Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaa, kreacje! To proszę bardzo 🙂
sukieneczka i pelerynka 🙂 do tego są spodenki polarowe i buciki z futerkiem w środku 🙂

[URL=http://img51.imageshack.us/i/dscf6471e.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1718/dscf6471e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img217.imageshack.us/i/dscf6472p.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9615/dscf6472p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

No i kupiliśmy Młodej pierwsze sandałki 😉 [URL=http://img843.imageshack.us/i/dscf6475r.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1710/dscf6475r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
angela już stabilne buty małemu zakładasz? nie za wcześnie?

moja na razie w domu to albo w skarpetkach albo w miękkich bucikach a na dwór mamy adidaski też mięciutkie a o sztywniejszych to myśle że dopiero jak sama będzie chodzić to żeby na dwór miała bo po domu to w jakiś miękkich jednak wygodniej

kwasiek to Aga wystrojona będzie że ho ho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek masz boskiego avatarka z Adasiem w spodnicy 😁 😁 😁 😁

Sywlia bo ja powinnam na operacje isc, to kurewskie sitowie (jak dobrze pisze) wyciac ale jak sobie pomysle...wez zostaw maluszka na kilka dni...serce by peklo 😞 no coz ...

a moj pipek a raczej fujarek tez nienawidzi fride no albo to albo na oskrzela dziadostwo pojdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór 🙂

Oj dziewczyny zdjęcia miały być a tu pusto... proszę je wkońcu powklejać 😉

Kwasiek ubranko śliczne 🙂 Ja ostatnio w Smyku wypatrzyłam sukienkę z krótkim sweterkiem na roczek i jeśli Marysia nie wejdzie do tej chrzcielnej w rozm. 74 (tedy była dużo za duża, ale najbardziej mi się podobała) to zapewne ją kupimy 🙂 🙂

My weekend spędziliśmy w świetnej atmosferze u moich rodziców 🙂 Marysia była rozpieszczana, wynoszona na maxa i chyba trochę za dużo, ale do opeiki było 8 osób więc...

spokojnej nocki czerwcóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy takie buciki jak opisuje Angela :P można je zobaczyć na fotce na nk przy tv jak stoi... zakłądam jej już takie bo jak chodzi (nie samodzielnie ale z nasza pomocą albo wstaje sama) to stabilniej trzyma nóżke i szybciej jej pójdzie nauka chodzenia... chodź ja sądze że to bedzie lada moment...

Laaf dzisiaj była walka z aspiratorem! 🤢 ale dziwne nie wiem albo się kapła że jej to pomaga albo jej się spodobało wyciąganie glutów bo na wieczór mówie musze jej wyciągnąć bo w nocy to mi się udusi albo co 5 min. bedzie wstawać a ta jak spokojnie leżała z miną taka jak zawsze kiedyś... 😮 🤔 🤨 że aż miło było... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Kwasiek, wydaje mi się, że co kilka dni nieduża ilość krowiego nie zaszkodzi. Chyba Zuziek daje Zuzi mleczko krowie (?), bodajże robi na nim budyń (?) i jest ok.


teraz czytam co naskrobałyście :P
Anulka juz od jakiegoś czasu nie daje jej budyniu na mleku krowim młoda miala lekko szorstką skóre i zaczęłam elimninować najbradziej ekstremalne jedzenie od mlodej no i chyba było za wcześnie na m. krowie bo teraz ma skóre jak nalezy... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
No faktycznie same nowości 🙂
A ja dziś jestem prawie wyspana 🙂 Nie wiem, co się stało, ale Stasiek jak zasnął ok. 21:00, obudził się na jedzenie o 0:30, potem o 4:30, 5:30 i dalej spał prawie do 7:00 🙂 Czasem sobie jeszcze popłakiwał przez sen albo budził się, ale radził sobie sam bez naszej pomocy i nie trzeba było do niego wstawać. Ja chcę żeby już tak zostało! Od razu jak taki wyspany, jest w lepszym humorze i od rana dużo lepiej funkcjonuje. Że o rodzicach nie wspomnę 😉
A teraz bawi się śpiworem który Matka przygotowała sobie na wypadek gdyby trzeba było w nocy siedzieć z nim na sofie.
Ja się też już lepiej czuję, dziś już jadę bez prochów, dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja też zostałam zaskoczona nowym wyglądem strony, przyzwyczaiłam się do poprzedniej, ale ta bardzo mi się podoba, szczególnie kolorystyka. BRAWO DLA ADMINA 🙂

Olcia obudziła się raz ok. 3, a tak to wstała 5.40.

Dzisiaj na 14 jedziemy do kawalera - Marcelka - na 1 urodzinki 🙂 Moja przyjaciółka przyjechała na tydzień, ale cieszę się na to wychodne z małą 🙂

Czy Wasze maluchy też tak robią, że przez chwilę stoją bez trzymanki. Ola puszcza się sczebelek stoi i nagle orientuje się, że niczego nie trzyma się i klap na pupkę i cieszy się 🙂

Zuziek, musiałam chyba przeoczyć jeżeli pisałaś, że odstawiłaś krowie mleko. Może jednak z tym mlekiem trochę wstrzymać się jak dziecko będzie miało już skończony roczek albo trochę ponad.

Kwasiek, bardzo ładna sukieneczka, a płaczszyk i sandałki są boskie. Też powoli rozglądam się za sandałkami, ale nie wiem jakie duże kupić w razie jak mała zacznie dreptać nie okazały się za małe albo zbyt duże.

Dopiję kawusię, poszukam jakiś życzeń na roczek i trzeba będzie Oli zrobić kaszkę na drugie śnaidanko, Wyjdziemy też dzisiaj szybciej na spacer, bo jeszcze muszę dokupić kartkę urodzinową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Dawid odstawil dziisaj w nocy numer, tak okolo 5 zaczal cos tam poplakiwac, zapalam lampke a on siedzi , ma zamkniete oczy i gada do siebie 😉 polozylam po 5 min. marudzenie, wzielam go do anszego lozka a on lezy tak z pol h z otwartymi oczami i nic nie mowi to podsypialam po pol h zasnal dalam do lozeczka i wstal o 8.30 😉 cos mu sie poprzestawialo 😉
a ja pol nocy przez ucho nie spalam dopiero nad ranem wzielam dwa apapy i jak narazie nie boli ale jest spuchniete...

ladny ten nasz nowy brzuchacz, trzeba admina poszukac i go obklaskac 🤪

Anulka Dawid tez tak robi ze chcwilke postoi bez trzymanki i albo na pupie laduje albo sobie przypomni ze trzeba si czegos zlapac 😜 a tak wogole to wczoraj dorobil sie dwoch guzów po bokach czola i wyglada jakby mu rogi rozly ( oj Zuzka chyba Ty mu je przyprawiasz) 😜 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

I mnie też bardzo przypadł do gustu nowy wygląd brzuszka 🙂 🙂 brawo brawo adminie 😉

U nas dzisiaj pobudka o 1,4 i gotowość do zabawy wykazano o 6:30 więc tragedii nie było. A mnie za to zaczyna cosik zbierać na choróbsko.

Marysia chwyta się czego tylko można żeby tylko isę podnieść albo kucając albo do wstawania 🙂 mały owsiczek nie usiedzi na miejscu 😉

A zauważyłam, że szorstki policzek zszedł po odstawieniu jabłka 😮 hmmm...

A jakieś 10min temu dzwonił do mnie mój m. bo kamień trafił mu w szybę i mamy odprysk 😞 zastanawiam się tylko czy zaś jechał jak szalony czy tak jak trzeba i poprostu napatoczyło si e mu pod koła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasiek też już trenuje stanie bez trzymanki. Poza tym w ramach zabawy na sofie testuje upadki - odgina się specjalnie tak aż straci równowagę, przewraca się do tyłu i zaśmiewa 🙂

Kaszki dziś prawie nie zjadł. Na szczęście już mi się kończy ta owsiana, nie będę chyba na razie jej więcej kupować, bo mu niezbyt dobrze idzie. Wprowadzimy nieco szybciej z powrotem 8 ziaren, mam nadzieję, że nie zapomniał że mu smakowała. Mam też zamiar wypróbować tę z lipą, może coś pomoże w kwestii snu. Madalena, pisałaś że te kaszki bez mleka są ohydne - widać to jest kwestia gustu bo mnie np. smakują i Stasiek też chętnie je zjada. Nie wiem czy by jadł z mlekiem - raz mu kupiłam mleczną bananową i w ogóle nie chciał jej ruszyć, być może to jest kwestia przyzwyczajenia.

A, i pytałaś, skąd biorę bakalie suszone na słońcu: kupuję w sklepie ekologicznym (można też przez internet). Nie są tanie ale dużo ich Stasiek nie zjada - 500g starcza praktycznie na miesiąc, gdybym zamiast nich kupowała słoiczki Gerbera z suszoną śliwką, wyszłoby drożej, zresztą tej ze słoiczków Stasiek nie chce jeść.

Wczoraj zdenerwowałam się, że Stasiek nie chce jeść mojego obiadu (buraczki + ziemniaki + królik) i zmontowałam zastępstwo na bazie gotowca (zupa jarzynowa Hippa + rozciapany ziemniak + posiekany kawałek indyka) i wyobraźcie sobie że wcinał aż mu się uszy trzęsły. Ta zupa ma wyjątkowo udany skład (marchewka, ziemniak, kalafior, zielony groszek) - spróbuję ugotować sama coś podobnego i zobaczymy czy zje. Miałam zamiar przywracać mu różne rzeczy ostrożniej, ale ponieważ wszystko wskazuje na to że mamy już przyczynę alergii, nie uważam z tym aż tak bardzo, tylko starannie zapisuję co jadł którego dnia. Zresztą mam zamiar prowadzić takie zapiski i później, przez to że ich nie robiłam wcześniej, różne rzeczy teraz trudno zdiagnozować (np. od kiedy tak źle śpi i z czym to może mieć związek).

Co do fryzjera, to i ja się wybieram, ale na razie tylko się ostrzygę. Z farbowaniem poczekam aż ta wysypka Staśka całkowicie zejdzie, trudno, będę na razie straszyć siwulcami. Mnie to zresztą nie przeszkadza jeśli włosy są dobrze ostrzyżone i puszyste, nawet lubię te swoje siwulce, ale wiem że mi dodają lat, więc jednak staram się je zamalować.

A, jeszcze chciałam napisać, że na razie jestem rozczarowana odpowiedziami tych ekspertów żywieniowych. Wygląda na to, że wybierają sobie łatwiejsze i bezpieczniejsze pytania, takie na które odpowiedź można bez trudu znaleźć w necie. W każdym razie ani Zuziek ani ja nie doczekałyśmy się odpowiedzi na nasze konkretne pytania. Ja już się w międzyczasie dowiedziałam z innych źródeł, więc nie płaczę, ale liczyłam na to że tu będzie można znaleźć rozwiązania trudniejszych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, bardziej chodzi mi o to że wyszło że on jest wrażliwy na chemikalia (ta wysypka), a ponieważ gmera mi ciągle we włosach to jakbym się pofarbowała to by i jego zaśmierdziało. Ja np. kiepsko reaguję na zapach farby, zwykle przez kilka dni po farbowaniu boli mnie głowa. Skoro już wyszło że on też reaguje na chemikalia to wolę się na razie z tym wstrzymać dopóki sprawa wysypki nie wyjaśni się na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No obiadek mam nastawiony, dzisiaj próbuje Marysi wprowadzić buraka, oby jej zasmakował 🤔

Ann, ostatnio jak byłam u fryzjera to stylista mówił o jakiś nowoczesnych farbach, które właśnie nie pachną tak intensywnie i są łagodniejsze dla włosa a trzymają się równie długo. Jeśłi jesteś wrażliwa na taki zapach może warto popytać o taką farbę w salonie 🙂

Laaf z tym uchem to masz przerąbane. Może warto jednak poświęcić się i zrobić z tym porządek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pięknie- wielkie gratulacje dla Agusi 🙂

W pytaniu na śnadanie właśnie jest wątek o chłopakach z poprawczaka, którym dano lalkę-niemowlaka do opieki. O dziwno ci chłopcy już mają swoje dzieci a opieka nad lalkami dobrze im idzie. Ciekawa jestem czy taka akcja coś im da? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, co do kaszek - Aga też nie lubiła bananowej, ale każda inna jej smakowała. Więc może i u Staśka to nie kwestia mleka, tylko bananów? 😉 Może spróbuj mu dać jedną porcję "8 zbóż" z mlekiem - zobaczysz, czy mu posmakuje i jak zareaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...