Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
hej ja mam termin na 20 czerwca 2010 ale to strasznie dużo czasu jeszcze jutro ide na usg pierwsze dopiero i już sie nie moge doczekać żeby zobaczyć dzidziusia a może będą bliźniaki? he he już mnie skręca...
a patrzcie ze sylwi marzyły sie blizniaki hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaku, no widzisz, ale Zuzia wyszła o dzień szybciej na świat, zapomniałam jeszcze dodać, że wtedy leżąc na kanapie jeszcze wcinałam ptasie mleczko...hehe. Musiałaśmy się najeść przed rozpocząciem karmienia 😁 😁 😁 😁 😁
Chociaż hot-doga takiego niedużego z samą parówką i keczupem jak mam ochotę to zjem.

A u nas narazie wróciło wszystko do normy...tfu tfu i odpukać w niemalowane, żeby znowu nie przechwalić. Olcia po cycusiu usnęła sama w łóżeczku tak o 20.30 i spała do po 6.00. Może faktycznie to te skoki rozwojowe, tam coś było o chwilowym cofaniu się, a może w te dni miała nadmiar wrażeń - chodziłyśmy po centrum handlowym, ale z drugiej strony nie pierwszy raz, a wcześniej po takich wycieczkach było ok albo jeszcze jedna opcja pomógł żel na dziąsełka, bo posmarowałam jej na noc - dawno tego nie robiłam, a może tak poporstu miała. Mniejsza z tym, najważniejsze, że wszystko w porządku.

Ciekawa jestem jak u Zuziek, Kwasiek i u mnie dzisiaj minie nocka oraz jakie będę najbliższe dni po szczepieniu. Kurcze ja mam wizytę dość późno, bo na 17.45, mam nadzieję, że skończy się tylko na płaczu przy szczepieniu i potem będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry niezle te poprzednie strony... ja to sie zalogowalam jak juz natrzaskalyscie ysiac stron pisarki 😉 podobnie jak uziek w google ciaza tydzien po tygodniu no i tak na brzuszek net no i z ciekawosci forum czerwca i tez mi sie tak zostalo, z czego baardzo sie ciesze matkiii moje 🤪

a u nas po trzaskach mlodego ze spaniem jak noworodek dzis jak kimnal o 20.00 obudzil sie o 4.35 cyc i kima do 8. teraz caly czas lezy i sie bawi. aaa no i przedwczoraj to mu n noc dalam flache a wczoraj cyc styknal, wiec tu jednak faktycznie nie chodzi o najadanie sie czy nie tylko jaki ma kaprys dzeiciaczek tak i robi.

A tak w ogole to zaczal wydawac upelnie inne odlgosy niz kiedys, rosnie w oczach i taki ciekawski to on zawsze byl ale teraz milion razy wiecej. te swoje paluszki to tak oglada anim je zapakuje do buzi ze az strita dostaje. wczoraj go kinol na lecach wozil to jak podjechalismy pod lustro to z piszczal sam do siebie, bo w ogole to strojnis jest musze go przed lusterkiem pokazywac zanim dpo wozka wloze... no tak mowia ze blizniak taki jest ciuciuciu jaki jestem piekny (tak slyszalam od kolegi ma syna tez blizniaka wasnie i mpowi ze stoi mlodly przed wyjsciem do szkoly poprawia sie i zachwyca jaki piekny i tak dalej ze mu zadna laska do pie nie dorasta i ciezko bedzie znalezc dziewczyne... no jako matka syna hehehe i przyszla tesciowa 😉dla mnie pasi;]synek jest mamusi i niech zostanie moj maly farmazonek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
natka78711 napisał(a):
Sms od Kwaśki :

"więc tak ... krwawienie chyba ustało , nie mam jak zajrzeć 😉, skurcze teraz co 5 minut , coraz bardziej bolesne . Na izbie miałam 2cm rozwarcia , teraz pewnie więcej , bo bo miednica boli jak cholera . pobrali mi krew na próbę krzyżową , założyli opaske identyfikacyjną na łape i teraz czekam na badanie ginekologiczne . Ale wszyscy mówią że dziś będzie cc , chyba że skurcze przejdą , w co każdy wątpi . To kto to tam stawiał ze się pierwsza rozpakuje ? "

napisałam jej że czekamy w takim razie na tę jej kinderniespodziankę z niecierpliwością i czekamy na sms jak tylko bedzie w stanie napisać 🙂
Wygląda Kobitki że bedziemy ciociami 🙂


a pamiętacie to 😁 hehe pierwsza czerwcowa tzn. wtedy tak myśleliśmy 😁


no i aż się wzruszyłam na to wspomnienie... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co mnie najbardziej dziwi? Bo ja zwykle jestem taka, że jak mi coś nie pasi, to o tym mówię. A jak poszłam na izbę z tym krwawieniem, to lekarz mi bardzo nie pasił, ale mimo to siedziałam cicho jak mysz pod miotłą. I w sumie tego jednego żałuję - powinnam była mu co nieco nagadać 😠

pisałam Wam, że byłam wczoraj w bibliotece z Młodą. A pani bibliotekarka została kilka dni temu babcią, więc mnie niemal na śmierć zagadała 😉 w każdym razie jej córka leżała tydzień w szpitalu, sama na dwuosobowej sali, rodzina była przy niej cały czas, na całym oddziale była tylko czwórka noworodków 😮 jak sobie przypomnę, że u nas dziewczyny leżały na korytarzu pozasłaniane parawanami, że byłam na 7-osobowej sali, że nie było żadnych odwiedzin i trzeba było samemu sobie radzić, to normalnie aż mi się słabo robi 🤔

tak w ogóle to cześć dziewczyny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi to pewnie jaśniej bedziesz w chalupce miala 🙂

ja tez pamietam ze jak dostawalam od Was sms ze szpitala ze juz urodzilycie to za kazdym razem lezki poszly 🙂 a jeszcze jak niektore zdjatka wysylaly uuuuu jak boberek normalnie.
Kwasiek nie nagadalas bo bylas na niego zdana i to zrozumiale, ja juz pod koniec porodu na przelozona polozna nagadalam bo mnie wkur.. tekstem zebym tak nie krzyczala bo ja glowa od tego boli ale w tej fazie to mialam juz wszystko w powazaniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to zostałam przyjęta na ostatnie wolne miejsce, po porodzie byłam 2 h z mężem na sali poporodowej a potem już na oddział położnic, a w pokoju byłam tylko z jedną dziewczyną, nie wiem jak było na innych salach. W gdańskich szpitalach są takie pokoje odwiedzin, gdzie jedziesz z maluszkiem do osób, które przyszły. Lepiej byłoby tak jak w niektórych szpitalach, jak gdzieś widziałam na fotce, że goście przychodzili normalnie do kobitek i dzidziusiów na salę, ale widocznie w większości szpitali jest inaczej.

A pamiętacie, najgorzej miały babeczki, które rodziły listopad i grudzień, wtedy w szpitalach z powodów grypy AH1/N1 nie było odwiedzin to dopiero dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, u mnie tez był "pokój odwiedzin położnic". Salka 2 x 3 metry. A bab na oddziale ponad 30. Z jednej strony dobrze, że nie było odwiedzin, z drugiej - źle. Wiadomo, takie ciągłe wychodzenie z dzieckiem jest męczące. Przyjdzie jedna rodzina, posiedzi godzinkę, chce Małą zobaczyć. Ledwo pójdą, to przychodzą następni... więc w gruncie rzeczy nawet nie było jak odpocząć. Później wymigiwałam się karmieniem Małej, żeby móc się choć na chwilę położyć. Ale jakby były odwiedziny takie normalne, to by mnie tak samo szlag trafiał, bo 7 bab, więc i 7 rodzin by siedziało non-stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe jak tam Zuzia po szczepieniu...

Ja przed chwilą miałam zonka w toalecie. Poszłam się załatwić, patrzę - a tu krew 😮 pierwsza myśl (chyba na skutek tych wspomnień): "zaczęłam rodzić 😲". Później zaświeciła mi się lampka w głowie "helooooł, to już było! 🤨 ". Druga myśl: okres mam. Ale okazało się, że to tylko (hurra...) hemoroidy mi się odezwały 🤔

Ech, idę głowę umyć, póki Aga śpi. A za 3 godzinki ewakuacja na kłucie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek a te hemoroidy to sie leczy jakos??

dzisiaj oglądałam w dzien dobry tvn jak zachowac sie przy zakrztuszeniu niemowlecia i jak je reanimowac, taka ciekawostka ze jak robisz maluszkowi usta usta to obejmujesz brode usta i nosek i nie mozna za duzo wdmuchiwac powietrza. a no i pokazali jak uciskac mostek. Wiem ze dwa wdechy i 15 ucisniec. Musze to zapamietacale oczywisicie nigdy nie chcialabym tego wprowadzc w zycie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...