Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć i czołem kluski z rosołem:P

Zuziaku ale impreza...az mi sie nie chce wierzyć ze ty taka wstydiwa jestes:P Super impreza fajnie miec takie kumpele zorganizowane, widze ze cos ci sie na jezyk przyczepilo:P moja gwiazda zaczyna na ten temat chorowac, oczywiscie powstaje dylemat jezyk czy pepek najpierw...tyle ze ja nie mam dylematu na razie po prostu sie nie zgadzam:P

Kwasiek ty skromna kolacyjnka a mi sie pizyy zachcialo po wczesniejszym udku z rozna, omg to jakas masakra nadrabiam to schudniecie:P

Dziewczyny ja po glukozie mialam bardzo dobry wynik: przed 82 po obciazeniu 92 mimo ze dzien wczesniej na wieczor zjadlam 0.5kg ciacha 😁

A propo zakupów wczoraj kumpela powiedziala mi o malym sklepiku na naszym osiedlu, no i oczywiscie przed lekarzem zajrzalam tam i jestem bogatsza o 3 body i sliczna koszuleczke na ramiaczkach na lato 😁 jakie to slodziutkie 😁

Anulka nad paczkami sie nie zastanawialam ale na pewno ze 3, dzisiaj i jutro moj mezus ma wolne i zabieramy sie za remont mojej córci (sciany gladzie i panele na podloge). Bryyyyy mam nadzieje ze nam szybko pojdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek ale impra była heeee

A ja ide zaraz robic całuski 🙂
dzis czujemy sie ok moj syn ma jeszcze mały kaszel ale ten tydzien siedział w domu wiec moze mu przejdzie bo pani z przedszkola teskni hiii

ok spadam lepic te caluski i faworki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 🙂

Zuziek , fantastyczne zdjęcia 🙂 🙂 ... a ślubne dopiero będą super zapewne !!!!!

A ja już wczoraj oponek napiekłam , żeby dzisiaj mniej roboty było , ale jak to bywa , moje żarłoki się już wczoraj do nich dobrały , i nic z lenistwa ... trzeba nowych dopiec 🙂 🙂 🙂

pozdrowionka serdeczne i obfitego tłustego czwartku !!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf powiem ci z doświadczenia :P że kolczyk w pępku to nie najlepszy pomysł 😜 zrobiłam go chyba jak miałam 13 lat ale szczerze powiem ten kolczyk po prostu był... nigdy nie wystawiałam go bo nigdy nie miałam mega fajnego brzucha... a teraz tylko brzydka dziura koło pępka nic więcej... :P ale mądry polak po szkodzie :P a co do języka jestem zadowolona :P hehe czasami nawet nie czuję że go mam hehe... ale bez niego jakoś tak pusto :P słyszałam że kolczyk psuje szkliwo zębów ale ja mam od 2 lat i jakoś nie zauważyłam żeby mi się jakoś bardziej psuły :P pamiętam szał na kolczyki i zakazy rodziców 🙂 kurcze a za niedługo ja tak bede mojemu dziecku mówić :P hihihi (jak to się mówi witaj po drugiej stronie piekła) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello mamusie 🙂

No i zaczął się kolejny śnieżny dzionek... ale jest pięknie 🙂

Zuziek po zdjęciach widać, że bawiłyście się rewelacyjnie 😉

Ja dzisiaj niestety muszę leżeć bo wczoraj "delikatnie" przesadziłam z porządkami, potem siedziałam nad puzzlami i teraz plecy mnie tak bolą, że wyleżeć nie mogę a o siedzeniu nie wspomnę... I takim też sposobem piewczenie faworków zamieni się na kupnie ich w sklepie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolczyk na języku owszem niszczy szkliwo ale chodzi o to że obijamy nim węwnętrzną stronę zęba i ząb się po prostu kruszy. Nie spotyka to każdego wszystko zależy o ułożeniu szczęki. Ja zakazuje Kamili nie dlatego ze nie wypada tylko zeby zrozumiala ze na pewne etapy w zyciu trzeba poczekac a pozniej sie to bardziej docenia. Akurat brzusio ma ladny i zapewne za jakis czas jej pozwole co do jezyka obawiam sie wlasnie zniszczenia zebow, zobaczymy.... 🙂

Agulka uwazaj kobito!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
ja juz napiekłam dobroci 🙂
a co do kolczyka w jezyku to ja na poczatku natrafiłam nim na zeba ale juz mi sie to niezdaza niewiem czy umialabym bez niego zyc 😞
przyzwyczaiłam sie czasem sie nim bawie ale zadko
a do porodu zdejme metal z ciała i załoze plastikowy bo podobno niewolno miec nic takiego metalowego ale niewiem 🙂
a to dlawas fota moich wyrobów 🙂 [img size=292]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN0060-c8dc15d7ead28657ed30f02fa4b0280e.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do kolczyków w różnych miejscach można przyzwyczaić się, kwestia czasu.

Ja osobiście oprócz uszu, nigdy nie zdecydowałam się, na przekucie innych miejsc.
Jednak wyobraźcie minę mojej mamy, jak przez przypadek zauważyła u mnie w jednym uchu w wieku 13 lat drugi kolczyk, a wieku 14 lat trzeci 🙂 🙂 🙂 Trochę pomarudziła, ale potem przeszło :laugh: Do tej pory noszę w jednym uchu 1 kolczyk, a w drugim 3.

Jeszcze apropos' ozdób ciała, chciałam sobie zrobić tatuaż jak skończę 18 lat, kilka m-cy wcześniej nawet oglądałam w salonie motywy i wybrałam sobie, ale jakoś przeszło i nic nie zrobiłam. Jak prawie 2 lata temu mój mąż robił sobie na 30 urodziny, to znowu jazda na tatuaż wróciła, ale tak długo decydowałam się na niego, że zaszłam w ciążę i znowu nic nie zrobiłam :laugh:
Może zrobię sobie za rok też na 30 urodziny 🙂

Ania, pychotki na talerzyku, że aż ślinka cieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wyobrażam sobie kolczyka w języku:P
Ja nie mogę nic drażniącego czuć w ustach, bo mi się momentalnie naciąga 😉
Nawet jak jakiś "pypek" zrobi mi się na języku czy policzku, to dostaję świra.
Jako 9-letnia dziewczynka miałam kolczyki w uszach, ale dostałam takiego stanu zapalnego, że szybko się z nimi pożegnałam. Ale teraz jak patrzę jakie piękne kolczyki można teraz kupić, to mnie kusi, żeby jeszcze raz spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linen, a nosiłaś złote kolczyki czy srebrne? Czasami na jedne lub drugie można mieć uczulenie i wttedy wszystko się paprze. Moja koleżanka nie mogła nosić ani złotych ani srebrnych, tylko kupowała sobie metalopodobne (czy coś takiego) firmy Jablonex (nie wiem czy firma jeszcze istnieje-nie sprawdzałam), a teraz też kupuje takie dostępne w sklepach i jest ok. Może warto spróbować jeszcze raz?

Sylwia, ugryzłam pączka od Ciebie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze jakies 2 lata temu bardzo chcialam miec kolczyk w jezyku ale niestety mam więzadelko i aby miec kolczyk musialabym najpierw naciac je chirurgicznie, co juz przekracza moje mozliwosci odwagi 😉
kolczyki to mam w uszach i jeszcze taka mala ozdobe w postaci tatuazu 😉
Pozdrawiam Was mamuśki cieplutko i smacznych pączków życze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mogę nosić takich zwykłych kolczyków kupowanych w sklepach jedynie srebrne lub złote innych mój organizm nie toleruje... co do kolczyków tez miałam w wieku 12/13 lat najpierw trzy dziurki w jednym uchu a potem w wieku 15 lat już pięć bo jeszcze dwie dziurki na chrząstce u góry ucha :P hehe na początku moja mama coś gadała ale sama miała trzy w jednym hehe także jakoś awantury nie było w pępku nic nie mówiła ale wojne z tatą prowadziłam przez 4 lata ale przeszło mu a w języku nawet nie pamiętam jak się dowiedzieli :P hehe a tatuaże ukrywałam jakieś pół roku przed ojcem ale w tmtym roku na wakacje jechaliśmy do Gdańska i jakbyśmy się wybierali na plaże to nie bede ukrywać że mam na plecach tatuaż i mu powiedziałam spodziewałam się innej reakcji (znając mojego ojca) ale było GIT 🤪 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam 3 małe tatuaze pierwszy zrobiłam w wieku 16 lat czy 15 juz niepamietam moja mama wiedziałą ze go mam choc go chowałam nie sa one doze wiec spoko jeden mam na wewn. stronie nadgarstka drugi na prawej kostce rowniez wewnatrz i mialam tez 3 na lewej kostce ale go usunełam bo mie is eniepodobała juz niechcialam sie caiapac i go innym przykrywac 🙂

no ja tez toleruje tylko srebro i złoto w uszach a w uszach mialam w lewym 6 dziorek a w prawym 4 do tego nos ,jezyk , pepek ale z tej kolekcji został tylko jezyk ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie jakieś 5 lat temu korciło żeby zrobić sobie tatuaż, jakiś malutki na kostce. Skończyło się jednak na tym, że nie umiałam się zdecydować na wzór (tak to już ze mną jest:P) i nie zrobiłam go... teraz jak o tym myślę to cieszę się, że tak się stało bo w pracy do spódnicy nie byłby on mile widziany:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jeszcze możesz przekłuć łuk brwiowy 🙂

Ja myślałam kiedyś o czarnej róży na kostce lub udzie, a teraz taką różyczkę zrobiłabym sobie na łopatce albo delikatnego tribala w okolicach krzyża 🙂 Zobaczymy czy ochota na zrobienie tatuażu przejdzie czy nie.

Ja ogólnie wolę srebro, jedynie obrączkę i 2 pierścionki noszę złote.

Zuziek, twój tata chyba sobie odpuścił, po tych różnych kolczykach już tatuaże odpuścił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow dziewczyny, niezle wszystkie jestesmy:P

NIestety ze mna tez jest tak ze moge nosic wylacznie metale szlachetne, mam przeklute uszy ale jakos zadnko nosze kolczyki a dziurki nie zarastaja sie 🙂 Poza tatuazami nic z ozdob nie mam, myslalam o pepku jakies 3 lata temu ale zaczelam tyc i brzusio juz nie byl taki pikny:P

Tatuaze zrobilam jak bylam juz dorosla, w studio by odmowili jakbym nie byla pelnoletnia a znajomkow tatuujacych nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to lubie "złom" osobiscie nosze 8 pierscionkow w tym obraczka 🙂
ale od 2 tyg nienosze nic na palcach bo puchna mi czesto wiec nieryzykuje 😉
moje sreberka i złotka poubieram spowrotem dopiero jak mala bedzie miala juz jakies 5miechow zeby jej nie ugodzic mym pierscionkiem zareczynowym on jest piekny ale niepraktyczny 🙂

i co ile paczkow macie na licznikach?
ja 100g faworkow tylko a paczek jeden interaktywny heee
niewiem czy jakiegos wogole dzis zjem szczeze to niemam na paczka akurat ochoty ale lubie najbardziej te z nadzieniem rózanym 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...