Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 To ja druga 🙂

Z tą Biedronką to chyba wiem o co kaman. Kaczyński jest z inteligenckiego Żoliborza w Warszawie. Sama jestem Warszawianką od dziada (pradziada już nie) i lokalną patriotką Warszawy, ale mam też świadomość różnych dziwactw jej rdzennych mieszkańców. Jednym z tych dziwactw jest snobizm na to że się nie jest biednym, niezależnie od tego ile się ma kasy. To z jednej strony jest fajne bo taki człowiek nie narzeka tylko sobie radzi jak umie ale z drugiej strony przekłada się na różne konsekwencje które znakomicie utrudniają życie i wkurzają innych ludzi, np. że nie wypada kupować w sklepach typu Biedronka, dawniej Leader Price, Lidl itp. Podejrzewam że Kaczor nigdy w życiu w takim sklepie nie był bo po prostu jego rodzina i sąsiedzi tam nie chodzą bo nie wypada. Kit mu w ucho, tylko że jako polityk który twierdzi że reprezentuje naród, nie powinien się kierować zwyczajami wąskiej grupy sąsiadów tylko patrzeć szerzej.
Ja w Biedronce nie kupuję z różnych przyczyn. Aktualnie główna to taka że nie mam do niej po drodze, ale dawniej nie kupowałam ze względu na tę aferę z pracownikami - jakoś głupio mi było kupować taniej wiedząc że te ceny zawdzięczałabym wyzyskowi pracowników. Natomiast teraz po nagłośnieniu całej sprawy podobno mają lepsze warunki niż w innych marketach, więc mój wcześniejszy powód ustał i gdybym miała po drodze to bym tam niektóre rzeczy kupowała.
Z tymi sklepami "dla biedaków" to w ogóle jest śmiesznie - do tej pory wspominam belgijską czekoladę w Leader Price robioną specjalnie dla nich, najlepszą ze wszystkich dostępnych na polskim rynku, łącznie z masakrycznie drogim Lindtem. A ceny miała liderprajsowe 🙂 Nie mogę odżałować że już nie ma tych sklepów, więc i moja czekolada zniknęła.

Kwasiek, coś jest na rzeczy z tą drzemką po 18:00 - u nas też przez kilka ostatnich dni pozwalamy na nią Staśkowi i śpi w nocy lepiej. W ogóle eksperymentujemy z jedzeniem, spaniem itp. Na razie wygląda na to że szanse powodzenia daje właśnie ta późna drzemka i jednak kaszka po kąpieli, przed samym snem, tak żeby nie zdążył już spożytkować tej energii na szaleństwa. Dziś w nocy pierwszy sen trwał prawie 6 godzin, ale później już standardowo: co godzina, max półtorej. Okazało się poza tym że Stasiek zmienił preferencje i teraz już woli rzadszą kaszkę, mniej więcej taką jak w przepisie. Już drugi raz zjadł mi rzadszą bardzo przyzwoicie bez żadnych cyrków. Teraz musimy popracować nad drugą częścią nocy - no przecież nie będziemy mu dawać w środku nocy kaszki!
Poza tym Stasie dołącza do obiadkowych niejadków. Teraz wyraźnie woli jeść na słodko (kaszki mimo braku cukru i tak są słodkie) a warzywa i mięsko go kłują w zęby. Nie wiem, co mu gotować żeby smakowało. Wczoraj moi rodzice zrobili test i po tym jak już absolutnie nie chciał jeść obiadu, dali mu jeszcze jabłuszko ze śliwką suszoną - wciągnął wszystko co było i dalej otwierał paszczę 😉

Komsi, lepszy będzie wtorek bo na poniedziałek mamy termin do pediatry. Jeszcze nie wiem czy skorzystamy, ale wolałabym nie blokować sobie tego dnia (chyba że wolisz żebyśmy zdecydowały w ostatniej chwili czy pon czy wt - poza tym lekarzem mi wszystko jedno). Jeśli macie jak dojechać, zapraszamy do nas, zobaczycie Staśka w warunkach naturalnych a obok domu mamy wielki park to i na spacer będzie dokąd iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

jaką ja mam dzisiaj kurwice na wszystko 😞 do tego chyba źle spałam i mnie kark boli... młoda znowu robi strajk kaszkowy 😞 i zadowolona ze wszystkiego bawi się... a cała micha stoi.... dzisiaj się z nią przejde do lekarza bo ma i ktarek i kaszelek dzisiaj wyszedł 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzin dobyrek 🙂

Komsi nie zastanawialam sie nad takim wyjazdem ale pomysle...a bardziej chodzilo mi o te szampony ☺️ ☺️

Ann w tej chwili pracownicy biedronki rzeczywiscie maja duzo lepiej...moja kolezanka tam pracuje i na dzien dobry z premia (ktora jest zawsze ale tak sie nazywa zeby zmniejszyc koszty pracodawcy) ma 2000 tyś. na reke, jan na tego typu sklep top jest naprawde dobry zarobek, po za tym maja dobry socjal i nie pracuja wiecej niz powinni chyab ze chca miec nadgodziny.

Zuziaku a wkurwica to tak sama z siebie czy cos konkretnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, zapomniałam Ci napisać. Jak nie zdobędziesz tych swoich szamponów to wypróbuj nowy szampon Farmony z serii Radical. Ja w sytuacjach krytycznych używam ich szamponu przeciw wypadaniu włosów i jest rewelacyjny - bije na głowę wszystkie inne dużo droższe. Ostatnio widziałam, że wypuścili przeciwłupieżowy - jeśli jest tak samo dobry jak ten na wypadanie to będziesz zadowolona. Kosztuje bodajże 8zł więc w razie czego nie żal jak będzie się nadawać tylko na bańki mydlane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm. Może się zatrudnię w Biedronce? Kasa lepsza, niż w moim zawodzie 🥴 i po kij mi te studia były? 🤢
nie no, żartuję. Te studia to był strzał w 10 🙂 a że z pracą krucho, to już inna bajka... 😞

Ann, a próbowałaś łączyć Staśkowi obiad z owocami? Zawsze można jakieś mięcho mu dawać z jabłkami i śliwką, albo jabłkami i gruszką. W naszym blogu jest przepis na indyka z owocami 🙂

Do nas dziś przychodzi jakiś znajomy mojego męża, doradca finansowy. Zmienił pracę i chce sobie na nas wszystko przećwiczyć 😉 Zamierzam zapytać się go, jak najlepiej zainwestować pieniądze z chrzcin 🙂

Dobra, szkoda czasu. Aga śpi, a ja lecę trochę ogarnąć mieszkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

U nas zaliczona tylko jedna pobudka ok. 23:30 i cała noc przespana aż do 6. Wyspana w zasadzie jestem więc luzik 🙂

Ech co do biedronki to jakiś czas temu kupowaliśmy tam chipsy 😉 ale na tym koniec... nie wiem, ale mnie do tego sklepu jakoś nigdy nie ciągnęło. Na większe zakupy wybieramy albo Auchan albo Tesco. Biedronka niby jest zaraz obok no ale...

Aha a co do tego mojego szefa to ja się w żaden sposób źle do niego nie nastawiam i jest oki. Trochę go rozumiem bo co w lipcu przyjdzie jakaś kobita czyli ja i powie "od dzisiaj jestem tu przeniesiona" a tak wie z kim ma do czynienia i kogo się spodziewać. Generalnie spotkanie było typowo zapoznawcze a ja nastawiałam się jak na rozmowe kwalifikacyjną a do tego było daleko... ale źle tego nie odbieram.

Tak ogólnie to zapowiada się masakryczne kilka dni już mam dość... rakiete poproszę 😉 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, chwyt z mięsem na słodko zostawiam sobie jako ostateczność. Jednak zdecydowanie wolałabym nauczyć Staśka że nie wszystko musi być słodkie. Na teraz to mnie nie rusza za bardzo to że nie jada chętnie obiadków bo pewnie w kaszkach dostaje wszystko co trzeba (tych wzbogacanych) ale na przyszłość to byłby fatalny nawyk jakby nie chciał jeść warzyw i mięsa. Na razie chcę powalczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no ciotki sklerotyczki 😜 😜 😜

Agusia sliczny pucusiu 😉 zdroweczka i dziewiatego zabeczka

Ann a ten szampon ma selen? bo wlasnie o ten skladnik sie sprawa rozbija...

Agulka ale nie napisalas najwazniejszego...jak test 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Kubus poszeł spac, bo pobudke zrobił sobie dziś o 6 30 😉 no ale nic, pewnie z niego takli poranny skowronek jak mama 😉 ja tez wolę wczesniej wstac, jak bede miała swoja kuchnię to tylko kawka inka zrana i luzik. Dzis moze dowiem sie co z pracą, bo ide do cioci, która wie co i jak 😉 tez tam pracuje od kilku lat, albo i wiecej. Jutro maz jedzie do UP a my potem do cioci na ur i Kubusia zabieramy i tesciowa tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę kawałek piersi z indyka kupić, poporcjować i pomrozić dla Agi. Bo nie mam dla niej żadnego mięcha 😞

Dziękujemy za życzenia 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘

Agulka, za miesiąc ja będę z testem latać 😁 😉

Zapomniałam Wam napisać... za tydzień idę z Agą na bilans 10-miesięczniaka, a przy okazji i siebie zapisałam do lekarza. Muszę w końcu morfologię zrobić.

A i gradówka mi znów pękła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Agniesi , dużo zdrówka i uśmiechu

Kwasiek jakoś nigdy nie wspominałam ze robie do szuflady 🙂 w sumie ja tyle rzeczy robie ze czasem sie gubię w tym wszystkim. Bardzo lubię tworzyc rózne dziwy jak to nazywa mój mąż jednak najwięcej czasu poświeciłam robieniu kompozycji bukietowych z krepiny i robieniu koszyczków z kwiatami robionymi na szydełku. Mąż się smieje ze nie zdziwi sie jak kiedy wejdzie do domu a ja bedę lepic garnki z gliny bo pod tym kontem jestem nie obliczalna.

Laaf tu masz szampony z selenem

http://www.overtee.pl/apteka/selsun-blue-szamp-do-w-normaln-200ml.html#ProductInfo=ProductOffers
( ten niebieski długo używał moj teściu przepisała mu go dermatolog i bardzo dobrze na niego działał)
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=6239&n=capitis-duo-szampon-przeciwlupiezowy-i-przeciwgrzybiczny-na-lupiez-i-grzybice-110ml.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.streetcom.pl/ dziewczyny na tej stronie po zalogowaniu można otrzymywać różne produkty do testowania.Generalnie ja już otrzymałam pieluszki więc jestem ciekawa co tym razem uda się otrymać 😜
No bananek i 2 chrupki ryżowe wciągnięte przez Maje 🙂 dumna jestem że jadła całego banana a nie papkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po lekarzu pani doktor stwierdziła że może katarek być przez ząbkowanie a kaszelek był z rana możliwe że spowodowany zaleganiem flegmy po całej nocy (bo teraz nie kaszle wogóle) mam dawac syropek i nasivin...

a pokaże wam mojego małego hardcora: 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Zuziek swietna foty Zuzy 🙂Moja Julka tez miala katar od zabkow, kiel wyszedl a katar sie uspokoil.Wiec pewnie ten kaszel od splywajacego kataru.
Kwasiek wielkie thx za namiary na plaszczyki, jak szukalam to jakos znalezc nie moglam, a tu prosze 🙂jeszcze raz wielkie dziekuje.:*

Julka mi dzisiaj spadla z lozka, ale na szczescie nic sie jej nie stalo.I dzisiaj pospalysmy troche dluzej, bo do 6.30.Od razu czlowiek inaczej funkcjonuje. 🙂
Wyglada na to, ze moje dziecko bedzie mialo jako pierwsze dwie gorne jedynki, bo juz nastepna sie pcha 🙂Juz sobie wyobrazam jak bedzie wygladala 🙂 ok ide suczyc glowe 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...