Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doberek ;*
Wszystkiego najlepszego dla mojego zięcia księcia 😉 ;* i Gerardzika (wracaj do nas)

Laaf o rachunki to się az tak nie martiwe tylko o wodę bo mamy długu już 600zł a dalej rośnie ale boje się o to że ojca długi przejda na nas bo ma w ciul kredytów! 😞 a za jakie grzechy mój Adam ma jebać za jego długi! 🤢 dać rade musimy dac wczoraj miałam doła a dzisiaj już jaśniej na to patrze... chociaż łatwo nie bedzie... 🥴

aaa miałam napisać że u mnie DADY się nie sprawdziły w nocy 😞 dzisiaj była powódź przebiernie i spanie u mamy! ehhh... no nic w dzień je wykorzystam i dalej na BABYDREAMS bede lecieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉 Kubus o 7 zrobił pobudke, ja poszłam szybko myc włosy i wyszuszyc a potem sniadanko z mezem, on poszedł do roboty na chwile a pozniej mnie zawiezie do biedronki i kauflandu, zeby zakupy zrobic. W biedrone tylko pieluchy kupuje 😉 a w kauflandzie przynajmniej duzy wybór kaszek 😉 itp. Nocka spoko o 23 30 i o 4 30 😉 ja wstawałam o tej 4... zaraz ide sie pomalowac 😉 u nas pada i cały dzionek w domu;///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

dziekujemy cioteczkom - kloteczkom za zyczonka a Dawidek urodzi sie o 10.20 😉 😉

Zuziaku mama powinna wystąpić do sądu jak nie o rozwód to conajmniej o rozdzielność mają tkową bo to co jest już tewraz zadłużone to już oboje odpowiadają ale ojcie po zlosci moze znow jakies dlugi robic, nie wiem jak jest w przypadku dzieci ale warto sie dowiedziec u prawnika (sa napewnow urzedzie miasta darmowe porady) zacznijcie juz dzialac bo pozniej mozecie zostaw z reka w nocniku.!!!!

Kwasku nie mam pojecia jak jest z bialaczka ale mam nadzieje ze ponownie wyniki wykaza cos innego.


u nas leje od rana tak wiec i dizisja Dawis w domku posiedzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u nas nocka super pierwsza od kad Piotrus zachorował, na szczęście juz mu przechodzi i wraca mu humor i energia.
Piotrus zrobił mi dzis pobudke o 7 i teraz tak wstaje.

Kwasiek wiesz ze u dzieci usuwanie gradówki jest pod narkozą i wiąze sie to z pobytem w szpitalu. Dzisiaj 5 letnia siostrzenica meza ma ten zabieg i musiała jechac az do Katowic.

Wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Gerardzika


Wiecie co ja kiedys malowałm tzn uczyłam sie ale to było 12 lat temu i teraz strasznie mnie ciągnie to tego ale teraz chciałabym się nauczyc rysować portrety ołówkami. Tylko zastanawiam sie czy to juz nie za późno bo zapomniałam wszystko, gdzies mi to umkło ale chęci zostały. Z drugiej strony na to trzeba mieć czas. Ale zastanawiam się czy by nie kupić kilku ołówków i trochę poćwiczyć? A zdrugiej strony ja mam słomiany zapał i boje sie ze z tego nic nie bedzie. Już raz napaliłam sie na witraze i zostały mi po tym zapale witraże w moim pokoju w rodzinnym domu ( w pokoju miałam jak w Kosciele bo na oknach zrobiłam sobie witraże)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Jakies nieciekwe wiesci na naszym watku 😞
Wczoraj zadzwonila kolezanka, ze jej kolezanka (27 Lat) trafila do szptala z udarem mozgu.Ma sparalizowana lewa strone i nie mowi.teraz to sie cofa wszystko, ale jeszcze kilka miesiecy rehabilitacji przed nia.Ale co jest najgorsze, ze dostala udaru po tabletkach anty.Bo innych przyczym lekarze nie znalezli.A wlasnie tabsy przepisywane sa wlasciwie nie wiadomo na jakiej podstwie...gin przepisuje takie tabletki jakie akurat dal mu przedstwiciel medyczny.Mam znajoma ktora miala chorobe zyl jakas dzieciczna, wiec raczej tabletki dla niej nie wskazane, ale bez mrugniecia okeim jej lekarz przepisal.

No wczoraj jeszcze z czym wrocil moj maz?Z wypowiedzeniem z pracy...wlasnorecznie napisanym.Atmosfera juz byla tak napieta z szefowa, ze nie dalo rady pracowac.I wiecie co czuje wewnetrzny usmiech i on wyglada jakby mu tez bylo lzej, bo widzialam jak go ta praca i atmosfera gnebi.Dezycja o zmianie pracy juz dawno zapadla tylko ja tak odkladal, az nie wytzrzymal.jest kilka miejsc gdzie szukaja pielegnierzy, wiec mam nadzieje, ze bedzie okej.

Ale ponuro we Wrocławiu...Julka przed wczoraj na noc znowy wsunela 300 ml kaszy, ale i tak sie obudzila na szamanie kolo 3. a myslalam, ze pospi dluzej.Dzisiaj pobudka o 5.20 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

U na nocka super, tzn. Marysia napewno obudziła się o 23:40 i później jeszcze raz, ale nie pamiętam co i jak 😉
Właśnie w "pytaniu na śniadanie" mówili o rewolucji w menu malucha. Jeśli baby nie chce jeść papek trzeba mu dać na miseczce całe warzywa, ryż, kasze- i samo ma sobie jeść- to tak w skrócie 🙂 Ciekawe czy na mojego wybrednego niejadka to podziała 🤔

A ogólnie to jestem zła. Dzwoniłam do mojego przyszłego szefa o ustaleni nowego terminu spotkania (na ostatnie nie przyszedł bo się rozchorował a nie dał mi znać żebym nie przychodziła 😠 . I mówię, że 31.03 mogę się spotkać bo wtedy jesteśmy z mężem w domu i ma kto przy dziecku zostać. Na co on, że tak długo nie chce czekać i może dzisiaj przyjadę 😲 😲 przecież ja nie mam z kim małej zostawić!!!! ale jemu dziecko nie przeszkadza bo chce mnie tylko poznać 😮 umówiłam się na wtorek i niby mam tam iść z Marysią. Na początku bojowo się nastawiłam że skoro tak stawia sprawę to pójdę z nią, ale teraz oś mi się wydaje, że tak nie bardzo... i gdzie ja ją podrzucę 🤔 🤔 🤔 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja no to walsnie ja mialam taki mini wylew i tez lekarze uznali ze to po anty...

Zuziaku nie ma na co czekac...doweidz sie gdzie jest darmowy prawnik i koniecznie si umow (to tez nie wiadomo jak z termina,mi)

Agulka a rozmowa ma dot. konkretnie czego? twojego powrotu do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, z udaru się wychodzi na szczęście tylko trzeba czasu. Mój teść dostał udaru tydzień po chrzcie Staśka i już po miesiącu nie było śladu, przy czym u niego to jakoś szybko poszło. Podobno kluczowa jest kondycja psychiczna.

Ale ginów przepisujących wagony leków bez badań to ja bym rakietą Komsi na księżyc wysłała. Zanim się jeszcze zaczęliśmy starać o Staśka, było wiadomo że nie będzie tak hop siup, ale co ja się nałaziłam po lekarzach, zanim znalazłam takich którzy nie zaczynali od armaty tylko od łagodniejszych środków. Większość z nich pakowała od razu wagon hormonów i przeciwhormonów nawet bez pytania na co choruję i bez zainteresowania czy to że mi hormony nie wychodzą książkowo, nie wynika przypadkiem z tego że przy moim cyklu należy je badać w inne dni niż te standardowe. Na szczęście wiedziałam że te wszystkie leki są ryzykowne przy mojej tachykardii więc nawet ich nie wykupowałam. No i oczywiście okazało się że te wszystkie leki były niepotrzebne. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, on mnie chce poznać bo jeszcze nie mieliśmy przyjemności się spotkać. A teraz przechodzę do jego oddziału to już jest ustalone więc rozmowa pewnie będzie luźna, chyba że będzie mnie przepytywał z rozmowy handlowej, oferty, ale na pytanie czy mam się z czegoś przygotować powiedział żebym się nie obawiała... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam wolowine pokrojona ugotowalam z marchewka na koniec dalam ryz wyszla papka marchewkowo ryzowa mieso zmiele i bedzie wyzera na kilka dni dla maxymola 😉teraz spi, jak zasnal na spacerze ok 12 tak duje dalej...o rusza sie........i odzywa.koniec spania ece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i lipa, Majka ledwie zobaczyła łyżeczkę już histerii dostała 🤢 😞 😠 ugotowałam warzywa i osobno skrzydełko z gołąbka... część warzyw dałam jej w kawałkach ale powyciskała sok z każdej roślinki i wyrzuciła na podłogę... z drugiej części zrobiłam jej zupkę. Tak jak na początku pisałam spotkałam się z mega protestem. Ziemniak, pieruszka, marchewka i brokuł wymieszany z mięsem i rosołem z pietruszką. Nie wiem co temu mojemu potworkowi podwać ☺️ 🤢 cielęcinkę dawałam, ale teraz przy diecie nie może jej jeść a to w sumie jej ulubione mięcho było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, może to ta pogoda? Stasiek też kaszki zjadł ledwie kilka łyżeczek, podobnie z obiadkiem (ziemniak, brokuł, marchewka i królik). Południowy deserek w ogóle odpuściłam, widząc co się dzieje, uznałam że lepiej żeby zjadł to co konkretne.
Mam niestety wrażenie że przez ten czas odstawienia różnych nowości zmienił mu się smak na bardziej konserwatywny i nie lubi już tego co kiedyś jadł w miarę chętnie (np. brokuła). Dlatego tak mnie zmartwiła ta informacja o wstrzymaniu produkcji jego ulubionej kaszki, ale już się zaopatrzyliśmy w 7 pudełek - wszystko co było w jedynym sklepie stacjonarnym, w którym udało się to znaleźć 😉 Mam tylko nadzieję że nadal ją będzie lubił jadać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, Marysia zje kisiel gruszkowy, kaszkę, wypije herbatkę i mleko, ale za nic w świecie właśnie obiadku nie zje i tak od wtorku 🥴 sama nie wiem czy jej odpuścić czy na siłę pchać do paszczy. Z jednej strony coś tam mimo płaczu jej daje, ale mam wrażenie że wywiera to odwrotny skutek niż chciałabym... a znowu o samych owocach, wodzie i mleku nie będzie mieć siły na swoje harce...
Co to za kaszkę uwielbia Staś? 7 zbóż?? nie wiem czy do odpowiedniego dziecka dopisałam tą kaszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka taka rada moze zadziala u Ciebie, u mnie dziala jak np maxymkowi cos nie smakuje z obiadku i to czy sama go zrobie czy kupny to przy podgrzewaniu dodaje maselka, ma taki specyficzny smaczek wtedy i maxym pomimo ze przed godzina nie ruszyl sprzetu zjada wszystko... nic na sile bo sie dziecko zestresuje i potem bedzie kojarzyc obiad z nerwami, tzn moze nie odrazu kojarzyc ale wiesz co mam na mysli, ni e chce niech nie zjada, zglodnieje i tak zje 😉 postarja sie nie dac owoca tylk ozrobic drugie podejscie z obiadem, no chyba ze przeziebiona albo zeby wtedy to dawac co chce i nie wydziwiac 😉tak mysle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...