Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kwasiek to dalej nie masz okresu ??? 🤔 🤔
My szczepienie na 15 listopada i juz sie boje bo ostatnio maly darł sie z 30 min po ukluciu 😲 😲
Ja to znalazłam sie w szpitalu bo zaczeły mi sie wody saczyc , ale juz po tylu razach alarmu szłam z mysla ze eee tam pobadaja i wypisza 😁a tu sie zdziwiłam bo lekarka zaraz paskiem wybadała czy to wody faktycznie i juz mnie nie pusciła zaraz dostaam antybiotyki na wszelki wypadek , ale okazało sie ze nie potrzebnie bo wymaz mam ok i kazali sie wyspac bo od rana prowokacja noi takim sposobikiem dostałam kroplowe o 7.00 17.06 a o 13.35 urodził sie moj słodziak (po wielkich moich wysiłkach dodam) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i mi dziecka nie zaszczepili :P to na pleckach to uczulenie nie wiemy na co ale mam nie dawać owoców na razie... dostałam recepte na maść mam smarować 3x dziennie jak bede widziec poprawe to 2x a potem 1x jak zobacze za kilka dni poprawe to mam przyjść na szczepienie lekarka chciała ją zaczepić ale pielegniarka powiedziała że organizm jest osłabiony po szczepieniu i może wywołać reakcje alergiczną więc za kilka dni bedziemy szczepić :P

i najważniejsze młoda nie waży nawet 6kg 😮 waży dokładnie 5850kg i od razu pytam czy jest wszystko OK a ona że tak nie przybiera ładnie że rodzice nie są dużej postury to dziecko też nie bedzie drobinka jest i tyle... pytałam od razu bo ostatnio lekarz (facet) patrzył na mnie jak bym głodziła małą... 🤨 jest w dolnej granicy ale nie aż tak niskiej 😉 nie spada z wagi zdrowa jest to nie martwie się 🙂 a i prosiłam czy po szczepieniu (bo to ostatnie bedzie i dłuuuuga przerwa) czy mogę przychodzić co miesiąc ją ważyć ☺️ powiedziała że oczywiście i że bedziemy obserwować jej wage 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

ja wam pogłosuje na obcych nu nu nu he he 😜

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#noside%C5%82ko/konkurs/2329

zuziek mi zawsze marzyły się bliżniaki ale jak mi mała dała popalić w szpitalu to odwoływałam wszystko na temat bliźniaków he he

na brzuszek trafiłam jak komsi i zuziek czytając ciąża tydzień po tygodniu a później na forum ale na początku żadko się udzielałam bo to moje pierwsze i jak na razie jedyne forum na którym się udielam i jakoś mi tak dziwnie było na początku ale że równe babki tu poznałam to zostałam chociaż jestem lipcóweczką i codziennie na brzuszek musze zajrzeć...

laaaf oja się przekręca ale nie zawsze tyko jaj jej się uda i z pleców na bok się umie przekręcić ale na brzuszek jeszcze nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mnie pocieszyłyście 🙂

Zuziaku tak myślałam że Ci nie pozwolą zaszczepić Zuzki, jednak to jest rzeczywiście osłabienie organizmu ale posmarujesz bedzie okejos 🙂

Sylwia toż to ja czekam na Twój link codziennie bo to ta sama stronka i tlko raz dziennie mozna glosowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf Aga się jeszcze nie przewraca z brzuszka na plecki, a jest miesiąc starsza od Dawidka 😉
kkasia ja karmię piersią, więc na okres mogę jeszcze trochę poczekać 😉
zuziaku a jakie owoce Zuzi do tej pory dawałaś?

Młoda mi się już obudziła. Jeszcze 2 godziny do szczepienia. Wolałabym mieć to już z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, ale się Wam na wspomnienia dzieło. Kurna ale ten czas leci niedawno co rodziłyśmy a już za niedługo nasze dzieciaczki będą miały pół roku. 🙂 Ani się obejrzymy a usłyszymy od nich ..........

A mnie na brzuszek zaprosiła Laaf bo mnie tam gdzies na innych postach wynalazła. Wy już byłyście zgrane a ja tak się do Was przykleiłam i nie chce się odczepić. Ale tak mi z Wami dobrze 🙂
Ten brzuszek to jest jak nałóg. Nawet mój maż się ostatnio śmiał ze mnie. Mówie mu że wkurza mnie ten jego nałóg ( palenia ) i też sobie jakiś znajdę. A on mi na to że nie muszę szukać bo co ino włączę komputer to na brzuszku siedzę. No jeszcze stwierdził: O czym Wy tam możecie tyle pisać ?

Co do przewracania to Piotruś jeszcze sie nie przewraca czasem mu sięuda przez przypadek.
Okresu nadal nie mam ....... 😞

Musiałam podać Piotrusiowi antybiotyk bo znów w nocy się dusił, więc już nie czekam na nic bo ciągle kaszle. Na chwile mu się poprawi a potem znów gorzej.
Tak się zastanawiam bo jak ostatnio byłam z nim na szczepieniu ( skojarzeniowa miał ) to tam się zaraził. I od tamtej pory jest chory a to już jest ponad miesiąc. Na parę dni mu sie poprawi a potem znów to samo. Jak myślicie może mieć to coś wspólnego z tym szczepieniem?
Ale jestem teraz do tyłu ze szczepieniami , najpierw ze wzgledu na anemie mu przesunęli a teraz dopiero pójdę za 3 tyg a miałam iść dzisiaj. N co Wy już szczepicie dzieciaczki.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

byliśmy na spacerku i mi mała usnęła na rękach ja to nie wiem co ona ma dzisiaj za dzień spała 3 godz 1,5 się pobawiła i znów śpi ciekawe co będzie w nocy robić ale nie mam sumienia ją budzić

jakoś mi umknoł zuziakowy post i pisze że trzymam kciuki a one już wróciły i napisały co i jak he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my byliśmy z mężem na zakupach w biedronce i lidlu (bardzo blisko siebie są) i w biedronce jest promocja Huggisów 4 87 szt za 39.99 jak sobie przeliczyłam to w sumie Dady 4 54szt. wychodza drożej i weźme w zapasie nich leżą i czekają aż jej dupka urośnie 😉 a i po drodze do apteki wstąpiliśmy do teściów 🙂 ale mieli radoche że widza mała 🙂 myslałam że ta maść dla małej bedzie droga jakieś 20/30 zł a tu 2,90 🙂 hehe

dobra zmykam bo zbieramy sie do domciu :*

a Sylwia z tego kompa (czyt. od teściów) też oddam glosik na Igusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po szczepieniu. Było spore opóźnienie i Młoda zasnęła w poczekalni. A jak ją obudziłam, to zaczęła płakać 😞 samo ukłucie dobrze zniosła. Płakała tak samo, jak po obudzeniu. W zasadzie to po obudzeniu nie przestała płakać, dopóki znów nie zasnęła, ale to już było po szczepieniu 😉 waży 7300, ma 64 cm długości i wg pani dr ślicznie się rozwija 🙂 pytała, czy się już przewraca z brzuszka na plecki i odwrotnie, a jak powiedziałam, że jeszcze nie, to stwierdziła "ma jeszcze czas". Więc laaf się nie przejmuj w ogóle 😉
my znów mamy awarię gazu. Od 3 godzin nie mogę nic zjeść, wypić nic ciepłego ani umyć rąkw ciepłej wodzie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny,

ja wchodzę tu codziennie ale jakoś nie miałam natchnienia na pisanie.
Także po skrócie.

Antoś w sobotę skończył już 4 miesiące...
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Chwilka płaczu i po strachu. Ciekawe jaka będzie noc. Antoś waży 8 kg. Pani pokazała nam jak mamy naciągać siusiaka (nie myślałam, że aż tak mocno trzeba to robić!!!).

W weekend byliśmy u moich rodziców, bo się Misiek zdecydował na wyjazd integracyjny z pracy, a że to po drodze to nas zostawił u dziadków.

I co najważniejsze. Wystarczył jeden weekend, żeby przestawić Małego na wcześniejsze spanie. Także Antoś chodzi teraz spać nie o 23.30 ale o 21.30 i przesypia 11 godzin 🙂
I aby tak już zostało...

A jeśli chodzi o chrzest to dzisiaj zdecydowaliśmy, że zrobimy w Boże Narodzenie.

Trzymajcie się cieplutko i pozdrowienia dla Was i buziaczki dla Dzieciaczków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...