Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mojego syna wygladało to tak ze nie było znieczulenia czyms mu poryskała (zamroził)naciagneła piguła skurke a ona skalpelem nacieła szybko tam gdzie sie trzymało(u FILIPKA BYŁ TO KAWAŁECZEK DOSŁOWNIE )zrobili opatrunek i kazali w domu zdjac wietrzyc suska czesto przemywac rumiankiem pare razy dziennie i przy tym naciagac zeby sie znow nie zrosło obserwowac co sie dzieje 🥴i a Filip miał wtedy troszke ponad roczek i szybko sie zagojiło i sam juz wiedział ze trzeba susiaka naciagac i pilnuje do tej pory. Ale wiemz e u dorosłych chłopakow 10 i wiecej lat robi sie to operacyjnie juz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój bratanek miał zabieg - nie wiem dokładnie jak to wyglądało, w każdym razie znów mu się zrosło i jeszcze raz trzeba dziecko męczyć. A Młody ma 2 latka.

Aga zrobiła w nocy dwie pobudki. Niewiele spałam, więc jestem lekko padnięta 🙂 teraz niby mogłabym się położyć, ale wypadałoby zjeść śniadanie (nadal nie mam apetytu). Chyba sobie jakąś zupę mleczną zrobię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za informacje. Kwasiek fotki naprawdę zachęcają do naciągania siusiaka, są okropne działają na wyobraźnie.
Piotrus daje mi czadu wczoraj zasnał dopiero o północy. Pierwszy zabek wyszedł mu bez problemu ale drugi to jest tragedia , jest taki marudny i płaczliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawid nie przepada za zupkami i ja mu je daje tak z lyzeczki siorbac bo dzioba zaciska, jak sioerbie to zawsze cos tam zje. Natomiast deserki to uwielbia sam otwiera gebusie i sie buntuje jak zapatrze sie w telewizor i na czas mu nie wsunę do buziaka 😉
Kwasku jak tylko zmeczenie to by bylo oki 🙂 Gorzej jakby Cie jakies tałatajstwo inne dopadlo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama właśnie wróciła ze spacerku 🙂 obiados zrobiłam za nią 😉 nawet do zjedzenia 😁 mała dalej śpi... 😉 obiadki Zuzka wcina zamiast owoców dostaje kaszki owocowe morelową, malinową i bananową 🙂 codziennie inną 🙂 troche podziubie a na koniec już wypluwa 😜

Laaf chyba jednak w poniedziałek dojdą :P bo na razie nie ma... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z jabłkiem dokładnie tak samo 🙂 hehe cynamonu od małego nie lubie 🙂 nawet jabłecznik mama robi bez a w cukierniach zawsze z cynamonem jest 🙂 co do ryżu lubie bardzo tak samo jak makaron ziemniaki nie tłuczone z koperkiem za kaszą nie przepadam :P hehe ale z braku laku się zje z gulaszem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ale mi narobiłaś smaków ja uwielbiam ryz zapiekany z jabłkami. A do tego prawdziwa bita śmietana najlepiej z truskawkami. To mi się kojarzy z dzieciństwem bo moja mam nam to robiła jako deser. Już bym zjadła....

Ziemniaki kasze i ryż tez lubię ale na obiad a ryż z jabłkami jest pyszny na deser 🙂

Kwasiek poślij linka na ten przepis interesuje mnie na pierzynka na tym ryżu. Kwasiek jak Ci wychodzi twarde ciasto to może za dużo mąki dajesz. W przepisach zazwyczaj przesadzają z mąką i cukrem.

Ja dzisiaj zrobiłam na obiad zupę serowa z grzankami i łazanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...