Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też na dziecko dostaje 69 zł 😉 a mieszkam na Śląsku 🙂
a wy też dobre poszłam chwilkę się zdżemnąć z córcią (czyt. 3h) hehe a wy już 3 strony 😁

Anulka ja z miłą chęciom się spotkam tzn. my spotkamy 🙂 hehe Zuzka by poznała koleżanke Olcie o dzień młodszą 🙂 hehe na pewno jak przyjade to się ugadamy ale to dopiero za rok 🙂 ;*

widzisz Kicia a ja mam tak od samego początku jednego wielkiego TADKA NIEJADKA :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny z samego rana 5 stron do nadrobenia

my dzisiaj idziemy na szczepienie ale nie wiem czy ją doktorka zaszczepi bo "pokasłuje"

pisze w cudzysłowiu "pokasłuje" bo moim zdaniem to nie jest kaszel tylko jej wygłupy bo jak jej się uleje albo gada i ma dużo sliny w buźce to sobie tak odkasływała a teraz robi to częściej śmiejąc się perfidnie przy tym i czasami naprawdę nie wiem w końcu czy to jeszcze wygłupy czy począek kaszlu

ale wydaje mi się że jakby to był prawdziwy kaszel to by przez sen kaszlała a tak to cisza jest jak śpi czy to w dzień czy to w nocy

a wy jak myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia nie zawsze dziecko kaszle przez sen, jesli jest on mocny to nie musi kaszlec. Ale nie martw sie jesli mloda ma kaszel to lekarka napewno zobaczy zaczerwienione gardelko 🙂

Zuziak artykul wstrasajacy ale ja uwazam ze jesli takie bylo zyczenie matki, ojca to slusznie zrobili podtrzymujac ja przy zyciu. Dzieciatko napewno bylo gruntownie przebadane i jesli mialo by jakiekolwiek wady zwiazane z choroba matki to napewno by jej nie meczyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, a ja przeważnie nim pójdę spać to jeszcze pozaglądam na jakieś strony, na które nie zdążyłam albo zapomniałam i też tak schodzi. A wczoraj obejrzałiśmy Usta usta i Kubę Wojewódzkiego i tak zeszło. Staram się przestawić, ale jakoś nie wychodzi.

idę się zdrzenąć - Olcia śpi, więc może mi się uda choć trochę z tego sorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly dzis juz jest po sprobowaniu zupki jarzynowej i ku mojemu zaskoczeniu nawet mu smakowala, a jak dla mnie bylo to cos paskudnego w smaku.
Na obiadek gotuje sie dzis zupka hi hi a poszlam na latwizne dzis. U nas pogoda nadal nie zbyt przyjemna tylko jeden plus taki ze przestalo padac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:*

My tez staramy sie o zasilek rodzinny a pozniej dodatek z tytulu tego,ze bede na wychowawczym.Zasilek 68zl plus 400zl za ten dodatek.Ja w 2009 roku pracowalam do wrzesnia,ale moje dochody zostaja utracone i licza sie tylko meza, dzielone przez ilosc miesiecy i liczbe osob w rodzinie,wiec moze sie uda.No i babka powiedziala,ze z zusu jeszcze przysluguje 1000zl dodatkowe z tytulu urodzenia dziecka.

Julcia mnie dzisiaj zaskoczyla obudzila sie razem z tata do pracy,pojadla,popatrzyla jak maz pobiera mi krew na morfologie,bo pojscie do laboratorium na pobranie z samego ranca to dosyc duze wyzwanie logistyczne.Wojtek wyszedl a Julka zasnela dalej i spalysmy do 9.30.Od razu sie czlowiek inaczej czuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

my już po szczepieniu nawet nie było tak strasznie mała się śmiała podczas badania waży 5200 po ukłuciu troszkę popłakała ale nie bardzo teraz śpi

mówiłam doktorce o tym jej niby kaszlu ale osłuchała ją na wszystkie strony i mówi że wszystko ok gardełko też tylko lewa stopka jej się nie podobała że zabardzo ją zgina do środka a jutro mamy usg bioder i kazała nam powiedzieć ortopedzie żeby zwrócił na to uwagę i aż się boję co jutro powie 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, przykro mi 😞
Zuziaku o ile dobrze pamiętam, krople nie są na receptę 🙂
sylwia spokojnie, nawet jeżeli coś się ze stópką dzieje, to banalnymi ćwiczeniami można wadę skorygować, więc głowa do góry 😉

ja uśpiłam Agę, przyszykowałam obiad do włączenia i mam chwilkę dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia moja mala tez skrecala stopke do wewnatrz i tak jak mowi Kwasek proste cwiczenia wystarczyly zeby wszystko wrocilo na swoje miesce.Musisz glaskac Ige po zewnetrznej krawedzi stopy od malego palce do pietki tylko rob to na jakims kremie czy oliwce i sama zobaczysz, ze Iga odgina stope w druga strone.

Kkasia postaram sie znalezc cos o tym dodatkowym tysiaku z zusu.Tylko troche pozniej bo teraz zaganiana jestem.

Zuziaku faktycznie te krople sa dla dzieciaczków.Tylko musisz zwrocic uwage ze maja byc Nasivin 0,01%, bo sa jeszcze 0,05 ale te sa dla starszych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, bardzo mi przykro 😞 Moje najszczersze kondolencje dla Ciebie i całej rodziny [*]

Ja dzisiaj wyszłam, bo przestało padać, miejscami mocniej zawiało, ale tak zawsze miałam nakierowany wózek w drugą stronę, żeby na Olcię nie wiało. Na pajacyk założyłam polarkowy kombinezonik, cieplejszą czapeczkę i wyjęłam grubszy kocyk do przykrycia. Jak wyszłyśmy to mała zasnęła, obudziła się w Biedronce, potem w drodze powrotnej zasnęła i śpi do teraz - drugi raz zdarzyło się jej, żeby tak długo spać po spacerze, aż żal mi ją ruszać z tego wózka, niech sobie pośpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela moje kodolencje. Trzymajcie się ale tez pamietajcie ze dziadek przezyl napewno wspaniale 80 lat i poprostu przyszla na n iego pora. Umarl tak jak natura nas ulozyla. Jego pokolenie wygasa a rodzi sie kolejne. Buziak dla Ciebie 😘

Kkasia przypuszaczam ze jakies pieniadze beda CI sie nalezaly ale nie licz na kokosy. Proponuje CI zebys poprostu zadzwonila do mopsu oni Cie najlepiej pokieruja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...