Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kosmi tylko, z masła ni dady. Marysia jest na diecie antybiałkowej:/
Hehe skąd ja znam taki gryzak 😜 zamiast pić gryzie... a na marginesie ona mi już śpi od 13 🤪 chyba będę wyrodną matką i idę ją obudzić bo w nocy będzie brykać! 🤨 a z drugiej strony taka pogoda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ups n tak maslo ... nie na miejscu przy diecie...antybialkowej... niech spi, ma ochote niech spi 😉jeszcze mloda godzina. ja bylam z farmazonim na dworze, zimno diabelnie, mylslam e zasnie ale mi szybciej rece odmarzly a on nadal zabawny, siedzi w kojcu i spiewa do swinki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, generalnie Zdrowe Brzuszki nestle, ostatnio na topie jest ryzowa z marchewka (ta wycofana), ale 8 zboz tez jadl ladnie zanim odstawilam gluten z powodu tropienia przyczyn alergii. Wrócimy do tej kaszki za jakiś tydzień, mam nadzieję że mu nadal będzie smakować bo tej marchewkowej nam na zbyt długo nie wystarczy.

A moze zamiast masla oliwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a ja dziś na działce sprzątania ciąg dalszy bo w sobote jak będzie ładna pogoda przyjedzie koparka dziś był facet oglądać działke pod wykop

dziewczyny nawet sobie nie wyobrażacie ile tam jest roboty żeby to uprzątnąć tak jakbym chciała a stawiamy się w miejscu gdzie rodzice męża składowali po prostu wszystko przez 30 lat dziś przyjechał kolega po złom wcześniej wywoziliśmy gruz a desek deseczek kołków itp większość pocieliśmy ale jeszcze zostały np jakieś drzwi okna stare itp a co to będzie jak stodołe się wyburzy to aż nie chce mi się myśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z wieczorka 🙂
Agulka, Komsi pisze dobrze nic na sile!!! Marysia skojarzy stale posilki z czyms niedobrym...moze przeglodz ja z kilka razy (pewnie nie obedzie sie bez awantury) ale w koncu zacznie jest cos pozywnego. Samo mleko w jej wiku to troszke malo. Oczywiscie umrzec z glodu nie umrze ale chodzi o to zeby wiecej witamin dostawala...

Sylwia ale pomysl jaka radoch bedzie patrzec jak chalupka zacznie powstawac 🙂 takie sprzatanie to poczatek ale juz swiatelko w tunelu w koncu kopara na weekend 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku oby ten termin nie byl za pozno...martwie sie o WAS (w koncu Zuzka moja synowka) 😉 ale tak powaznie nie ma na co czekac. Jak moj ojciec zmarl to poprzez sad przyjelam spadek (mieszkanie) ale jak przyjmujesz spadem to ten na + i na - ale nie wiem jak jest w przypadku rozwodu rodzicow....
ale ale przypomina mi sie cos moja kolezanka jak juz sie nie uczyla i pracowala to musiala klasc alimenty na bezrobotnego ojca...zaraz do niej zadzwonie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem że fajnie zawsz marzyłam o własnym mieszkanku i powoli marzenia zaczynają się spełniać 🙂

a z kopary raczej nici bo leje a u nas glina więc nie da rady w taką pogode chyba że jutro będzie słoneczko ale zapowiadają deszcz i na sobote też więc może za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ale nie trzeba mieć rozwodu żeby mieć rozdzielność majątkową wiem bo moja ciotka jak z mężem alkoholikiem walczyła o przymusowe leczenie to założyła sprawę o rozdzielność majątkową i o alimenty na dzieci i o dziwo się opamiętał i zgodził się na leczenie dziś już rok minoł jak nie pije ale rozdzielność mają tak w razie "w"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Parę stron do nadrobienia, pomału będę pisać co i jak 🙂
Madalena, rysuj! Ołówki i brystol dużo nie kosztują. A jak nie wypali, to trudno.
Waja, to w sumie dobrze, że mąż zrezygnował. Trzymam kciuki za znalezienie lepszej pracy 🙂
Agulka pierwszy raz się spotykam z tym, że szef chce poznać pracownika "prywatnie" 🤨
Angela, zanim lekarz przepisze tabletki, powinien zlecić m.in. wykonanie prób wątrobowych (to te najważniejsze)
Sylwia, "Dziady"? No pięknie mówisz na swoich klientów 😁 Trzymam kciuki za ładną pogodę jutro 😉

U nas pojawiły się dwa nowe zębiska 🙂 Tzn. jeden przebił dziąsełko dzisiaj, a drugi się ukrywał i zauważyłam go dopiero dziś 😉 czyli mamy już 7 zębów na wierzchu 🤪 i kolejne w natarciu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niezle Agusia, to ma tyle zabków co Kubus 😉 Kubus moze i ma wiecej ale nie chce zeby mu zagladac do buzki 😉 moze jak wyjda na wierzch to bedzie widac kolejne okazy, no Sylwia dziady nie kupuja, ja mma na sprzedaz suknie i lipa, ale inna sukienke zpoprawin sprzedałam;D Kubus spi od 18 30, my juz po i zaraz idziem y spac umeczeni hehhe 😜pP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze tyle napisałam się, a przez przypadek wyłączyłam noteboka, coraz lepiej idzie mi posługiwanie się bez myszki, ale czasem jakiś psikus wyskoczy.

Wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Gerdzika - dużo zdrówka i uśmiechu!!! Całuski śle Olcia z ciocią Anią 🙂

Jak Olcia ma antyobiadkowy dzień to jej odpuszczam, bo chcę żeby obiadek był przyjemnością, a nie stresem. W razie co w pogotowiu jest cycuś, z którego chętnia skorzysta.

Dzisiaj rano mała nie chciała piersi, więc dałam jej Bebilon (mam jeszcze kilka saszetek), pomimo że lekarka powiedziała, żeby dawać tylko pierś, ale chciałam żeby Ola wypiła rano mleczko. Wypiła je w mig.

Co do tabletek anty to jak pierwszy raz miałam przepisane to gin najpierw wypytał mnie czy na cos choruje, a po przyjęciu pierwszego opakowania musiałam zrobić próbę wątrobową, żeby dowiedzieć czy można dalej je przepisywać. Było ok., więc więcej nie robiłam tych badań. Cilest brałam ponad 7 lat.

Gratuluję Agniesi kolejnego ząbka 🙂 Olci jeszcze górna 1 nie przebiła się przez dziąsełko.

Zuziaku, dobrze byłoby załatwić tę rozdzielność majątkową, żebyście nie miały na głowie długów, a z alimentami to nie wiem czy uda się coś wynegocjować jak ojciec zostanie bez pracy.

Agulka, chyba z m-c temu dałam Olci małe marcheweczki i podzielone różyczki brokułów do tego pogniecione ziemniaczki, żeby spróbowała jeść rączką, zjadła odrobine, a z reszty zrobiła abstrakcję na blacie krzesełka. Teraz dostaje jedzonko tylko częściowo zmiksowane,tak żeby były grudki/malutkie kawałeczki warzywek.

Waja, mam nadzieję, że mąż szybko znajdzie nową pracęm która przyniesie satysfakcję i zadowolenie. Powodzenia!!! Wyobrażam sobie jak mógł czuć się tam pracując to tak jak mój mąż, rzuciłby robotę w cholerę, ale dopóki nie znajdzie pewnej posady to tam tkwi i tylko wkurza się. I żal mi go jak przychodzi styrany, a pracuje w biurze.

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marysia już śpi od 19:30, m. wygoniłam do kąpieli a sama za chwile mykam lulu 🙂

Kwasiek, no to należą się ratulacje kolejnych ząbków dla Agusi 🙂

Wyszukałam dzisiaj co nie co dla córci 🙂
http://soxo.pl/product_info.php?cPath=189_201_337&products_id=2765 zamówie przy okazji swoich pantofli 🙂

Co do jedzenia to "papki" już jej nie podałam, ale za to czysty rosół przez butelkę- tak. Wypuła 60ml a resztę uzupełniła mlekiem. A co by nie było przegłodziłam ją minimalnie ale i tak nie "rzuciła" się na obiad a na mleko 😉 😮 podarowałam jej. Dobrze, że choć kaszki na dobranoc wypiła 180ml 🙂

Kwasiek ja się mu nie dziwie, w końcu troszkę dla tej instytucji pracowałam, wyniki ma czarno na białym, coś pewnie mu moja była dyr. powiedziała. Ech już nad tym nie myślę, zobacze we wtorek jak będzie...

Dobra lece spać- kolorowych i słodkich snów czerwcóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek to tak delikatnie było a nie raz jak tak pozemszcze troche i pomarudze że się nie sprzadaje zaraz coś się zaczyna dziać he he

oczywiśćie wszystkiego naj dla jubilatów bym zapomniała i gratulacje dla ządków u nas nadal pusto

a moje dziecko nie chce pić butelki tzn wieczorem tylko cyca (a jeszcze tydz temy było zupełnie odwrotnie) w nocy dostaje butle bo cycem się nie najada bo już nie mam tyle mleka i rano znów cyc bo na butle nawet nie chce spojrzeć wrr a chciałam ją już odstawić całkiem i wziąć się za jakieś odchudzanie a tu lipa ma któraś pomysł jak to odwrócićżeby było jak wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

ja tylko na chwilkę się przywitac i wypić z wami kawoszczaka i zmykam ;*
dzisiaj na 18 ide do pracy ale tylko na 4h bo mecz jest młoda zostaje z babcią a Adam ze mną idzie se mecz zobaczyć :P

młoda nie dala mi dzisiaj pospać ale to dlatego że o 4 nad ranem obudziła się i wzięłam ją do nas ale było mało miejsca... wrrr... bardzo nie wygodnie 🤢

miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A my wdrażamy nowy plan dnia 🙂 Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem przywrócenia kaszki wieczornej, ale jakoś zawsze obiad wypadał na tyle późno, że nie było już na nią miejsca i kończyło się tylko na cycu po kąpieli. Wczoraj się zaparłam i opuściłam jeden inny posiłek (deserek) i nareszcie około 18:30 Stasiek był wystarczająco przegłodzony. Zjadł całą swoją porcję ulubionej kaszki marchewkowej (czyli 80ml wody + proszku jak na jakieś 140ml). Chwilę potem dostał takiego mega powera jakby się szaleju najadł 🤪 Szalał tak z pół godziny, potem była kąpiel i cyc, na którego rzucił się jakby nie jadł z miesiąc (po trochę ponad godzinie od kaszki!) a potem padł jak kawka. W sumie pobudek na jedzenie nie było dużo mniej niż normalnie, ale pomiędzy nimi spał dużo spokojniej więc jesteśmy wszyscy znacznie bardziej wyspani. Była niestety przerwa na zabawę zakończona cycem (koło godziny), ale wstał dopiero na budzik męża o 6:00. Zwykle pobawi się rano godzinę i już chce jeść i spać a dziś bawił się koło dwóch i nie było widać zmęczenia. Zrobiłam mu więc kaszkę poranną wcześniej niż zwykle i całkiem ładnie zjadł (ponad 3,5 godziny od ostatniego mleka). Dopchnął cycem i padł. W ten sposób dziś nie będę musiała opuszczać żadnych posiłków żeby zmieściła się wieczorna kaszka 🙂
Tak sobie myślimy, że jednak warto ją dawać, bo stopniowo, w miarę jak nauczy się więcej zjadać, powinien spać coraz dłużej. Dziś zresztą wyraźnie męczyły go zaległości produkcyjne i być może to było powodem częstszych pobudek.
A poza tym wydaje mi się że zaczął świadomie mówić "mama" w sytuacjach kiedy chce iść do mnie (albo do cyca bo to w sumie na jedno wychodzi 😉 ).

Nie wiecie do jakiego wieku dzieci zwykle jadają niemowlakowe kaszki? Zastanawiamy się nad większym zapasem tej wycofywanej marchewkowej ale wolelibyśmy nie zostać z kartonem kaszki której Stasiek nie chce jeść a oddać czy sprzedać się też nie da bo termin ważności mija (wszystkie mają do sierpnia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez musze "napychac"za dnia maxyma czesciej, to moze rezygnuje mi choc z tej pierwszej pobudki o 23. No tylko ze na sile nidyrydy...

Zuziek no to milego dnia z husbentem i oczywiscie w pracy 😉

Ann mi sie wydaje, ze dzieciaki moga dlugo jesc kaszki na sniadanie. Pamietam sama ze jadlam manna....paskudne to bylo przezycie az do przedszkola...fuuuu powiezdialam mamie ze mam traume...dopeiro teraz po tylu latach sprobowalam z owocami jak maz zrobil dla siebie i niuncia i mi zasmakowalo...

Maxym tez jak zje cos top owera dostaje 😉 wykorzystuje ostatnie pewnie mozliwosci kladzenia go do kojca lezy sobie tak odkad wstalismy, ja zdazylam sie wykapac wymalowac i uczysac, teraz kawoszczak, zaraz sie ubiore i nakarmie farmazoniego. Dzis znowu kaszka 5zboz na mleku z kartona 😉wymieszanym z woda 😉 Wlasnie kobiety me, powiedzcie mi jakie mleko w polsce jest najlepsze, tzn jakies najsuper bio itd. polecane przez konsumentow itd. Tutaj jest bearen marke, testowane i ma ocene najlepsza 😉 wiec jak robie ta aszke maxymkowi tylko to mleko dodaje, moj kindzio zreszta je uwielbia tez, a mi w sio jedno bo od czasu do czasu tylko kakao spijam, a tak do kawy to wsioryba jakie mleko wlewam 😉

no to ise z rana rozpisalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Sylwia no slabo od kilku dni ale spoko u mnie to dodatkowe zajecie tak wiec nie marudze 🙂
a jutro jest tansze wystwaianie 😉

Komsi wczoraj mialam dluzsza rozmowe z corcia i nie dalam rady ale odezwe sie 🙂

Dawis wciagnal pol parowki i teraz dokazuje a ja lece sie kapac bo jeszcze do lazienki nie trafilam 😜

Zuziaku spokojnego wieczoru (chociaz przy meczu bedzie ciezko) 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...