Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agulka, to prawda, że w Ustroniu macie jakiś bardzo fajny park, w którym można fajną zwierzynę pooglądać??

Wlazłam na stronę internetową. Ależ tam u Was pięknie!! 🙂 🙂: my chcieliśmy w wakacje się wybrać w góry na kilka dni, nawet mam ochotę do Ustronia pojechać, ale to drugi koniec Polski, więc lipa z tym chyba 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej a my wstałyśmy z Iga 18.20 więc będziemy się bawić do 11

zuziek napisał(a):
Ann napisał(a):
Dziewczyny, od kiedy można dać dziecku wywar z mięsa? Czyli gotować mięso razem z warzywami, a nie osobno?



yyy ja tak gotuje od początku 🤔 a nie wolno? 🤨

a i teraz ja troszke poklaskałam 🙂


zuziek nie przejmuj się ja też od początku gotowałam razem i nic jej nie jest

teściowa nadal się nie odzywa a ja za nią nie będę latać tylko mnie wkurza bo np poszłam z małą do kuchni włożyłam ją w chodzik bo chciałam jej zrobić kaszke ja się odwróciłam a ona przyszła i ją zabrała wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, jest "leśny park niespodzianek". W prawdzie mówiąc nie byłam tam jeszcze:p A no ładnie jest w Ustroniu 🙂 mnóstwo tras rowerowych, spacerowych, na Równice można wyjechać-pooglądać ślicze widoki, wypić pyszną czekoladę z bitą śmietaną 😉 no jest trochę miejsc do odwiedzenia 🙂 jeśli znajdę w swoim zbiorze jakąś fotkę z Równicy to wstawie 🙂

Wywar z mięsa akurat z gołębia ja podaje Marysi z tym, że wrzucam tam też jarzynkę i zioła 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img840.imageshack.us/i/file1228.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/474/file1228.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tak przy okazji widok z naszej działki... a w przyszłości widok z okna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to właśnie widok z Równicy z tym, że z 2005r. a i to ulubione zdjęcie mojego m., moje niekoniecznie ale z widokiem to jedyne:P
[URL=http://img268.imageshack.us/i/file599.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8748/file599.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, a Ty skąd jesteś?? 🙂

Jezu, ale mnie moja mama wkurza. Uwża chyba, że jesteśmy dziećmi i sobie z chrzcinami nie poradzimy. Co chwila wydzwania. Że jest w sklepie z dewocjonaliami i że chce kupić świecę i szatkę. Mówię jej "nie, nie trzeba, my sami kupimy". Dzwoni, że będzie ciasto zamawiać (bo uważa, że po chrzcinach wszyscy pojadą do niej do domu) i że zamówi tort dla Agi. Mówię jej, że dzięki, ale chcę sama tort zamówić, a poza tym jedna z cioć Przemka zaoferowała się, że upiecze tort. Dzwoni, że kupi mięso na rosół, który ja będę gotować. Mówię jej, że nie ma takiej potrzeby, że przecież ja też mogę kupić mięso, a nawet, jeżeli będzie drożej, niż to, które ona znajdzie, to i tak wyjdzie taniej, jeżeli liczyć dojazd do niej po to mięso. Dzwoni, że kupi w masarni schab do upieczenia - okej, w masarni będzie świeższe mięso i pewnie tańsze, niż w jakiejś sieciówce typu Leclerc czy Real. Ojczym zamówił jajka u jakiegoś znajomego - "prawdziwe", więc okej, nie mam nic przeciwko. Ale mówiłam jej, że resztę zakupów robimy my w poniedziałek, że pojedziemy specjalnie do hipermarketu, kupimy co trzeba, żeby nie dzielić zakupów na 10 razy. Niby ok, a teraz dzwoni, że kupiła w Lidlu kilka puszek brzoskwiń i żurawinę, więc żebyśmy my nie kupowali.

No kuźwa.
Mam ochotę w ogóle dać jej listę zakupów.
Pomaga na siłę, traktując nas jak dzieciaki, które nawet ze zrobieniem durnych zakupów sobie nie poradzą.

Ależ się wkurzyłam 😠 😠 🤢

I teraz mama ma focha. "Nie bój się, ja wam chrzcin urządzać nie będę". Miałam ochotę zapytać "a co właśnie robisz?" ale ugryzłam się w język. Rozmowa skończyła się na " żebyście tylko ze wszystkim zdążyli, jak tacy mądrzy jesteście". WRRRR!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obecnie mieszkam w Żywcu a pochodzę z Sopotni Wielkiej obok Korbielowa ( granica Polsko Słowacka) Do Ustronia ma 50 km a do Wisły ponad 30 km.
Mamy jezioro ( w sezonie mozna popływac łódka, rowerkami), park jest tez nie zły z zamkiem domkiem chińskim itp a w około same góry w którą strone nie pojedziesz to dotrzesz na jakaś górę 🙂 🙂 Dobra koniec reklamy 😜
a bym zapomniała mamy browar - dzięki niemu wszyscy znają Żywiec a i mamy 2 muzeum jedno takie tam tradycja i kultura Żywiecka a drugie browaru Żywieckiego ( mielismy w nim sesje ślubną - przecudne miejsce jak sie dokopie do zdjęc to Wam pokaże )

niedaleko jest Góra Żar na którą można wyskoczyc kolejka i na szczycie napic sie kawy i zjesc lody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ta porcja jedzonka nie była aż taka dużo to chyba takie wrażenie sprawiała w tej miseczce. Madalena, nie wiem jakie porcje dajesz Piotrusiowi, ale jakbym podzieliła to na 3 dni to raczej byłoby to mało.

Komsi, super wyglądasz. Ja muszę się za siebie wziąźć, bo jak jem już wszystko i rzadziej karmie to zaczyna mi znowu coś tam się odkładać.

Dzisiaj Olcia usnęła leżąc na mnie, ale wcześniej oczywiście było szaleństwo choć ledwo patrzyła na oczka, niestety nie mogę jej marudzącej albo troche popłakującej (bo robi krótkie przerwy) zostwić w łóżeczku,żeby sama usnęła, bo babcia zaraz przyleci i zamiast pomóc w usypianiu, zacznie ją rozbawiać i twierdzić, że dziecko chce się bawić i potrzebuje towarzystwa. A nie dociera do niej, że nic nie stanie się małej jak trochę pomarudzi albo pobędzie sama.

Agulka piękne widoki, fajnie bedziesz miała jak już zbudowany dom.

Ja całyczas gotuję osobno warzywa i mięso, ale z czasem przestawię na wywar mięsny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja je tak ok 200 ml zupki (to wychodzi pod pełna miseczka tyle że mniejsza niż Anulki) i wsówa wszystko i nie raz jeszcze zagląda czy coś zostało he he

a miske mamy taką z hello kitty
http://allegro.pl/miska-miseczka-hello-kitty-ben-10-spongebob-16cm-i1511690267.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek melduje sie pierwsza i kurna wyspana pomimo to, ze poszlam sac o 1.10!!!! ale to z mojej glupoty, bo w pudlo wpatrzona bylam, i wiecie co?! Moje dziecko przebudzilo sie ok.24 na flache, potem jeknal ze dwa razy, zrobil kupczaliniego, i teraz najlepsze : PRZEBRALAM MU DUPECZKE NA SPIOCHA!!!! i spal DO TERAZ!!!! wiec zadowolona jestem nieziemsko!!! bo moge nazwac to przespana noca od porodu cala od wejscia do lozka do poranka!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Stukam sie drogie panie kawoszczakiem 😉 oj juz dawno tak rano tu mnie nie bylo, bo kindziolo ostatnio wstawal z rana, sie mendka w obowiazku czuje bo ja w nocy to on rano zabiera farmazonka 😉 a niech ma... bo wlansie wstaja Wasi choc w weekendy karmic dzieciaczka w nocy? oczywisice tych niecycuniowych mam pytam 😉 Bo tej mojej kolezanki Silke maz, w weekendy prezjmuje paleczke dowodzenia, no i kapie go tylko on i potem karmi i kladzie spac. (nie kapia go codziennie ale szczegol) fajnie sobie zaplanowali. ja oczywisicie nie czepiam sie jak jakis m ma wstac z rana do pracy, no ale jak moj kinollo nie pracuje w te dni to moglby wstawac, ale z drugiej str ja lubie dluzej pospac...ach a w nocy tez bym sie obudzila pewnie... wiec kit zajac sie trzeba tym, zeby syn byl dobry i spal tak czesciej jak dzis 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas znowu gorsza nocka. Stasiek zjadł 100ml kaszki (jak na niego to rekord świata), dopchnął dwoma mleczkami i wystarczyło mu to na 4 godziny snu. Potem już była jazda, przy czym wyraźnie potrzebował się przytulić, w końcu od 4 do 5 spał na mnie, nawet spokojnie ale w końcu się obudził z rykiem, potem przejął go tatuś i dalej godzinę spał (niespokojnie) przytulony do niego.
Zastanawia nas, że u niego podczas snu mięśnie cały czas chodzą, jakby dalej biegał, wierzga nawet nieco nogami i rękami. Może to go wybudza? Wasze dzieci też tak mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, Maxym jak zasnie to tylko sie z boczku na boczek i na plecorki przeklada nie macha raczkami czy nogami, no ale ten to len w porownaniu do Stasia. Moze ma w sobie dzieciak tyle energii, ze nie jest w stanie jej za dnia stracic. Ja bylam takim dzeickiem, nikt nie chcial ze mna spac ☺️ bo sie kopalam...tylko tata mogl spac ze mna bo tez sie kopal i tak oboje wychodzilismy rano skopani 😉i nikt nie byl zly 😉

Angee 168cm kiedys mialam, ale weisz teraz to juz do dolu sie rosnie 😉 naleze do nizszych w moim otoczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas też dziś gorsza nocka. Jednak zapeszyłam tym chwaleniem 😞 😞 😞
Mój mąż wstaje do Agi tylko jeżeli ja go obudzę i wygonię z łóżka 🙂 dziś w nocy tak było.
Aga ma znów strajk jedzeniowy. Kaszki nie ruszy, wczoraj obiadu nie tknęła. I cały czas marudzi... ech, ja juz nie mam siły 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

U nas nocka nawet nawet jakaś pobudka była ale co i jak to nie pamiętam 😉
Teraz włączył się tryb marudzenia... 🤢

Dzisiaj mam fatalny poranek i taki też pewnie będzie dzień ba żeby tylko więc nic nie będę pisać co by nie smęcić....

Miłego dnia kobietki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...