Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień doberek :* uuu ale cisza 😉 hehe

moja mała poszła spać o 22 i dalej śpi 🤨 chyba zaraz ją obudze śpiocha małego :P
a i musze się pochwalić ☺️ mój mąż znalazł w końcu prace!!! Może nareszcze wkońcu wszystko się jakoś ułoży 😉

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dober 🙂

Komsi to Maxym pierwszego flaja zaliczy 😉

Zuziaku to cala nocke spala???? 😮 😮 😮 a ja chcialam sie pochwalic ze Dawidek mial pobudke o 3.30 i pozniej juz do 8 rano spal no ale Zuzce to on zaden chojrak 😁 😁 😁

No i sto lat dla naszych forumowych solenizantów, buziaczki dla Kubusia i Bartusia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Juleczka bardzo dziekuje forumowym ciotkom za pamięc 🙂


U nas nocka minela spokojnie.Wieczorem jak mala dorwala sie do piersi to wypila z dwoch i spala chyba do drugiej, pozniej do 6.I wlasciwie od tej 6 nie spi.teraz lezy w lozczeku i zaciesza do karuzeli 🙂

Kwasku tak jechalismy z biura podrozy 🙂reszte szczegołow podam Ci w meilu.

Odkrylam, ze moge jesc batona Liona bialego, nie ma czekolady ani orzechow i Malej nic po nim nie jest 🙂No i wczoraj po raz pierwsz zjadlam porzadny obiad ze smazonym kotletem.Mniam 🙂
Ide na sniadanie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko sie cieszyc Zuziaku ze cala nocke przespala 🙂

Dziewczyny mam sposob na gilki pomlekowe z nosa 😉 Malenstwo na brzuchol jak juz sie zmeczy i zacznie jeczec to rozpoczyna sie sapanko 😉 wlasnie przed chwila obracam Dawidka z brzuszka na plecki i wszystko co zalegalo wyszlo mu z noska 😉 az sie usmialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Mam pytanie, czy na chrzciny dawałyście co łaska lub musiałyście?
My dzisaj będziemy załatwiać chrzest i zastanawiamy czy dawać i ile. Jak ksiądz nie ma cennika to nie powie ile co łaska.
Na ślub z własnej woli daliśmy 300 zł, ale chyba na chrzciny wystarczy 50-100 zł, co?

He he, my Olcie przywieźliśmy z Krety 😁

Laaf, z tym spaniem w ciągu dnia u Olci zależy od dnia, pogody, czasem dużo śpi, czasem prawie nic - małe drzemki, ale nockę bardzo ładnie przesypia - ostatnio jak uśnie po kąpieli to robi pobudkę po 3.00, po 4.00 lub zdarza się o 5.00. Poza tym w wózku i samopchodzie zawsze śpi 🙂

Ja butelkę i części o laktatora najpierw myję, a potem wkładam do pudełka od kompletu, wlewam 100 ml wody, wkładam na 4 minuty do mikrofali i sterylizuje się - na buteleczce nie ma żadnego osadu.

Zmykam do kosmetyki 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka my bylismy w sprawie chrzcin jakies 2 tygodnie temu i musimy znow przyjsc w przyszly tygodniu. ALe nic nie wiem na temat oplat, wydaje mi sie ze co laska bo nie slyszalam o jako takim cenniku...

Anulka to masz jakies specjalne pudelko do sterylizacji i w nim wkladasz do mikrofali???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxymo wczorajsza waga 5870g. cisnie wlasnie cycunia 🙂
sadzi smierdzioszki baczki, kupa moze dzis w koncu bedzie. (4dzien)
bylam dzis zalatwic ubezpieczenie dla nas na wyjazd 😉 mozemy smigac.
chrzciny mam zalatwione z ksiedzem, obiad zaklepany jeszcze nie wiem co i za ile, bo szczegoly dogadam jak bede na miejsvcu. zrobimy obiad z deserem w osrodku maximus w dziwnowku. bedzie mozna skiknac na spacer na plaze jak pogoda pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, zdarza się, że niektóre parafie mają swój cennik, tak słyszałam.
A co do pudełka do sterylizacji to był w komplecie z lakatorem - mam Tommee Tippee. Tak wkładam te pudełko do mikrofalii, po sterylizacji wyciągam odrazu części laktatora albo jak chce później użyć, to zasłaniam dziurkę w wieczku.
Jak nie ma się takiego pudełeczka to wydaje mi się, że wystarczy pudełko do podgrzewania żywności, lepsze będzie z grubszymi ściankami. Nie próbowałam, więc nie wiem czy nie przykrywać czy tylko tak przykryć pokrywką zostawiając szczelinkę.
Ja mam takie pudełko:

[URL=http://img28.imageshack.us/i/p1060506.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/593/p1060506.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A chrzciny będziemy mieć 26.09,musimy donieść dzisiaj akt urodzenia Olci, no i musimy złapać szefową lokalu, żeby zaklepać sobie na ten dzień obiad ze słodkim poczęstunkiem.

A tu Olcia zachwycona i zacieszona karuzelką 🙂

[URL=http://img197.imageshack.us/i/p1060495f.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5408/p1060495f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, jak Maxymek sadzi bączki śmierdziuszki, to niebawem będzie kupa, bo Olcia jak dłużej nie robi kupki, to poprzedza to właśnie takie bombardowanie aż zdarzało się nam wietrzyć pokój, czyli dodatkowo otwarcie balkonu albo otowrzenie okna na ościerz 😁 Mała zwykle robi kupkę co 2 dzień, ale zdarzyła jej się i 5-dniowa przerwa.

A co do chrzcin to zobaczymy co ksiądz nam odpowie, czy będziemy myśleć nad wyborem innego chrzestengo, bo ten którego bardzo chcieliśmy jest prawosławny - Łotysz. To mąż mojej kuzynki, brał ślub kościelny, komunię przyjął, córkę ochrzcił w wierze katolickiej, a jego siostra była matką chrzestną jego córki. Mam nadzieję, że nie będzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie robil problemu, bo jakby powiedzial ze nie mamy koscielnego i ze nie da albo co innego to bym mu powiedziala (zaltwiac byla moja mama ona tez by mu nawstawiala) ja bym powiedziala ze juz raz mi koscielny dal i czym sie skonczylo???? no to na tyle 😉 a uneiwaznienie mam, wiec moze kiedys wezmeimy ale szczerze powedziawszy nie potrzebujemy, jak na razie;] o bialej sukni nie marze 😉

buja sie szkodniczek w hustawce 😉 oj ja mam z nia dobrze, co ja bez niej zrobie w pl 😉 jasna cholera na hamak bede go nosic 😉niech sie chlopak wybuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka za ślub 300 zł?
u nas to dopiero są ceny za ślub płaciliśmy 500 + 200 zapowiedzi i 370 zakonnice i nie ma co łaska tylko pleban mówi że tyle kosztuje i koniec
za chrzciny jeszcze nie wiem ale podejrzewam że w granicach 200-300

chrzciny mamy 19 września i kazał nam przyjść tydzień przed to się dowiemy ile

a jakie są u was stawki w lokalach?
nam powiedzieli 85 zł od osoby w tym jest 3 dania gorące przystawki, owoce i napoje a swoja wódka i ciasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja tylko dawałam 200 zł za zapowiedzi i 200zł za organiste i ustrojenie kościoła...

a w lokalu to płacimy 80zł za osobe w tym śląski obiad (rolada 2 rodzaje klusek i dwa rodzaje kapust i z mięs jeszcze pieczeń i dewolaj) potem kawa i ciacho (ciacho swoje) i zimna płyta na kolacje na gorąco bogracz... alkohol jak chcemy to swój 🙂 czyli mamy jeszcze wódke weselną (taka tradycja że na chrzciny się zostawia wódke weselną) i dokupi się winko i kilka piw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...