Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tam w ogóle niemal cały czas były jakieś awantury. Głownie przez jedną i tą samą osobę. No ale bywa i tak 🙂

My się jakoś całkiem fajnie dogadujemy 😉 ja siedząc na naszym wątku odpoczywam. Można pogadać o wszystkim i o niczym, wyżalić się, wysłać facetów na księżyc 😁 fajnie jest 😉

Ech, trochę mnie martwi ta żółta skóra Agnieszki 🥴 gdyby jutro był dzień pracujący, to poszłabym z nią do lekarza. Ale najwcześniej mogę w poniedziałek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek wiesz ze chyba pierwszy raz napisałas Agnieszka zawsze pisalas inaczej. Ja też byłam u dermatologa bo martwił mnie skóra na buzi Piotrusia, dala mi maści ale narazie nie ma poprawy. Ja tylko będziesz miała możliwość to zajść z Agusia bo po co sie stresować a tak da może cos na to.

Ja oglądam film na TVN Kochaj i Tańcz i nawet mi sie podoba 🙂

Nasze kochane dzieciaczki z racji tego w jakim miesiacu sie urodziły maja bardzo duze ryzyko bycia alergikami. Zauważyłyście ze coraz częściej piszemy o rożnych wysypkach czuleniach więc chyba coś w tym jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, fakt, rzadko piszę "Agnieszka". Chodzi teraz mała z tatusiem za rączki i piszczy z radości 😁

Anulka, też myślałam o marchewce, ale je w sumie ją tylko w obiadkach, więc strasznie dużo tego nie ma. No i byłby jednolity kolor wszędzie, a ona ma żółty brzuszek i karczycho 😮 białka póki co białe, więc nie panikuję - będę obserwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja druga ale niewyspana

spać poszłam o 1, pobudka albo 2 na cyca i o 5 awaria bo przciekł pampers przebrałam dałam mleko i na godz zasnęła ale ja nie bardzi zdążyłam więc może 4 godz dziś spałam nie więcej

a wczoraj poczytałam wrześniówki ta Loli jest jakaś nienormalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angee pizza mniamiii 😉 my ostatnio robilismy 😉 ale tak sama od pczatku czyli ciacho itd tez samiutka? zajrrze n ten watek wrzesniowek potem tzn na dniach bo ewnie dzis sie nie wyrobie. nie dosc ze nie wiem co z wlosami zrobic, to jeszcze potem nie wiem w co sie ubrac... ale to normalnka... dobrze ze danil i maxym nie maja tego problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉

nie chcę zapeszyć, ale to była 3 noc pod rząd, podczas której Aga całkiem ładnie spala 😉 tzn. ma 1-2 pobudki 🙂 fakt, wstaje wcześnie, bo między 6 a 7, ale da się to przeżyć 😉 wolę tą opcję, niż wstawanie o 11 😉

Sylwia, ciii 🙂 bez nicków i w ogóle. Bo znając L. (a właściwie po przeczytaniu chyba 5 afery z jej udziałem) zaraz tu wparuje pod innym nickiem i zacznie nas wyzywać, za to, że ją obgadujemy 😉 już były takie akcje. Dlatego lepiej się ugryźć w język 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja dzis miałam pobudkę o 6.30 i jakoś nie mogę sie do tego przyzwyczaić bo zawsze wstawał o 8 a teraz od jakiegoś czasu wstaje w około 7. I kurcze nie mam co z nim teraz robić bo ani na spacer nie da się wyjść bo pogoda do d... w tym naszym mieszkaniu to za mało miejsca jest i siedzenie w jednym pokoju doprowadzi mnie do depresji. Kurcze nawet nie mam do kogo iść na kawę bo wszędzie daleko- 20km i nawet nie mam się jak tam dostać.

No lepiej ugryź się czasem w język 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂
KOMSI z tym fryzem dylemat 🤪 🤪skad ja to znam 😉 😉 😉

Jak znajde chwile to tez podczytam....ale wydaje mi sie za jak admin dal bana to nie powinna wrocic z tego samego komputera ( nie wazne ze pod innym nickiem) bo jest przeciez IP...
kija tam,
wazne ze my sie tak dlugo juz razem trzymamy, szkoda tylko ze pare osob sie wykruszylo, no ale nic mamy siebie 🙂

Dawid w nocy dostal jakiejs histerii, wogole budzil sie z placzem a od rana ma 37,8 troszk z nosa mu cieknie i slini sie niemilosiernie 😮 a zebow nie widac 😉

Kwasku oby Aga sie normowala, zycze z calego serca 😘
co do koloru skory to jak piszesz obserwuj bialka ale w sumie skad mogla by byc zoltaczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Komsi sama robiłam pizze włacznie z ciastem 😉 dziś jeszcze jedna jest od wczoraj to popołudnie skonsumujemy 😉 zrób sobie bląd pasemka 😉 pewnie juz po frycku 😉 Kubus wstał na jedzenie o 23 30 i o 6, ja wstałam a Kubus spał dalej do kolo 8, teraz zasnął znowu i pewnei z godzinke mam luzu 😉 ide myc podłogi, bo reszte mam ogarnieta;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, nie wiem skąd mogłaby być żółtaczka. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to jakaś przyczyna czysto trawienna, w sensie, że zjadła coś, co za bardzo pobudziło pęcherzyk żółciowy do pracy 🤨 tylko nie wiem co to mogłoby być 🤨 bo nic takiego szczególnego ostatnio nie jadła. Póki co mam wrażenie, że jest lepiej. Ale nie jest idealnie 🤨

Zaraz lecimy na zakupy - poszukamy jakiegoś ubranka na chrzciny i może Młodej kupimy pierwsze buciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz mam posprzatane i nawet zdążyłam do rossmana skoczyc po pampersy. Teraz idę sobie kawę zrobić tzn spróbuje może mi wkoncu posmakuje bo brakuje mi kawki a jak do tej pory nie jestem w stanie wypić pół szklanki 🤨 Idę położyc Piotrusia do spania a potem do pracy bo na jutro mam zamówienie.

No Komsi też ciekawa jestem twojego blondu 🙂 Wstaw jaką fotkę.

Ja trochę poklaskałam, widzę ze ostatnio bardzo mało jest aktywnych dziewczyn, coś sie nam towarzystwo wykrusza 😞 Angela czemu nie mozna dac Ci oklaska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

na tylko na chwilkę ;* nie czytam co tam naskrobałyście dla daje znać że żyje :P
jakoś nie mam czasu dzisiaj zakupy sprzątanie pomagałam mamie w obiedzie i za niedługo zbieramy się do znajomych tym razem bez młodej bo ma katarek wczoraj gdzies złapała a tam jest roczna siostrzenica od kumpeli więc nie chce żeby ją zaraziła Zuzka... mama zostaje z Zuzią...

miłego dnia ;* potem was nadrobie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po zakupach 🙂 kupiliśmy Adze komplecik na chrzest 🙂 i buciki do nauki chodzenia 😉

Waja, o ile dobrze pamiętam, to Wasza Julka też nie jest jeszcze ochrzczona. Nie wiem czy macie już ubranka na chrzest, ale dla dziewczynek jest bardzo mały wybór tych większych rozmiarów (74 i 80) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...