Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u nas dziś pierwsza wieczorna próba kaszki nasennej z lipą. Stasiek znowu zasnął w trakcie jedzenia, jadł chętnie ale nie zdążyłam wszystkiego wkarmić 😉 Nawet cyca nie bardzo chciał na śpiocha. Trzymajcie kciuki za dzisiejszą noc 🙂 Ja też zaraz idę spać żeby być bardziej przytomna w razie nocnych zabaw, bo dziś mój dyżur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga też już padła 😮 ja idę umyć zęby i też się kładę. Daruję sobie dziś kolację, szkoda mi czasu. Jutro raniutko mąż jedzie do Stalowej po stół, krzesła i parę innych rzeczy. Wróci pewnie późnym wieczorem 😞

kolorowych snów Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boszzzzzzzzzzzzzz
was nadrobic - koszmar 😁 😁 😁 😁

zyrtec to na alergie...hmmmmm

co do podawania srodkow bo dziecko niespokjne to ja juz nie wiem...jakos mi sie nie chce wierzyc zeby to dawalo rade chyba ze dziecko cos naprawde boli...

Sylwia dzialeczka masakra ale jak sobie zamkne oczy i wyobraze co tam powstanie to hmmm...zazdroszcze jak szlak..kobieto ale bedziecie mieli sliczny dom 🤪 🤪 🤪

Aleksanda bardzo mnie ucieszylo co napisalas (bo dotychczas pisalas wylacznie ze wrocil) ale widze ze sie chlopina poprawila i zycze z calego serca zebyscie byli wszyscy szesliwi 😘 😘 😘
ja najbardziej do tego podchodzilam sceptycznie ale z autopsji 🥴

KOmsi moj tel domowy zupelnie padl (kurawa jakies dziadostwo za 100 zl) a bym se pogadala...

Agulka faktycznie na ty,m zdjeciu to niekorzytnie wyszlas bo jakby piorun wq glowe strzelil ale dzialeczka jest i trza dzialac 🙂

co do wyzalen to my jestesmy kochane od sluchania i od doradzania 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

No wlasnie Kwasiek kiedy macie chrzest?My 17.04.

Dziewczyny jaki ja mialam wczoraj dzien, czulam sie w jak jakiejs bardzo kiepskiej komedii.Zaczelo sie od tego, ze zadzwonil moj tato z informacja, ze jego dziewczyna juz zamowila tort na chrzest mojej corki.Wkur.. sie na maksa, bo w ogole ja o to nie prosilam i chcialam sama sie tym zajac, ale nie jak zawsze musiala postapic po swojemu i ma wszystko inne w dupie.Domyslam sie, ze pewnie nie chciala zle, ale zupelnie nie moge skumac jak ona sobie to wykombinowala, ze bez konsultacji ze mna zamowi tort.No nic zbieram sie na rozmowe z nia, bo tak byc nie moze...Pozniej zadzwonil moj maz, ze pojechal do swojej mamy odwiezc jej kopie PIT-ów i ze zostanie u niej i zje sniadanie, chociaz ja bylam 2 min drogi samochodem od niego i uwiezcie mi na sniadania czasu nie mialam, a wlasciwie w locie zjadlam kromke chleba na stojaco z Julka przyczepiona do nogi, a jak sie zapytalam czy jeszcze przed praca wstapi do nas to stwierdzil, ze nie bedzie mial czasu, no do jasnej cholery..., do tego Julka byla maruda na maksa, i na koniec jeszcze zapinalam Julce bluze i zamkiem przecielam jej warge.Generalnie na tym sie skonczylo, ale i tak caly dzien z bani 😉

Dzisiaj mi zdecydownie lepiej.A no i jeszcze po tym wczorajszym popieprzonym dniu moje dziecko (pomimo, ze matka przytrzasnela jej warge), przespala cala noc.Od 20.30 do 6.30 🙂

Chyba sie odloze na poleczke,dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Ja dzis pierwsza 😉 a Kubus wstał o 6 30 oi bawi sie na macie na siedzaco 😉 grzechocze sobie hi hi , ja pije cherbatke na oczyszczanie i spalanie 😜 To loli nie dostała bana? czy cos mi sie teraz poknociło? Snieg u nas napadał, zima dalej ale troszke, moze pozniej uda sie wyjsc na spacer, musze tylko 4 obiadki zrobic dla Kubusia, jakąs zupke 😉 tej kaszki na zdrowy brzuszek nie widzialam nigdzie w sklepie którym kupowałam a fajnie to wyglada 😉 Miłego Dnia Laseczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

u nas nocka taka jak wczoraj czyli super Zuzka wraca do normy :P
dzisiaj pogoda aż takja super nie jest ale spacer pewnie zaliczymy 🙂
młoda dzisiaj ma bunt znowu na kaszke :P ale tym razem jej odpuszczam pobudziubała kilka łyżek i teraz lata zadowolona aaa i mam zdjęcie pięknego uśmiechu z dwoma ciuciokami z przodu 🙂
jak sie ogarne to wkleje wam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
U nas nocka kiepska. No cóż, bywa i tak... A już się tak ucieszyłam, że Aga zaczyna ładnie spać w nocy 😞 no ale coś za coś - od wczoraj mówi "tata" 🙂 🙂 🙂 🙂 takim słodkim głosikiem... 🤪
Angela, Loli dostała bana, ale tymczasowego. Na stałego bana musiałaby sobie bardziej zasłużyć 🙂
Komsi, musiałam przeoczyć to pytanie o mleko. Chodzi Ci o dawanie Maksymowi mleka krowiego zamiast modyfikowanego?
Agulka, a mi się to zdjęcie podoba 🙂 🙂 takie naturalne, a ja kocham naturalność na zdjęciach 🙂 🙂

a chrzest mamy 3 kwietnia 🙂 mąż wziął urlop na czwartek, piątek i poniedziałek 🙂 tak więc we czwartek startujemy z przygotowaniami.

Waja, nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Ja też się wkurzyłam, jak moja mama powiedziała, że zamówi tort dla Agi. No i mąż trochę niefajnie zrobił 🤨 ech, ale było - minęło. Dzisiaj już będzie lepszy dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry, no Loli wrocila strzezcie sie.... hrabianka is come back 😉
mniejsza o to 😉

Ann zakupie taka kaszke, kurna czemu tu takich nestle nie wprowadza...wrrr

Kwasku chodzi mi o mleko zwykle z kartonu, robie maxymolowi kaszke na mleku i wodzie 100mlmleka pelnego i 100ml wody zagotowac itd... to takie zboza same wiec dodaje mu cos jeszcze z mamy mojej przetworow i jest kaszka naturalna smaczna palce lizac. No i tu kupuje mleko, ktore jest przetestowane i uznane za bardzo dobre, bearen marke sie nazywa, a w polsce czy jest jakies mleko, ktore uwaza sie za najlepsze pod wzgledem wartosciowym etc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie dotyczące funduszy. Moj tata ma 52 lat i nie ma obowiązku byc w funduszu zapisał sie kilka lat temu. Prawdopodobnie takie osoby moga wyciągnąć te pieniadze które zostały uzbierane przez te lata i zrezygnować z funduszu. Orientujecie sie może czy to prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, nie mam pojęcia. Myślę, że krowie mleko (nawet, jeżeli jakościowo jest super) dla niemowląt się nie nadaje. Tzn. jak dziecko nie ma alergii, to luzik, można raz na jakiś czas dać. Ale dziecko ma zupełnie inne zapotrzebowanie, niż dorosły. I mleko modyfikowane jest zupełnie inne w składzie, niż krowie. Więc mając do wyboru modyfikowane lub krowie, ja wybieram modyfikowane.
No, chyba, że to mleko, o którym piszesz, jest też dostosowane do potrzeb dzieci 🙂
ja w Polsce o takim mleku nie słyszałam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Mam pytanie dotyczące funduszy. Moj tata ma 52 lat i nie ma obowiązku byc w funduszu zapisał sie kilka lat temu. Prawdopodobnie takie osoby moga wyciągnąć te pieniadze które zostały uzbierane przez te lata i zrezygnować z funduszu. Orientujecie sie może czy to prawda ?

Madalena, ja się na tym nie znam... najlepiej zadzwonić na infolinię funduszu - wszystko wyjaśnią i będą to pewne informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ

Ładną mamy zime tej wiosny nie? u nas tak sypie że świata nie widać

a ja nawet nie zaczaiłam że to ta Loli i nie wiedziałam że tu zuziek koleżanka (bu zuziek dała linki do głosowania) a przecież podejrzenia padały głównie na nią że zabiera oklaski to ja już nic nie rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
HEJ

Ładną mamy zime tej wiosny nie? u nas tak sypie że świata nie widać

a ja nawet nie zaczaiłam że to ta Loli i nie wiedziałam że tu zuziek koleżanka (bu zuziek dała linki do głosowania) a przecież podejrzenia padały głównie na nią że zabiera oklaski to ja już nic nie rozumiem


Sylwia, Loli podobnie jak Zuziek zbiera głosy dla córeczki koleżanki. Córka Loli ma na imię Ola, nie Ewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku, dzieki musze poczytac. Kurde szkoda ze w Poladnii nie robia takich testow produktow jak tu to sie na serio przydaje. Np chusteczki do dupci bardzo dobre to penaten, dobre np z lidla. Pampersy z rosmana tez dostaly ocene dobry. 😉czyli mialam nosa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ja na imprezy zawsze robie sernik z brzoskwiniami bo to ciasto nr 1 w naszej rodzinie. Skoro jest tort to nie polecam 2 ciasta z duza ilością masy. Bardzo dobry jest królewicz (mozna upiec go wczesniej nawet we czwartek) to jest ciasto przekładane masa budyniowa gotowana ( ciasto miodowe _biszkopt _ciasto miodowe). Jest to ciasto proste tanie i pyszne a w dodatku jak zostanie to sie nie zmarnuje bo im starsze jest tym lepsze 🙂
Ja Ci powiem z doswiadczenia nie pic zbyt duzo bo tego i tak nie ma kto potem jesc kazdy zje torta i jest zamulony więc ja bym na twoim miejscu upiekła cos stonowanego nie żadne tam ciata z ogromem masy czy galaretek.
Napisz o czym konkretnie myślisz to podsunę ci jakis pomysł czy przepis 🙂

Ale mi przyszedł smak na szarlotke albo nie na piernik z powidłami sliwkowymi i masa grysikowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
HEJ

Ładną mamy zime tej wiosny nie? u nas tak sypie że świata nie widać

a ja nawet nie zaczaiłam że to ta Loli i nie wiedziałam że tu zuziek koleżanka (bu zuziek dała linki do głosowania) a przecież podejrzenia padały głównie na nią że zabiera oklaski to ja już nic nie rozumiem


😮 czyżbym coś przeoczyła? jakaś akcja byłą z LOLI? 🤔
link który mam jest dla Ewci to córeczka koleżanki z wątku Katowice i okolice Agaa to jej nick... 😉
a Ewcia jest z września i Aga jest na wątku wrześniowym tak jak Loli...
a ktos mi w skrócie powie co to za akcja było z Loli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...