Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ach... kurde dziadek dwa pietra nizej zmarl, nawet nie wiem kiedy rozmawialam z nim na poczatku stycz. mial jechac na chemie, tak sie bal... a dzis mezaty na dole kartke przeczytal ze mieszkanie jest na sprzedaz... kurde w sumie dobrze sie zyje jak nikt sie nie interesuje za bardzo i nie zna oproc grzeczosciowych jak sie masz itp. ale szkoda bo chcialbym pojsc go pozegnac... dowiadujesz sie z glupiej info na sprzedaz ze kogos juz nie ma.. a moze jest tylko mieszka u siostry w miescie obok... dziwny swiat... 🤔


sprobowlam tiramisu tak na marginesie i smerfastyczne wyszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
laaf napisał(a):
ja pierdole czy ten filmik poszedl do jakichs wladz??? nie moge uwierzyc ze matki tak traktuja dzieci!!! Skad Ty to Komsi dorwalas???


poszedł, poszedł. I to nie raz, z tego, co czytałam 🤢


ale cos to dalo????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przesłuchiwana matka Szymona - Iwona J. twierdzi, że nagrania zostały zmanipulowane a słowa o krwi i płacz mąż nagrał, gdy 5-latkowu usuwano ząb....

- Kobieta nie zaprzeczała, że czasami musi dyscyplinować chłopca. Zdarza się jej podnosić głos, ale tylko dlatego, że mąż porzucił ją i dziecko, długo nie interesował się ich losem i musi sama borykać się z problemami - mówi prokurator Basiński. I podkreśla: żadna z instytucji włącznie z rzecznikiem praw dziecka nie znalazły podstaw do twierdzenia aby dziecko miało syndrom dziecka maltretowanego.

Dziecku został przyznany kurator. Ma on dbać aby Szymonowi nie stała się więcej krzywda. W trybie nadzorczym Prokuratura Okręgowa bada akta umorzonego dochodzenia. Dziś zapadnie decyzja, czy prokuratura z urzędu podejmie śledztwo na nowo, czy będzie czekać na zażalenie pełnomocnika dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra!!! ku czemu ona zaprzecza??? pizda jedna w dupe pierdolona!!! nie mozna inaczej powiedziec!!!biedny maluszek az chce sie plakac a najgorsze jest to ze takich dzieci jest mase...ze matki-szmaty pierdola sie na potege i tych dzieci tak naprawde nie chca...boszzzzzzz nie chce mi sie myslec nawet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po pracy mąz już spi wiec nicki ze swietowania ale i tak mnie wkurzyl wiec nie mam ochoty z nim gadać 🤨 s tak właściwie to on nie ma ochoty ze mną gadać bo najwyraźniej nie ma o czym 😞
Chce sprzedac auto za które dostaniemy ok 10 tys a ja nie chce wole jeszcze rok siedziec tutaj z jednym pokojem niz sprzedac auto bo nie wyobrażam sobie z małym dzieckiem fukcjonowac bez auta 😠
Jak by było z kąd wziąsc to 10 tysiaków to by się problem sam rozwiązał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulka ciekawe z tymi nóżkami. Nasz Antoś też krzyżuje ale stópki przy czym ma zgięte nóżki w biodrach i kolanach (prawie jakby po turecku siedział tyle, że z nie aż tak przyciągniętymi nóżkami do tyłka). Pediatra widział to jakiś czas temu i nie zmartwiła się tym. Powiedziała tylko, że siedzi jak dziewczynka 🙂 30 marca idziemy do ortopedy to się o to zapytam, bo po tym co napisałaś się zmartwiłam... Dam znać czego się dowiem.

Spokojnej nocy Kochane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł, joł o poranku 🙂
spaliśmy do 7.30 🙂 teraz Dawis maszeruje (dosłownie) po kojcu, juz skubaniec praktycznie wcale nie chce siedziec. Jak narazie ma pole do popisu w kojcu i lozeczku no ale musze go zaczac puszczac pom podlodze ale mam tyle niebezpiecznych rzeczy 😮 nawet nogi od stolu sa tak wyrzezbione ze wszedzie kanciki, po mieszkaniu jak narazie kroluje chodzik co wcale nie przeszkadza w tym zeby Dawid wyruszyl w swiat 🙂

Madalena a te 10 tys. przyblizy Was do wlasnego domu? w sumie to nie wielka suma jak na budowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo.
Mnie dziś też smutno bo wczoraj wieczorem umarł bardzo nam bliski ksiądz - taki do którego się jeździło na drugi koniec miasta i którego się traktowało jak członka rodziny. On nam dawał ślub, chrzcił Stasia. Nagle zachorował i zmarł podczas operacji. A może i nie nagle nawet, on się nie przyznawał do swoich chorób za bardzo. Nie możemy uwierzyć że już jest po tej drugiej stronie, bo tu nie ma go komu zastąpić.

Komsi, ja tak jakiś czas temu doszłam do wniosku że nie chciałabym mieszkać w takim anonimowym miejscu gdzie nikt nic o sobie nie wie. Z całym dobrodziejstwem wścipstwa i wtrącających się sąsiadek, wolę jak nie jest anonimowo.

Nocka taka sobie, jeden kawałek snu 4 godziny a poza tym pobudki co godzina albo nawet mniej i do tego popłakiwanie przez sen. Coś mu musi dolegać ale cholera co? We środę idziemy do pediatry pogadać na ten temat i po skierowanie do alergologa, bo parch odrasta. Mimo wszystko wprowadzam od dziś nowe jedzenie bo nie można za długo Staśka głodzić. Ja z kolei odstawię masło, nie jem już w zasadzie nabiału, więc chce ten powód wykluczyć w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas znowu 3 pobudki w nocy + 1 fałszywy alarm, bo mała popłakiwała przez chwilę przez sen, więc pogłaskałam główkę i przestała. Wiecie co zastanawiam czy faktycznie to, jak lekarka powiedziała, że to taka potrzeba bliskości czy to zęby, czy ciepłość w pokoju (u małej jest od 25 do 27* w pokoju i nic z tym nie zrobimy, bo u niej kaloryfer skręcony, ale grzeje pewnie przez ścianę od babci pokoju, ona oprócz rurek, które grzeją i nic zrobimy dopóki nie skończy się sezon grzewczy, ma dodatkowo na full rozkręcony kaloryfer, bo jej zimno i co mamy z tym zrobić, przecież kaloryferu nie zakręcimy) czy moje mleko to za mało na noc? Już nie wiem... 😞

Oj lecę bo marudzenie Olci włączyło się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann wspolczuje straty rozumiem ze ten ksiadz byl Wam bardzo bliski...malo jest takich ludzi-ksieży...
Dawid tak się budzi w nocy jak coś go pobolewa, teraz juz to wiem po przejsciu rotawirusa ale mysle ze to moze oznaczac cos lub nic poprostu moze zle mu sie spalo (suche powietrze, za cieplo za zimno). Taka moja sugestia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, no myślimy o tym, żeby spała przy uchylonym oknie, ale jak zrobi się ciepło, bo nawet jak w dzień jest ciepło to w nocy zdarzają się jeszcze przymrozki albo wieje od morza, więc chyba jedyne co nam pozostaje to rozszczelniać okno. Sprobujemy, może okaże się, że to to.

Mała w kojcu bawi się, więc wykorzystałam chwilę, żeby zajrzeć. Zaraz zacznę sprzątać, bo pomiędzy 11-13 ma przyjść facio od netu i będzie nam dodatkowo podłączał ruter, żebym mogła korzystać notebooka, który mąż mi sprawił na dzień kobiet (kochany jest 🙂) i mogła sobie spokojnie posiedzieć w necie, gadać przez skypa itd. będąc obojętnie w jakim pokoju i przy okazji mieć oko na małą.

Madalena, Sylwia to Wy macie te bębenki z tesco? Nie wiecie czy są one jeszcze dostępne, bo chcemy Oli kupic jakąś fajną zabawkę i tak pomyśleliśmy sobie o takim bębenku.

Ok. to biorę się za robotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawialiśmy sie też czy mu nie za gorąco, ma u siebie w łóżeczku ok. 21 stopni. Ze 2 tygodnie temu odłożyliśmy kołderkę i zaczęliśmy go znowu przykrywać dwoma kocykami i na trochę pomogło, ale i tak widzę że on woli spać odkryty - jak zaśnie to często budzi się zaraz po tym jak się go przykryje. Może mamy morsa zamiast dziecka?

A właśnie, wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂

[size=3]Dużo zdrówka i jeszcze więcej uśmiechu dla Julki, Marysi, Bartusia i Kubusia 🙂 🙂

U nas dziś kiepska noc, Aga budziła się co godzinę 🤨
Zjem śniadanie i polecę na pocztę wysłać babci kartkę imieninową i odebrać przesyłkę z Disneya. Oczywiście muszę Młodą w chustę z tej okazji zapakować, bo wózkiem na pocztę nie dojadę 😠 póki co pogoda nie jest najgorsza, więc mam nadzieję, że uda mi się zorganizować ten wypad 😉

Anulka, bardzo gorąco macie w pokoju 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂

na początek 😉 Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 9 miesięcy dla Julki, Marysi, Kubusia i Bartusia gorące buziaki od Zuzki i cioki Moni ;*

u nas pobudka o 5 🤢 młoda znowu wylądowała u mnie i przez 30min. walczyłam żeby ją uspać 🤨 🤨 masakra... podminowała mnie na maksa wtedy... no ale pospałyśmy do 8:40 zjadła kaszke i teraz marudzi z samego rańca 😞 wrrr...
ja dzisiaj musze pojechac na zakupy bo w lodówce echo tylko no i kaszki się kończą... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Zastanawialiśmy sie też czy mu nie za gorąco, ma u siebie w łóżeczku ok. 21 stopni. Ze 2 tygodnie temu odłożyliśmy kołderkę i zaczęliśmy go znowu przykrywać dwoma kocykami i na trochę pomogło, ale i tak widzę że on woli spać odkryty - jak zaśnie to często budzi się zaraz po tym jak się go przykryje. Może mamy morsa zamiast dziecka?

A właśnie, wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów 🙂


my mamy to samo dopóki jej nie ptzykryje kocykiem to śpi i sie nie rusza jak tylko zarzuce jej kocyk na plecki odrazu zaczyna się kręcić a o kołderce to już nie mam mowy
u nas jest ok 23 stopni na początku po kąpaniu a później już się nie dokłada so pieca i temp rano spada nieraz do 18 stopni więc raczej powinna być przykryta a przykrywam ją dopiero jak my idziemy spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...