Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wykąpałam Młodą, zasnęła na chwilkę, teraz się obudziła i coś kwęka w łóżeczku 🙂 mąż jeszcze do mnie nie wraca 😞 odwiedził dziadka, podobno kiepściutko 😞 teraz siedzi w domu, pewnie niedługo będzie się zbierał. Nie wiem, zawsze się stresuję, jak gdzieś wyjeżdża... tyle wariatów po drogach jeździ... 🤢 a mi się włącza jakieś negatywne myślenie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poklaskałam sobie troszke 🙂

Kwasiek ja też mam takie obawy zawsze jak długo nie wraca z pracy albo słysze sygnał karetki a go nie ma... przecież tyle się słyszy że głowa boli... 🥴

ja ide teraz kąpać małą mimo że ona śpi 😮 ale ją obudze dam butle i może zaśnie a jak nie to na pewno do 11 mam z buta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Bartuś już śpi 🙂 ale czeka go pobudka ok 6 bo musimy łapac siusie do pojemniczka na ogolne badania i posiew 😉
Troche balagan wkradl sie do domku a mi sie tak nie chce sprzatac... musze sie jednak zmobilizowac bo jutro mam najazd tesciowej na chate

Moja kumpela mowi ze najlepsza tesciowa to taka sto na dwa 😁
czyli sto metrów dalej i dwa metry w dól (cmentarz) ona to ma takie przeboje z tesciowa ze boki zrywac ze smiechu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki 🙂

Młody śpi wykąpany , a ja mam chwilkę dla siebie ...

Wyobraźcie sobie że ta moja mała cholera od kilku dni nie chce w ciągu dnia pić mleka !!!!! Ja nie wiem co jemu się stało , mleko na spaniu , owszem , ale jak nie spi nie ma bata !!!! No chyba ze zimne ( dzisiaj wypił dwa razy ) !! Ja nie wiem , co mam z nim zrobić , chyba jutro go do lekarki zataszczę , niech ona się wypowie , bo ja osiwieję , kazała go zupkami karmić i dziecku się mleka odechciało ! ... uff .... za to zupki i owoce wcina aż mu się uszy trzęsą ! Ręce opadają
!!!

na ciemieniuchę , tak jak Kicia polecam Olejuszkę ... kosztuje trochę ale za to jest bardzo skuteczna !

kolorowych snów kobitki !!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka i ja mam taki sam problem z Bartiem w dzien totalnie jest anty na mleko jak sie zdzemnie to wtedy na spiku w dzien mu daje i wypije, w nocy elegancko pije ale w ciagu dnia to masakra i juz rozne sposoby wymyslam i nic nie skutkuje...
dziennie to moze z 4 flachy wypije po 130ml czasem uda mu sie 150 a jak widzi swoje jedzonko (zawsze mu daje o stalych porach) to az sie trzesie tak wcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia - no to mamy małych konkreciarzy .... 🙂 za niedługo piwa i golonki zażądają !! 😉 🥴

W zasadzie na opakowaniach z mlekiem jest napisane że 4 posiłki z mleka wystarczą w 5 miesiącu życia , do tego owoce i warzywa ... ale żeby tak na siłę trzeba było to mleko przemycać , to tego się nie spodziewałam ...

Ja wczoraj jak mu dałam mleko o 23 to następne wypił dopiero dzisiaj po 10 ... (zimne i w pół-śnie) , potem pochłonął o 13 cały słoik zupki , i następne mleko było ok 17:30 .... po kąpieli - o 19 zrobiłam mu na noc 180 mleka ,to jak zasnął wypił 60 i teraz następne 60 .... powiem Ci więcej , se mały łobuz wybrał butelkę do mleka i z innej nie chce pić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam jeszcze gorszy problem 🙂 moje dziecko wogole nie chce jest musi być wygłodniałe... 🤔 typu zaczyna marudzić gdzieś po 4/5h wtedy zje ale wcale nie tak dużo... czasem nawet 100ml zdarza się oczywiście rzadko 150ml trzy razy w jej dotychczasowym życiu... wy jesteście przyzwyczajone do żarłoczków a ja nie 😜 dlatego to co mówicie mnie nie dziwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to moj je dokładnie tak samo z tym ze w nocy maksymalnie wytrzymie 5 godz bez mleka.
A w dzien nawet i po siedem godzin. Nie toleruje zadnych kaszek, tylko deserki i obiadki.

Jak narazie nie kaprysi z butelka, ale jak zacznie ze smokiem to swietnie sie bawi (juz spiac) w wyjmowanie go sobie z buzi i bedac w innym pokoju slysze jak sobie mruczy bo smoka zgubil... ehh te maluchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młoda herbatek i soczków to pije mnóstwo nawet 300/400ml dziennie co wcześniej zdarzało się 50ml 🤔

zawsze uważałam że jestem wariatka i mam świra na punkcie utuczenia mojej Zuzki 😮 bo też latałam jak głupia od początku jak zaczęła butle pić z resztą często tu się skarżyłam że mam Tadka Niejadka 😎

Kwasiek też uważam że dady sa rewelacja ( acz kolwiek ostatnio przeliczyłam że dady 4 w paczce jest 54szt. wychodzą drożej niż Huggisy szt. 87 te w promocji w biedronce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój czasami też ma ubaw a czasem wrzeszczy jakby go kto chciał zabić tym mlekiem...
u nas 9 kg narazie , więc nie ma tragedii jak troszkę mniej będzie jadł ... 😉 😉 😉

ja dziś kupiłam te nowe bella happy - całkiem fajne pieluszki , tylko w porównaniu do promocyjnych huggiesów , droższe nisetety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...