Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Angela moje kondolencje...[*]

Anulka ja mam Medele Swing. Kupiliśmy bo na początku miałam problem z pokarmem, a dzięki cierpliwości i pracy z nim udało się pobudzić piersi do większej produkcji. 🙂 allegro nie całe 500zł kosztowal. Jeśli chodzi o ten Mini Electric to słyszałam, że jak okaże się, że siła z jaką on zasysa będzie dla Ciebie niewystarczająca to nic nie ściągniesz. No ale Ann jest z niego zadowolona.
A może warto się zastanowić nad wypożyczeniem tej Medeli z poradni laktacyjnej. We Wrocławiu funkcjonują takie wypożyczalnie. Za 1 dzień to jest koszt chyba 7 czy 8 zł. A skoro Tobie ma to posłużyć wyłącznie na pozbycie się tego zastoju to może warto rozważyć taką możliwość??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, przed oczyszczaniem noska dobrze jest wpuścić do każdej dziurki po 2 krople soli fizjologicznej albo wody morskiej, przetrzymać chwilę dziecko na pleckach (żeby glutki się "rozpuściły") i przewrócić dziecko na brzuszek, żeby glutki spłynęły. I dopiero wtedy oczyszczać nosek.

Aga kataru jako takiego nie ma - ale ma zapchane obie dziurki. Charczy strasznie, ma trudności z jedzeniem. Nie wiem czy nie kupić fridy, ale nie wiem czy można się nią dostać do głębszych glutków, czy tak samo jak gruszką tylko do tych widocznych 🤔

Młoda już śpi. A ja idę zrobić sobie kolację, chociaż jakoś specjalnie głodna nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, zastanawiam się o co kaman. Zadzwoniła do mnie dziś przychodnia rejonowa, że jutro chce nas odwiedzić pielęgniarka środowiskowa. Zaprosiłam, bo w sumie trochę pytań mam, ale łamię sobie głowę, co im się nagle przypomniało, jak Staś ma już 2,5 miesiąca. Kontrola jakaś czy co? Prawa nam chcą odebrać rodzicielskie, bo sąsiedzi donieśli że się chyba znęcamy, skoro tak ryczy 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ja mam taki http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.dobra-mama.pl/images/notki/aspirator-marimer-agodne-oczyszczanie-nosa-u-dzieci/marimeraspirator-2_b.jpg&imgrefurl=http://www.dobra-mama.pl/apteczka-malucha/aspirator-marimer-agodne-oczyszczanie-nosa-u-dzieci.html&usg=__2JU4swENxW-mT1RJAtNggm7DfM0=&h=563&w=800&sz=35&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=KMrvDyrQGTn1LM:&tbnh=152&tbnw=235&prev=/images%3Fq%3Daspirator%2Bdo%2Bnosa%2Bmarimer%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1014%26bih%3D626%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=152&vpy=272&dur=1241&hovh=188&hovw=268&tx=169&ty=68&ei=hYqjTNuZJYu7jAfNrIH9Ag&oei=hYqjTNuZJYu7jAfNrIH9Ag&esq=1&page=1&ndsp=13&ved=1t:429,r:5,s:0 zawsze przed wyczyszczeniem daje sól fizjologiczną ale nie kładłam małej na brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela "katarek" to podobny aspirator do fridy...

Kwasiek moja ciotka karmiła do 8/9 miesiąca i dostała dopiero po pół roku od porodu... a mnie też coś bierze ale nie chce mi się wymiotować ale coś głowa boli o gardło drapie 😞 wezme rutinoscorbin w razie W...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"katarek" kupiony. Użyty, ale niewiele się odessało. Wcześniej podałam Adze te kropleki do noska, udrożniło jej to nosek i może dlatego "katarek" na niewiele się zdał. Odkurzacz w każdym razie stoi w pogotowiu 😉
a u nas pojawił się następny problem. Od dwóch dni Aga ma biegunkę, a teraz dodatkowo robi zielone kupy. I to takie zgniło-zielone 🤢 w piątek mamy wizytę u pediatry, nie wiem czy czekać do tego piątku, czy może zapisać się na jutro 🤔

będę później kombinować. Tatuś zabawia Agę, a ja lecę sobie zrobić omlet, bo głodna jestem strasznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek to moze ta biegunka u Agi po lekach, w koncu mowilas,ze troche ich przyjmuje.
Kasia maz taka info dostal w mopsie o tej kasie z zusu, wiec chyba najlepiej bedzie jak zadz do mopsu, bo szukalam,ale nie znalazlam na jakiej podstawie sa przyznawane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, to normalne 🙂 głęboki sen = brak siuśków 🙂 moja Aga produkuje całego pampersa w godzinę po przebudzeniu się 😉
waja, tak właśnie myślę, że to po lekach. Dziś już kupsztal był bardziej gęsty i brązowy, więc jest lepiej 🙂

tak w ogóle to cześć dziewczyny 🙂
ja zaraz zabieram Agę na przymusowy spacer do sklepu, bo mi mąż całe pieczywo ukradł 😠 😉 Małej się lepiej oddycha - coś jej tam niby furczy w nosku czasami, ale może normalnie funkcjonować. Później będę ją "odkurzać" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo moja Zuzka spała od 21:30 do teraz 🤪 normalnie daje się mamie wyspać 🙂 teraz sobie gada w łóżeczku a ja robie jej papu :P hehe a tak wogóle to mam zawalone gardło ledwo mówie odkaszleć tego się nie da na razie ssie Septolete ciekawe z jakim skutkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...