Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

U mnie Olcia obudziłam się też po 3, potem spała do 6.30 i narazie śpi.

Mąż ma tydzień urlopu, więc dzisiaj mamy w planach pojechać do szpitala do chirurga, zobaczymy co mi powie z tą piersią. Odstawiłam antybiotyk, bo coś żołądek zaczął mnie boleć. Później dam znać co postanowiono.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):

Laaf te patafiany maja bialego pudla i traktuja go jak dziecko... pomijajac ze starszy z nich ma dorosle dzieci, bo kiedys byl hetero a po 20latach malzenstwa odwidzialo mu sie byc hetero i polubil homo 🥴 🙃


😮rychło w czas ...po 20 latach 😁 😁

Dawidek wczoraj wczesnie padl bo o 19.30 tak wiec wstal 12.30, 5 i spal do 8.30 🙂

Anulka trzymam kciuki zeby wszystko z ta piersia sie wyjasnilo bo tak ladnie idzie Ci karmienie ze szkoda by bylo zeby Olcia na butle przeszla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo ;* tak dawno mnie nie było 😉 ale wakacje udane dzisiaj wracam do męża napewno się stęsknił za małą a babcia to już wogóle potrafiła po 5 razy na dzień dzwonić czy sobie radze 😉
nadrobiłam zaległości ale nie mam czasu o tym pisać jak wroce to więcej popisze teraz mała szaleje ;]

pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ

Anulka widzisz mówiłam że można karmić a co do ulotek to na mojej też pisali że nie można albo żeby skonsultować z lekarzem już nie pamiętam dokładnie ale firmy farmaceutyczne specjalnie tak piszą bo w razie W to im nic nie zrobią ale lekarze chyba wiedzą czy można czy nie skoro przepisują mojej małej nic nie było po antybiotyku

dziś wstała po 3 i później po 6
a dalej nie było już tak różowo bo marudna dzisiaj i wogule od paru dni że najchętniej to by wisiała cały czas na cycu dzisiaj dopiero o 14 usnęła i na razie śpi bo tak to tylko takie drzemki po 10-20 minut tyłek ma odparzony nie wiem czy to dlatego sudocrem nie pomaga mąka ziemniaczana też nie balneum też nie dziś kupiliśmy linomag posmarowałam jej tyłek i śpi z gołą dupką mam nadzieje że jej pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamuski.
U nas troszke sie swietowalo bo w sobote bartek mial chrzest 🙂
A teraz czeka nas jeszcze w czwartek szczepienie i tu mam pytanie (choc wiem ze juz byl ten temat) czy ktoras mamuska kupowala wlasne szczepionki tzn ja planuje zaszczepic malego na meningokoki, pneumokoki i rotawirusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie sprawdzałam na razie nic nie widze ale czasem jak wpycha sobie piąstke do buzi to tak jak by ją swędziało 🤢 podobno swędzieć może nawet 2 miesiące do puki ząbki nie wyjdą 🤢 a gryzaka jeszcze nie potrafi tak trzymać żeby sobie cyckać czy gryść 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawidek też się slini...myślę że to już będzie norma dla naszych pociech. Proponuję podpytać na wcześniejszych wątkach.
Jak już wspominałąm moja Kamiska dostała zeby w 11 miesiacu życia a śliniła sie praktycznie od 3 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia ja szczepiłam 5 w 1, bez rotawirusów. Na pneumokoki zaszczepimy później - jeszcze jest czas 🙂
wajeczka gdzie Wy byliście w podróżny poślubnej?

Aga też się strasznie ślini - nie rozstajemy się z pieluchą tetrową 😉 ja miałam 3,5 miesiąca i dwa zęby, więc bardzo możliwe, że moja córcia wczesne ząbkowanie odziedziczy po mnie 🙂

dopiję Karmi i lecę spać. Jeszcze spróbuję Małą przy cycu uśpić, bo niby śpi, ale co chwilę się wybudza i płacze.

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chirurg stwierdził, że nie trzeba nacinać ani odsączać, tylko brać antybiotyk, a powinno rozejść się. Byłam też w poradni laktacyjnej - antybiotyk brać przez 10 dni, karmić z obu piersi, opróżniać dodatkowo chorą pierś, ciepłe i zimne okłady, okłady z kapusty i mogę trochę szałwii wypić. Zobaczymy, oby szybko minęło i nigdy nie wróciło.

Sylwia, wiesz niby mówią, że można i trzeba się tego trzymać, wiem też, że producenci leków muszą zabezpieczyć się, wypisując te wszystkie skutki uboczne, ale panika włącza się. Jednak już przeszło, przemęczę się z antybiotykiem i mam nadzieję, że będzie ok.

Olcia też ślini się, ale jeszcze śliniaczka nie muszę zakładać, piąstki pcha na całego i tak czasami przy tym głośno cmoka, że mamy ubaw 😁 Narazie ząbka nie zauważyłam. Mała powoli zaczyna chwytać, ale jeszcze nie potrafi utrzymać np. grzechotki w rączce, więc też u mnie gryzaczek chwilowo odpada.

Idę zrobić okład z kapuchy i lecę spać. Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂

Komsi lecicie czy jedziecie do Polski i gdzie najpierw? I widze ze i Ty sie za siebie wzielas 🙂 nio nio jak masz plan ile kilogramkow? 😉

Anulka dobrze ze sie wyjasnilo i cycor nadal bedzie w obiegu 😉

Dawid dzisiaj obudzil sie tylko o 2.30 i przed chwila ale to juz pobudka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...