Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi ominal mnie ten filmik, daj linka jeszcze raz...

Super ze z Marysia juz lepiej 🙂 pocwiczycie i malutka zacznie sie obracac 🙂

Dzisaj widzialam cudowny widok a mianowicie Dawidek musial cisnac kupe 🤪 🤪 juz sie z niego nie leje 🤪 🤪
Madalena ja jak bylam u kardiologa z malym stalam przy recepcji w dluuuuugiej kolejce z Dawidem na rece, to jest polska szkoda slow...

oki zmykam do pracki, milego dizoneczka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemka 😉 Kubol spi a ja robie swoje, dzis do mamy jedziemy pozniej po 15 jak Kubus zje i to na noc, rano do frycka moze sie tam u siebie załapie, bo tu nie za bardzo komu dac moja głowe do obciecia 😜 Konkurs był do 7 marca, tak jak Laaf pisała, tylko tyd zi dupa 🤢 A dziś dzień męzczyzn i Wszystkiego naj dla naszych małych mezczyzn[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jedynie dostaliśmy skierowanie na ćwiczenia bo Maja nie umie się obracać a i to że nie śpi w nocy- tak mają dzieci które w przyszłości są inteligentne. Poprostu potrzebują mniej snu, częściej się budzą i rano wcześnie wstają...


co do ćwiczeń, to dobrze, że dostaliście to skierowanie 🙂 🙂
a co do inteligencji dzieci nieśpiących - no, oby tak było! 😜 😁

hejka tak w ogóle 😉

u nas noc całkiem niezła - 3 pobudki 🙂 albo 4, już nie pamiętam.

Deszcz ze śniegiem pada, wiatr wieje, chyba dziś daruję sobie spacer 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zamponiałam Wam napisac ale od ostatniej wizyty u bio widac znaczna poprawe. Tzn Piotrusiowi nie zanikł odruch Moro a dokładniej zanikł na chwile po 4 miesiacu a potem znow sie pojawil tyle ze o wiele silniejszy ( przez co nie mogl spac bo go ten odruch wybudzal i spal od 20-30 min). Teraz prawie wogule nim nie rzuca na snie i spi sobie nawet do 1,5 h 2 razy dziennie.

Ann nie wiedziałam ze w Niedziele nie ma postu 🤪 pierwszy raz o tym słyszę wiec teraz z ta wiedza bedzie mi łatwiej o wiele. 🙂

Angela zazdroszcze bo tez bym wybyła gdzie choc na jeden dzien a nie ma gdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Matka-do-dziecka-ty-skur-teraz-ci-pokaze,wid,13203951,wiadomosc.html

Laaf tu masz link..tyylko scisz laptopa bo baba drze sie jak stuknieta. i ten biedny chlopiec 😞


My juz bylismy na spacerku, Maxym spi w wozku w sypialni przy oknnie 😉
Na obiados kalafiorro ale nie mam z czym nie mam pojecia z czym go dac zeby sie ten moj chlop najadl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mieliśmy teraz akcje KUPA 🤪 Zuzka wypiła prawie cały sok marchewko-jabłkowo-morelowy i uwaliła takiego kupona że wszystko było brudne rajstopy skarpetki (bo se siadła na pupci) body i bluzka 😁 niestety miałą przymusową kapiel bo przy ściąganiu bodów uwaliła se jeszcze bark i ucho 😎 😎 😎 😎 😎 😎 masakra nie wiedziałam za co się wziość najpierw hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczynka pytałam o krzyżowanie nóżek w pierwszej kolejności i usłyszałam "no nie dobrze", ale jak posadziłam Marysie i pokazałam w jaki sposób to robi, okazało się że akurat w taki sposób to nic złego. Jako tako się uspokoiłam, ale na koniec marca umówiłam się na te ćwiczenia więc wtedy przy okazji zapytam też rehabilitantkę jak to wygląda...

Zuziek takie akcje są "najlepsze" nigdy nie wiadomo od czego zacząć tak żeby całego bobasa nie zbrudzić- znam to znam baaardzo dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie a ja tego nie znam 🤪 🤪 🤪 🤪 kiedyś jak była maleńka i robiła jeszcze żółte kupony to pamiętam były takie akcje ale z 8 miesięcy już tego nie miałam iii... byłam zestresowana ☺️ ☺️ ☺️ ale sytuacja już opanowana i dziecko z rogalem na buzi pomyka 😁 :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022 Poleć znajomym
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O. Może i ja do fryzjera pójdę jakoś pod koniec miesiąca? 😎 tylko co by tu z łbem wykombinować? 🤔 jakieś radykalne cięcie na pewno, bo mam dość tych kłaków...

Dziś była u mnie mama - sąsiadka zmarła (wylew, 42 lata...), a że pogrzeb był na cmentarzu koło mnie (5 minut drogi stąd), to mama spędziła u nas trochę czasu. Aga zadowolona, że spędziła trochę czasu z babcią 🙂 🙂 no i ja mogłam sobie z mamą trochę pogadać na spokojnie.

Zaraz będę Młodą kąpać.

Tak w ogóle to dzwoniłam dziś do drugiej knajpy, która braliśmy pod uwagę jeżeli chodzi o chrzciny Agi. Zwołali 90 zł za osobę 😲 😮 🤢 powariowali. To ma być obiad, a nie wesele 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...