Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂

U nas boska podgoda 🙂Julka o 6 zjadla 320ml mleka zasnela po 10 i spi do tej pory.Katar jej zgestnial i jeszcze bardziej ja przytyka, fak... 🙂Spi sobie na dworku i dlatego chyba tak dlugo.

A co do tej dziewczyny z pieprznietym rehabilitantem, to ja tez juz dawno cos zadzialala, ale realia sa takie, ze w tej akurat przychodni nikt inny juz nie ma miejsc a w innej musialaby znowu czekac, a mala jest troche bardzo daleko w rozwoju fizycznym i praktycznie wszystko co robi robi nieprawidlowo.

Laaf gratulacje dla raczkujacego Dawidka:*


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i kupiliśmy 🤪 najtańsza może nie jest (na pewno nie jest), ale najbardziej nam się spodobała. Nam i Adze 🙂 🙂 pierwsza drzemka w wózeczku zaliczona 😁
http://allegro.pl/wozek-mini-baby-design-espiro-promocja-i1489058569.html
zjemy obiad i spadamy na kolejny spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo, my po spacerku i malych zakupach 😉 oem podjade sama po spozywke, scigam teraz mezatego zeby ogarnial obiad, bo maxymo juz zjadl i spadamy na dwor. chyba popuszczac latawiac pojdziemy nad ren. u mnie tez byla wczoraj kolezanka na winku 😉 kinol byl u jej meza i tak sobie poploztkowalysmy. jezu jak cieplo na dworze kocham wiosne!!!!!!

spacerowka fajna kwasku to sio na spacer!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek super spacerówka 🙂 my chyba też zaczniemy się rozglądać chociaż kupno planuje na maj czerwiec nasz wózek idzie do kuzynki Adama ma termin na 28 czerwca ale wcześniej go oddamy żeby se poprała no i jej maz musi naprawic hamulec i napompować koła bo ja się mojego od października nie moge doprosić 🤔

a my tez po spacerku pogoda bombowa a Zuzka zadowolona bo jechałą pierwszy raz przodem do toru jazdy :P a byłam też na małych zakupach w biedronce i pierwszy raz widziałam te nowe DADY PREMIUM tak mi się spodobało nowe opakowanie i w ogóle że wzięłam jej jedną pake na spróbowanie... :P podobno są mieksze chłonniejsze itp. a cena ta sama 26,99 no zobaczymy czy nie bedą przemakać w nocy 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawis byl dzisiaj dwa razy na dworku raz z babcia raz z rodzicami 🙂

Dawiś to juz nie posiedzi wogole albo sie na cos wspina albo raczkuje 🤪 kurna jak go po tej chorobie ruszylo 🤪 no i nie nazarty jest heheh odrabia stracone kalorie 🙂

Sylwia Igusia zjada jednorazowo 320 mleka 😮 😮 😮 😮ja pierdziu a taka szczuplutka dziewczynka no normalnie dumna matka musisz byc 🙂 🙂 🙂 🙂super ze ma taki apetyt 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku ja tez dziisja bylam w biedronie i tez zakupilam te premium ale tych starych nie widzialam moze juz tamtych nie ma? 😜
Kwasku spacerowka super ale tez cena powalajaca...ja jak zwykle spacerowke taka wlasnie dostaje od kumpeli 🙂 taka sie fajnie z tymi dzieciaczkami powymienialysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, cena rzeczywiście ładna, ale po pierwszym dłuższym spacerku jestem z wózka bardzo zadowolona 🙂 świetnie się prowadzi, jest zwrotny, koła całkiem fajnie zniosły nasze bezdroża. No i Aga zaliczyła kolejną drzemkę w wózku 😁 więc chyba jej wygodnie 🙂 a to dla mnie najważniejsze 🙂 u nas zwykła spacerówka by się nie spisała, bo do bloków nie mamy drogi dojazdowej i straszne wertepy są 🥴

Zuziaku
, Dady premium nie przeciekają 😉 i rzeczywiście są dużo bardziej chłonne i bardziej miękkie 🙂 my już 4 paczkę kończymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super że nie przeciekają 😉
zależało by mi na tym bo mam daleko do rossmana żeby kupować babydream a do biedronki mam fajny spacerek akurat... jak się sprawdzą to wracamy do DADY 😉

nie wiem czy ktoś zauwazył 😁 ale poczekam aż ktos się kapnie pierwszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, Aga też wypije max. 120 ml mleka. Kilka razy jej się zdarzyło wypić 170, ale to sytuacje bardzo wyjątkowe 🙂 🙂

fajny awatarek 😉 i oklask leci 😉 😘

Ja też do biedronki mam spacerek taki w sam raz (25 minut w jedną stronę) a Rossmana nigdzie koło mnie nie ma 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuzka nigdy w życiu nie zjadła 170ml mleka a potrafi na raz wypić 200ml soczku 🤔 🤔 czy herbaty... 🤨 raz w życiu udało się jej 150ml ale tylko RAZ piękne czasy 😞 😞

wiedziałam że pierwsza się kapniesz 🙂 hyhy 😎 😎 😎

a do rossmana musze jechać tramwajem 🤢 więc... wole do biedronki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej o poranku 😉

My na nogach od 5.45, kurcze Ola znalazła sobie nową godz. do wstawania właśnie przed 6. A ogólnie były tylko/aż 2 pobudki po 24 i po 5 na zmianę pieluszki i oczywiście cycusia.

Angela, a czemu zablokowałaś sobie oklaski?

Dziewczyny, w przyszłym tygodniu, jak nadal będzie ok ze skórką Olci, stratuję z jogurcikiem. Pediatra małej powiedziała, żeby dać zwykły naturalny z dodatkiem owocu lub deserku. A jakie Wy podajecie jogurty maluchom - zwykłe czy te dla dzieci? I czy podajecie Danonki? (o ile dobrze pamiętam to Zuzia je danonki). Pytam o danonki, bo jak jem serek waniliowy Danone Gratka to jak raz dałam trochę, to teraz Ola aż trzęsie się na widok pojemniczka i chce dostać, więc daję jej odrobinkę na czubku łyżeczki i tak kilka razy, więc na oko daje jej ok. 1/2 łyżeczki.

Znalazłam kiedyś fajną pościel 3 el. na allegro dla niuni, ale wczoraj przerzuciłam kilkanaście stron i nie znalazłam 😞 dzisiaj znowu poszukam, bo stron jest sporo.

I za pamięci...

Wszystkiego najlepszego dla Stasia na 8 miesięcy - zdrówka, uśmiechu i ładnego apetytu!!! Bużka od Olci i cioci Ani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kubus o 7 juz wstał 😉 ja szykuje sie powoli do Kosciółka 😉 za chwile zrobie mu kaszke na mleku. zablokowalam oklaski, bo nie potrzebuje, ale zauwazyłam,ze ktos mi tez zabrał jednego, he. Ale mi nie zalezy. Pozniej pojdziemy na spacerek, bo widze, ze ładn apogoda bedzie, wczoraj jak bylismy poltora godz na spacerze, to było fajnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

Laaf moja by w życiu tyle nie zjadła śdernio je tak ok 150 ale nie zawsze wczoraj np wcale nie chciała utelki tylko cyca krcze a już tak ładnie nam szło z butelką a od kwietnia chcę się zacząć porządnie odchudzać i musze dziada odstawić

u nas wczoraj była imprezka i mężula z rana wrobiłam w Iguske niech się zajmie z raz dzieckiem a ja mam chwile dla siebie a specjalnie mu ją wsadziąłm bo nie mają umiaru wczoraj litre na dwóch wypili chyba ich pogieło całkiem więc jak nie ma umiaru to niech sobie nie myśli że jeszcze będzie spał do południa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...