Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziekujemy wszystkim za zycznia.
Ja byłam dzis z Piotrusiem u dermatologa przepisał mu masci na ta wysypke ( robioną ) i taką na receptę 10 g masci kosztowało 57 zł, byłismy tez u rodzinnego lekarza stwierdziła ze ma cos na oskrzelach i znów leki tak więc zamiast kożystac z wiosny musimy siedziec w domu a w srode miał miec wizyte u kardiologa ale muszę przełożyć.
Ja większosc nocy nie przespałam bo tak męczy mojego łobuza.


Slicznie Agusia wyszła na zdjeciu. Piotrus tez ma takie przerwy miedzy górnymi zabkami jak Kubus i chyba Agusia 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie tak się zastanawiam czy Aga z tego wyrośnie, czy już jej taka diastema pozostanie 😜 u mnie w rodzinie nikt diastemy nie ma, u męża tez nie, więc chyba powinna zniknąć 😉

Madalena spacerek przy +15*C na pewno Piotrusiowi nie zaszkodzi, dzieciom zwykle lepiej się oddycha na świeżym powietrzu. Pamiętam jak Aga na jesień była chora - pani dr kazała nam wychodzić na spacery, mimo że dość chłodno wtedy było i Aga w przeciągu 3 dni wyzdrowiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
No właśnie tak się zastanawiam czy Aga z tego wyrośnie, czy już jej taka diastema pozostanie 😜 u mnie w rodzinie nikt diastemy nie ma, u męża tez nie, więc chyba powinna zniknąć 😉


Też mam taką nadzieje ze zniknie mu to bo to smiesznie wygląda 🙂 a nikt w rodzinie nie miał diastemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytalam na niemieckim forum o tym zgrzytaniu w dzien malych dzeiciaczkow, no i niec zlego, piluja zeby, przyzwyczajaja sie ze cs tam jest i ponoc samo ustapi... choc matki pisza ze wlosy deba staja czasami jak sobie dziecko zgrzytnie... maxym czasami mine trzasnie taka warga na bok i jedynka dolna o gorna jedzie...niby nie mozna reagowac bo sie zaminei w zabawe i bedzie zgrzytal wiecej. wiec czekam az mu örzejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku, Agusia cud-miód, wycałowałabym ją oczywiscie po buziaczku 😉 anie po kizi-mizi 😁 😁 😁

co do szpar miedzy zabkami to spokojnie narazie maja miejsce ale pozniej jak zaczna ine rosnac to sie pozlaczaja 🙂

co do zgrzytania nie mam pojecia bo niepamietam zeby Kamsika zgrzytala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia jak zwykle ślicznie wyszła na zdjęciu.

Olcia nie zgrzyta ząbkami, bo jeszcze nie ma o co, ale niebawem przekonam się czy tak bedzie robić, za to też szoruje dziąsełkami o dziubek niekapka.

Ja ostatnio jadłam w KFC, ale było pysznie po kilku miesięcznej przerwie 🙂

Wysyłałam filmik na maila moim rodzicom, więc przy okazji wrzucam i tutaj. A to szaleństwa Olci

http://www.youtube.com/watch?v=G3PWT8eHQ7U

Dziewczyny jak zamieszczacie filmik na youtube to dostałyście kiedyś maila takiej treści:

Twój film wideo P1080721 może zawierać treść, która należy do właściciela UMPG Publishing lub jest przez niego licencjonowana.
Nie są wymagane żadne działania. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak to wpływa na film, odwiedź sekcję konta dotyczącą dopasowań identyfikatora filmu wideo, aby uzyskać więcej informacji.

Zastanawiam o co chodzi, czy o to, że w tle leci muzyka czy dlatego, że zapomniałam hasła i ustawiłam nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

faktycznie bez sensu ja jeszcze takiego czegoś nie dostałam nigdy... a nie raz coś w tle leciało 🤔

a dzisiaj mąż przyjżdża ale fajnie 😉 się stęskniłam za nim 😞

zaraz kawoszczaka se zrobie i biore się za sprzątanie 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas tradycyjnie 2 pobudki w nocy, a Olcia wstała 10 min przed budzikiem, czyli 5.50.

Zuziaku, może za głośno leci ta muzyka albo uznali to za podkład muzyczny filmiku...cholera wie, zresztą mam to gdzieś, jak naruszyłam jakieś prawa autorskie to niech zablokują filmik i kropka.
Poza tym mąż przyjeżdża to Monia będzie się u Ciebie działo hehe

Wracam do mojego śniadanka i kawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzecia 😉

Hejka 😘

U nas noc całkiem niezła. Aga obudziła się tylko 3 razy, w tym raz na jedzenie. Więc jestem w miarę wyspana. Bo do wyspania brakuje kilku dób ciągłego snu 😉

Zuziaku, super, że mąż przyjeżdża 🙂 🙂 nacieszycie się sobą 😎

Idę Młodej zrobić na śniadanko jajko na miękko. Nigdy wcześniej tego nie jadła, ciekawa jestem, czy jej posmakuje 🙂 kaszek za cholerę nie tknie, więc muszę jakoś kombinować... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Ale nasza Olcia tańcuje 🤪 🤪 🤪no przy takim wokalu tatusia trudno nie tańczyć 😁 😁
Anulka jak Wy macie taki wielki kojec to wogole miejsce jeszcze na cos jest w pokoju? 😁 😁

Komsi spokoloko jakos sie zgadulcujemy 🙂 🙂

No no u Zuziaku znow bedzie sie dzialo 😁 😁 😁 😁

a Dawis spal dzisiaj od 19 do 7.30 😮 z dwoma pobudkami na jedzonko tyle ze ja nie spalam od ostatniego jego karmienia czyli od 5.30 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzion juz skomentowlaam na youtube ale muze jeszcze raz WYPAS TANCERECZKA!!!! no jakie uniki i w ogole!!!!

Laaf naladuj sie dzis prosze, bo juz sie stesknilam za twoim glosem 😉

Anulka zapewne o muze chodzi wzieli za podklad.jakby co zablokuja i z glowy 😉 wiec luzik 😉

Maxym kaszke na sniadanie wtryni. Spijam porannego kawoszczaka, zmywara juz sie kreci, do piwnicy do pralki musze zleciec ale kosz przygotowany, a maxymolo lezy w kojcu i sie bawi 😉

Zuziaku to dzien przygotowywan siebie i okolicy w sensie loza zboczku maly 😜 no to milej zabawy i wyczerpujacej naturalnie 😉 my na 11 umowieni na solarium juz wieki nie bylam to sie przejde z kolezank i maxymkeim 😉cfaniaczyna ze mnie umowilam sie z kumoela zeb y mogla z wozkiem pochodzic.... no a potem do innej na kawe 😉

oooo kindzio wstal, a myslalm ze pospi troche dluzej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, no właśnie ja nie za bardzo chcę dawać Adze smażone rzeczy. Jak skończy rok, to ok, ale póki co wolę tego unikać.

No, nie chcę zapeszyć, ale chyba jej jajko na miękko smakuje 🙂 lecę jej coś do picia zrobić jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...