Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia ja tez juz glosowalam 😉

Dziewczyny juz na fb wszystkie jestescie w grupie krejzole czyli mozecie ogladac wszystkie moje pokrecone foty;] zapodaje sluchawki na uszy i obejrze sobie w necie szpile na giewoncie, bokinol znowu jakis masajow mazgajow ganiajacych sie na waleta czarnych po jakim buszu oglada...ja nie zniese codziennie jakies dzikie proramy sobie oglada...dobrze ze wczesnie spac chodzi to sobie jaki kryminalny serialek moze wciagne a jak na razie przerzucam sie sluchawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, wróżko Ty... 😁 😁 😁
Twoje fotki jutro pooglądam. Nie chcę się dołować przed snem 😜
jutro sobota 🤪 🤪 🤪 wieczorem uderzamy do mojej ciotki na urodzino-imieniny 🙂 🙂 posiedzimy ze 2 godzinki i przyjedziemy do domu, bo Młoda na bank będzie marudna - nowe miejsce, nowe twarze, znów podawana z rąk do rąk.
A mąż chyba w niedzielę będzie jechał do swoich rodziców, bo:
1) teściu ma urodziny jutro
2) samochód nam znów szwankuje - olej nam wycieka i naprawa podobno będzie kosztowała nie mniej, niż 200 zł, a bardzo prawdopodobne, że więcej... a że teściu ma znajomego mechanika, to opłaca się targać samochód 100 km dalej 😉
3) są tam nasze opony zimowe, które trzeba zabrać.

Ok, posiedzę jeszcze chwilę i lecę spać. Aga coś nie może zasnąć, budzi się co chwilę. Jak się nie obudzi w przeciągu 30 minut, to idę spać. A póki co wychleję chyba całą butelkę wody, bo mnie suszy strasznie 😮

i znów będę sikać co godzinę 🤨 jak w ciąży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziwczynki wiem wiem że na was mozna liczyć ale tak jakoś słabo nam przybywa tych punktów 😞 a do pierwszego to nam brakuje jak młodej kur... do emerytury he he

a tak miałam nadzieje że raz w życiu uda mi się coś wygrać no ale jeszcze mamy 15 dni i trzeba ostro walczyć he he 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jeszcze ja nocny marek sobie tu zajrzałam 😉

A że jest już po 24 to:

Wszytkiego najlepszego i całuski dla Maxymka z okazji 4 miesięcy 🙂

Ja też po szczepieniu kąpie małą. Właściwie prawie od urodzenia jest codziennie kąpana, bo woda ją relaksuje, nawet jak wcześniej jest mega marudna 🙂

Olcię kąpiemy w dużym pokoju, wanienkę stawiamy na stół, ale tak majta rączkami i nóżkami, wogle całą sobą, że mamy niemal że powódź na około i rozważamy przeniesienie kąpieli do łazienki tzn. wanienka w wannie, trochę może być ciężko, jeżeli chodzi o schylanie się przez ileś minut w jednej pozycji, ale spróbujemy, jak nie będzie pasiło to wrócimy do pokoju i będzie dalej ścierać te kałuże...hehe

Komsi, super foty z Majorki, widać że odpoczywaliście sobie na wakacjach - zadowoleni i pełen relaks 🙂

Laaf, to masz zdolną córcię, lubię oglądać pokazy takiego tańca nowoczesnego, chociaż YCD rzadko oglądałam i żałuje czasami, że nie chodziłam na żaden taki kurs (poza tańcem towarzyskim), bo obecnie mam wrażenie, że nie umiem już tańczyć, tylko taki taniec misiowy gib w jedną stronę gib w drugą stronę...hehe

Zuziaku, zawsze jest stres przed chrzcinami, najbardziej boimi się o to jak zachowa się nasza pociecha w kościele, ale okazuje się, że te przejmowanie było na wyrost. Zuzia na pewno będzi grzeczna - trzymam za to kciuki 🙂

Sylwia, ja też staram się oddawać codziennie głosik, ale czasami mi ta stronka coś się zacina, nawet jak ją wygooglam. Dzisiaj już głosik oddany - udało się 🙂 Póki co będziemy walczyć o glosiki, a jakby nie udało się to zawsze możesz spróbować, tak jak napisała Laaf, w przyszłym miesiącu.

Kicia, biedny Bartuś, wiem że serce Wam się kraje, zresztą nam też, ale lepiej żeby malutki pomęczył się teraz niż miałby chorować i męczyć sie jak będzie nastolatkiem, a potem osobą dorosłą. Nie martw się - będzie dobrze.

Madalena, bardzo ładny torcik zrobiłaś, zazdroszczę, ja sobie obiecuje nauczyć się robić tort (z biszkoptem pieczonym przeze mnie), ale na słomianym zapale się kończy i przeglądaniu książeczek kulinarnych ze słodkimi przepisami.

A propos' pieczenia wczoraj w Lidlu kupiłam foremki do wykrawania ciasteczek, a że sklep niemiecki to już są słodycze świąteczne, a foremki są w kształcie choinek, dzwonków, aniołków, gwaizd betlejemskich itd. Przed świętami wypróbuje i potem na święta - chcę upiec kruche ciasteczka, pierniczki i może jakieś ciasteczka korzenne lub cynamonowe.

Dzisiaj kupiłam marcheweczkę Gerbera - w niedzielę Olcia będzie miała 4,5m-ca, więc z tej okazji dostanie 2 pierwsze łyżeczki tego obiadku 🙂

Idę spać, bo co prawda Olcia przesypia nockę, ale ja będę wyglądała jak zombie.

Spokojnej nocy Mamusie, a szczególnie dla Komsi, żeby Maxymek przespał spokojnie noc po szczepieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello') Kubus wstał po 3 potem po 7 i o 9, ładnie spał i jestesmy wyspani, bo czeka nas długa noc na weselu 😉 na pewno bedzie fajnie 😉 a tak to ja wybieram sie do fryzjera, włosy ułozyc, bo krecic nie bede, bo ta nawet nie ma falownicya ani nic, bo tesciowa mnie do niej juz umówiła. a gdzies indziej to juz było bez sensu, bo by miejsc nie było, musze sie czyms takim zadowolic.


100 lat dla MAXYMOLKA;******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole 😉 😁

u nas nocka tragiczna - jakbym znów noworodka miała w domu 🤔 zasnęła o 23:30, obudziła się o 1, 3 i 5 😮 oczy jak 10 zł, więc jedyną metoda usypiania był cyc. Wstała o 8:30, teraz znów śpi. Ja zjadłam śniadanie i będę zaraz sprzątać chałupkę 🙂 mąż jedzie do Leroy Merlin po śrubkę i żarówkę, później do jakiegoś serwisu samochodowego, żeby luknęli co z tym naszym gratem się dzieje. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż łazienkę ogarnąć, zanim Aga się obudzi.

A, powiem Wam coś jeszcze. Wkurzyłam się. Płytka ścienna w kuchni nam pękła 🤢 razem ze ścianą 🤢 I weź tu wkładaj kasę w urządzenie mieszkania, jak wszystko się po kilku miesiącach rozpada 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek a na jakiej nawierzchni stoi budynek ze tak sciany pracuja? 😮
Moj blok stoi na osuszonych bagnach i czasem sie zdaza ze mam np pekniecie na scianie (nie wielkie) i po jakims czasie znika bo znow budynek jakby "wraca na swoje miejsce" ale nigdy mi od tego nie pekl kafelek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAK tam weekend babeczki, ja wruciłam ze spacerku dobrze ze wczesniej poszłam bo juz sie na deszczy zbiera 🥴. Moj mały robi numerki z jedzeniem zupki nie mam pojecia dlaczego dzis zrobiłam tylko marchewke tak jak na poczatku morze cos wciagnie bo mleko jak nie zageszcze to wóla mi co 2 godzinki a tez nie chcem zapychac go cały czas kaszkami i klejikami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo, thx za zyczenia dla Maxymola 😘
nocka no coz farmazon czesto sie budzil, cycunia chcil, albo sie przytulic, i tak o 5 dostl czopeczka przeciwbolowego bo wrzeszczec zaczal. spalismy potem do 9.30. i tak w porownaniu do poprzedniego szczepieni super przetrwal.dzielna bestia dostanie zaraz w nagrode troche dyni ze slioczka 😉
laaf niedlugo zostaniesz miszczuniiem fb 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...