Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha 🙃
u nas nocka gut - Młoda zasnęła kilka minut po 21, obudziła się o 2:30 i spała do 9 😉 teraz ją nakarmiłam i znów śpi 😮
ja szybko zjem śniadanie i zabiorę się za te ciacha. kkasia, przepisy wrzucę, ale już po ich wypróbowaniu 😉 bo oba ciacha będę pierwszy raz robić. Niesprawdzonych przepisów nikomu nie daję 😉
Sylwia mi jeszcze trochę tego kurczaka zostało, więc obiad na dzisiaj mam z głowy 😉 tylko ryż będę musiała ugotować i wsio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie, Zuziaku, jak tam ta plamka na plecach Zuzki? My we środę mamy szczepienie i będę musiała z pediatra pogadać na temat krosteczek na bródce Agi - boję się, że to może być skaza białkowa. Z drugiej strony miałaby ją już wcześniej, a nie dopiero teraz (krostki ma och jakichś 2 tygodni).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam pełna lodówke jedzenia z wczoraj... dzisiaj przychodzą teście na obiad (wczorajszy) moja mama i siostra też się załapią 🙂 tylko trzeba doskrobać troche ziemniaków bo rodzina kluskożerców jest i mało klusek zostało 😁 potem ciacho i kawka generalnie powtórka z wczoraj tylko bez alkoholu i kościoła :P 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek co do krostek na buźce może być to przez wpychanie poślinionych łapek do buzieńki... a mloda ma tą krostke i obok się zrobiła druga mniejsza ale widze że rośnie... 😞 jutro pójdę to się dowiem...

a jeśli Agusia miałaby skaze to miałaby wysypke raczej na całym ciele tak jak Zuzka miała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi się wydaje, że to od ślinienia i gryzienia wszystkiego, co jej w łapki wpadnie 🙂 myję jej często tego buziaka, smaruję kremem, ale to nic nie pomaga.

Zuziaku, koniecznie zapytaj o to lekarza. Możliwe, że dostaniecie skierowanie do dermatologa. Tylko powiedz lekarzowi, od jakiego czasu to jest i że się powiększa, bo to bardzo istotne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ten biustonosz jest usztywniany 😉 '
Moj mlody robi sobie coraz krutsze drzemki , teraz spi w dzien maks 1,5 godzinki łacznie masakra , dobrze ze posiedzi w lezaczku czy na macie polezy i sie zajmie troszke soba bo nic bym w domu nie zrobiła 😜, czekam na przepisik bo ja uwielbiam słodycze a jaeszcze jak własnej roboty to juz wogule 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie zrobiłam małą przerwę w pracy ale zaraz muszę wracać s powrotem do pracy. Dziś chyba nocka mnie chwyci .
Zastanawiam się czy podac Piotrusiowi antybiotyk. Doktorka powiedziała ze jak mu się nie poprawi to mam mu od dziś zacząć go dawać ale nadal się waham. W sumie nockę przespał bez kaszlenia. Ale jeszcze kaszle ( tylko już nie tak mokro tylko teraz płycej j się już nie dusi) Tak może na 50 % jest już lepiej. Tak więc nie wiem co zrobić. Jak myślicie co zrobić ?
Wiecie może jak długo noża robić inhalacje z Mucosolwanu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena to masz zdolności w łapkach 🙂 ja jestem sierota w takich sprawach 😉
Kicia nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zimnica tak wiec 3h nie wchodzi w rachubę.

acha i Kkasia ma rację jak Piotruś już lepiej się czuje to wstrzymaj się z antybiotykiem tym bardziej że tak Ci lekarka mówiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...