Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
robiłam przed chwilką przegląd ubranek z kartonów i w szafie połowa ciuchów poszła ap a druga połowa zaraz idzie do prania :P do prania i do szafki na miejsce tych małych... :P rękawiczki się nawet znalazły i z 5 ciepłych czapeczek na zimę 🙂 a do worka na strych wywaliłam body na ramiączkach bo tego nie mam do czego założyć ale na krótki rękach zostawiłam bo pod koszulke można założyć... wiem jedno moja mała jeszcze do 74 nie dorosła 🙂 są o wiele za duże 🙂 na razie zostajemy na 62/68 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek my też mamy taki rozmiar z tym że 68 to jeszcze zaduże ale 62 nie opłaca się kupować jak coś i w niektóre 56 się jeszcze mieścimy

Laaf kiedyś próbowaliśmy ale za dużo było zachodu i daliśmy sobie spokuj nie wiem może to od szablonu też zależy a i bez tego się ładnie sprzedaje to po co sobie życie utrudniać

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy Piotrusiowi pierwszego ząbka 🙂

Olcia też wszystko co się da pcha do buzi i pociera dziąsełka, smarujemy żelem, kiedy naprawdę już marudzi z tego powodu. Poza tym ostanio próbuje nas gryźć tymi łysolami 😆

No i dałam te 2 łyżczki (prawie) marchewki Gerbera, część wylądowała na buzi i śliniaku,a reszta trafiła do buzi, a krzywiła się przy tym niemiłosiernie - chyba niepodpasiło. Jutro spróbuję jeszcze raz.

Co do zabezpieczania gumek nie lubimy, więc z własnej woli biorę tabsy. Zdarzyło mi się 2 razy zapomnieć raz przekroczyłam te 12 h, wzięłam zaraz jak zorientowałam się, 2 raz jak zapomniałam jednego dnia, to na drugi dzień połknęłam 2 tabletki. Mężowi nie powiedziałam o tym, ale miałam też farta, bo w te dni mąż wrócił padnięty z pracy, przeprosił mnie że nici z dunga dunga i poszedł spać 🙂 Więc testów nie muszę robić, a jazdę na słodkie mam prawie od samego porodu.

Waja, współczuje, że musiałaś tyle nawkurzać przy teściowej, ale kobitka jest niepoważna.
Moja teściowa nic mi nie radzi, a rady mojej mamy albo przyjmuje albo wpuszczam jednym uchem i wypuszczam drugim, zależy o co chodzi.

Niedługo lecę na zmianę opatrunku, więc na razie znikam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku ostatnio jak zamawiałam to te z miseczką D albo mi się nie podobały albo były drogie. Obiecuję że jak tylko pojawi się coś godnego uwagi poinformuję Cię. Jakbym częściej bywała w Wawce miałąbym większy wybór ale tam trzeba jechać osobiście...

Sylwia mi szablon zrobił mój kolega (chrzestny Kamiśki) i to było w formie takiego tekstu jakies nawiasiki itp. nie jestem pewna czy to był czysty HTML. Ale wklejenie tego zajmuję naporawde chwilke a efekt zawsze lepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...