za metr bieżący też są ruchome, bo tego się nie da wyliczyć od razu, tylko już po robocie. A że w między czasie się okazało, że jeszcze jakieś dodatkowe płyty gipsowo-kartonowe mieli wstawiać, to cholera wie ile tego wyjdzie 🤢 🤢 Za materiały też my płacimy, więc tu się ilość fug liczy, te płyty g-k, jakieś kleje, grunty, maty, pierdu-śmierdu. Początkowo na materiały miało iść 900 zł, a poszło 1400. Więc skoro materiały się podniosły o 50%, to strach się bać ile cała reszta będzie kosztowała 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tak się w sumie zastanawiam - skoro my płaciliśmy za te wszystkie materiały, to te niewykorzystane materiały teoretycznie powinny trafić do nas, prawda? Bo trzech worków fug na pewno nie zużyli. Tylko nie chcę na głupa wyjść, jak będę się domagać zwrotu niezużytych materiałów. W sumie mogą ściemniać, że zużyli wszystko, ale mąż dość często naloty robił i widział, że sporo rzeczy zostało...
No, zobaczymy jak dyskusja się wieczorem rozwinie.

Hm, od kilku dni mam nieustannie problem z wypróżnianiem się. Kilka razy dziennie latam do wc. Też tak macie czy tylko ja w sprinterkę się bawię??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek jak najbardziej materialy zostaja u Was i niech nie kombinuja...na opakowaniach jest napisane jakie jest zuzycie na ile metrow bardzo latwo to sprawdzic.

Generalnie takie oczyszczanie zaczyna sie przed porodem ale zastanow sie czy czegos w diecie nie zmienilas ostatnio/..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u lekarza. Ale mnie pocieszył 😞
Szyjka skrócona całkowicie
Rozwarcie na 1cm
Odklejający się powoli czop śluzowy
A w dodatku główka tak mocna naciska na kanał rodny, że w każdej chwili mogę urodzić.Poród to tylko kwestia skurczy lub odejścia wód.
Ale się boję, ze to już .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, coś czuję, że jak Ty zaczniesz, to u nas hurtowo pójdzie cała reszta... 🙂
Nawet nie wiem co Ci powiedzieć, żebyś się nie stresowała, bo i tak będziesz się stresować, a my wszystkie razem z Tobą. Postaraj się nas informować, żebyśmy mogły kciuki trzymać, ok? Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też, mnie też tabelkę - mail jest w profilu. Może już mi przestawcie datę na 27 czerwca, skoro już mi jawnie powiedzieli, że później nie będzie? W profilu zostawiam starą, żeby było widać, który tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Magdusia główka do góry 🙂 Dzidziunia zaraz bedzie z Tobą 🙂 Chociaz rozumiem Twoj stres bo tak nagle sie dowiedziec... 🙂
ale Cie pociesze: jak masz szyjke zgladzona a rozwarcie 1cm to pojdzie CI szybciej. Duzo gorzej ( i tak niestety ma wiekszosc) jak masz skorcze a wszystko pozamykane na 4 spusty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek dzięki czuję się dobrze i do porodu mi się nie śpieszy mam nadzieję że ta moja królewna da się mamusi obronić (obrona pracy mgr 24 czerwca)

Ostatnio miałam wizytę 14 maja prywatnie bo mojej ginki nie było i byłam u innej i pobrała mi tylko wymaz do analizy i tyle a ja myślałam że jak pójdę prywatnie to mi zrobi usg i wybada dokładnie a tu taka lipa...
Wymaz już odebrałam ale nic się nie mogę doczytać co tam powypisywali a następna wizyta dopiero 8 czerwca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena 3mamy kciuki z całych sił 🙂 bedzie dobrze ;* kiedyś musiało to nastąpić i bedziesz nasza pierwszą prawdopodobnie 😉 laaf mówiłam nie kracz hehe :P jak już Magdalena urodzi to zacznie się wyścig szczurów 🙂 hehe...

Sylwia nie ma za co 😉 i trzymam kciuki żeby mała wytrzymała do 24 czerwca 😉 tak jak moja wytrzymała "jeszcze nie dokońca ale się uda" do 20 maja 😉 hihi

mój meil: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena, i my trzymamy kciuki 🙂 O rety, Wy już prawie zaczynacie, ale to zleciało!
Ja mam dziś dzień nadrabiania zaległości zakupowych. Mąż nie ma czasu, bo obsługuje dwa domy, ja mam ograniczenia, więc wszystko kupuję przez internet, trudno, najwyżej będzie inne niż mi się wydaje. Co prawda pani z jednego sklepu do mnie dziś zadzwoniła upewnić się, czy na pewno chcę żółte prześcieradło, bo ono jest takie jasne i pastelowe, a nie żadna żarówa 🙂
Mózg mi paruje, czuję się organicznie niezdolna do wyboru pomiędzy krabem, żyrafką a rybką. Młodemu pewnie i tak będzie wszystko jedno, więc generalnie dobrze stracony czas 😉
Polećcie mi pls jakieś biustonosze do karmienia i termometry do mierzenia temperatury dziecka (do kąpieli już zamówiłam niebieską rybkę), bo zaraz oszaleję! Wybór wózka to przy tym pryszcz 🤨 Na szczęście zamówiłam dziś materacyk i przewijak, mam nadzieję, że dalej już będzie z górki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez dopiero wstałam, pozycja horyzontalana stala sie moja ulubiona 🙂

Magdalena no to musialas sie zaskoczyc 🙂Ale to tylko kwestia czasu i nas wszystkie to czeka.Ja chcialabym miec to juz za soba 🙂

A co do odwiedzin to wlasnie spodziewam sie ciaglych wizyt i juz mnie to wkurza, ale nic zobaczymy jak wyjdzie.mam nadzieje, ze bedziemy mieli na tyle jaj, zeby powiedziec ze potrzebujemy chiwli sam na sam z naszym dzieckiem. 🙂

Kobiety, ale mi sie nic nie chce;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zno wlasnie jaki termometr...do wanienki nie kupuje bo uwazam za zbedny ale taki dla maluszka to w sumie nie wiem jaki najl;epszy...chyba poprostu elektroniczny...
Ann wybierz rybke 🙂
Biustonosze juz w mc kupilam bo innych nie moglam nosic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jeden mam - Canpolu - taki całkowicie bawełniany bez żadnych usztywnień (kosztował koło 35zł). Bardzo mi się podoba, ale na mnie nie wchodzi 😠 To znaczy jest za mały w obwodzie, więc jak młody wylezie na zewnątrz, pewnie niebawem będzie dobry. Ale przy Canpolu uważajcie na rozmiarówkę, bo jest zaniżona.
A co do termometrów, to kupujecie taki pod pachę, czy taki w czoło?
Laaf, ja niekumata, co to mc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...