Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiatajcie Kochane 🙂

Wszystkiego najlepszego w dzien Św. Walentego 🙂 🙂 🙂

Ja caly czas pociągająca i kaszląca, ale juz sie lepiej czuje.
Jeśli chodzi o maxi cosi to na pewno będe mieć jest wygodniejsze niż gondola, ale oczywiscie póki kręgosłup nie będzie choć troszkę ukształtowany to np. jak będe wychodzić ze szpitala to bedzie w gondoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w sumie to wymagany jest po prostu fotelik ale nie slyszalam o ograniczeniach czasowych...maxi cosi to jakas specjalna forma fotelika rozumiem. A swoja droga mozliwe jest zeby sprawdzalim w szpitalu jaki jest transport dziecka ze szpitala??jesli tak to rzeczywiscie jest to komiczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze rok temu nie wiedzialam o czym mowi kolezanka, ktora byla w ciazy i opowiadala ze zakupili adaptery do wozka dla maxi cosi... patrzylam na nia jak wol, myslac...znowu czegos nie zrozumialam 😉 Teraz juz sie troche znam, a jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam właśnie u sąsiadki i przyniosłam masę ciuszków, jejku jakie to słodziutkie, część strikte na dziewczynke ale dużo takich neutralnych 🙂 już wszyscy domownicy po kolei musieli pooglądać 🙂

Cisza u nas dzisiaj taka...wszystkie sie walentynkują (byleby z tego dzieci nie bylo:laugh: :laugh: :laugh: ).

CIekawe jak tam nasz Zuziak chyba poprawiny jednak miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie ze moja mama wlsanie mi sie przyznala ze w piwnicy ma jeszcze posciel mojej miśki z łożeczka, rychlo w czas a ja juz prawie zamowilam na allegro 🙂

Pokój Kamilki pomalowany juz na raz 🙂 Powiem Wam ze moj mężuś gładzi nie kładł ale ściany tak zrobił że cymesik (zdolna bestyja 🙂 ) a nie jest wykończeniowcem 🙂

Zostaną jeszcze panele też pierwszy raz będzie kładł, ciekawe jak z tym pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze postanowiłam zajrzeć przed snem 🙂

Ja już po Walentynkach - kolacyjka była pyszna i byliśmy na filmie Kołysanka - polecam 🙂

Co do Maxi Cosi - to dużo osób zachwala, bo wygrywa w testach bezpieczeństwa i jest wygodny. Jednak kupujac wózek innej firmy i nosidełko maxi cosi to trzeba też zakupić adapter, bo może nie pasować do stelaża wózka. W wybranym przeze mnie modelu wózka, można dokupić tej samej firmy nosidełko i czy przez to, że nie jest maxi cosi to bedzie gorsze i nie poręczniejsze?

Dobranoc Mamusie i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj byłam ostatnia na forum, dzisiaj pierwsza...hihihi

Ciekawe jak tam Zuziek po weselu?
Chyba faktycznie miała poprawiny, bo jak pisała zaproszeni goście byli z innych miast i z zagranicy-przypuszczam, że tak mogło być.

A ja zaczynam odliczać godziny do wizyty u gina. Mam na 16.00. Trzymajcie kciuki, że było wszystko w porządku, maleństwo było zdrowe, no i żeby uchyliło rąbka tajemnicy czy jest dziewczynką czy chłopcem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewuszki 🙂

Anulka pewnei ze trzymamy kciuki, ja jestem szczegolnie ciekawa jakiej plci jest Twoje maleństwo bo jak pisalam ze jesli Ty bedziesz miala babeczke (odrzucilo Cie od slodkiego) to ja facecika bo wpierniczam slodkie jak potluczona:P Zarty zartami ale trzymam kciuki zeby bylo wszystko oki (bo na pewno jest 🙂 )

A jak sie plasuja ceny tych maxi cosi? Drozsze sa od zwyklych wozkow/fotelikow?

No nic zadecydowalam isc dzisiaj do pracy, czuje sie dobrze antybiotyk wczoraj skonczylam nie mam na co czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Byłam ostatnio na wizycie u ginekologa. Miałam USG z maluszkiem wszystko w porządku. Rozwija się bardzo szybko i rośnie jak na drożdżach. Waży ponad 600 gram 🙂 - mały klusek.

Pozdrawiam [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/www-42597868ccf5636aeac7e9cf53f4d1c6.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

Anulka , dziś wielki dzień !!! trzymamy kciuki i czekamy na szczegóły po wizycie!!!

Laaf , ja wpierniczam słodkie aż się kurzy , a facecik będzie ... tak że smaki ciążowe raczej niewiele z płcią wspólnego mają , przynajmniej jeśli o mnie chodzi 🙂 🙂

Nowy maxi cosi kosztuje ok 400-500 zł , o ile się orientuję 🙂 🙂

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i super Aleksandra, to najważniejsze 🙂

Natka ja tak zartuje sobie tymi smakami, tak to jest jak nie wiesz kto tam pomieszkuje:P jem slodkie na dziewczynke a wygladam ponoc ladnie tak wiec na chlopaka i jak zagwozdka:P Blizniat nie mam 😲 :laugh: :laugh: :laugh:

Ale caly komplet czy tylko to nosidelko tyle kosztuje a wozek swoja droga?

Spadam do pracki, buziaki moje kochane czerwcoweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cezsc kochane moje
wczoraj bylam nad morzem które zamarzlo hee ale tak do 1,5km w glab wiec niecale ale szumu niebylo słychac ale polazilam z mezem po morzu heee
bylo fajnie a do tego potem kolacyjka 🙂
ahh te walentynki Aleksandra bardzo sie ciesze ze ok wszystko !
moja Lenka dzis bryka od rana a w nocy spala ladnie pomimo ze 3 x na siku wstawałam :*

co do fotelikow to ja kupuje za 1500zł razem z wozkiem taki do pol roku potem kupie taki do 18kg a nastepny mam po synusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdziłam tak ogólnie w necie ceny fotelików Maxi Cosi - kształtują się od 400 do ponad 1000 zł, ale zależy pewnie czy na mniejsze czy większe dziecko i pewnie do ilu kg. Pewnie na allegro można kupic taniej.

Tak wygląda fotelik, który będzie dokupiony do wybranego przeze mnie wózka, obydawa są polskiej firmy Roan:

http://www.roan.pl/index1.php?p=rb

Koszt fotelika w sklepie ok.400 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki 🙂

Nawet się nie spodziewałam, że weekend tak szybko mi zleci:P Byliśmy na "Randce w ciemno"- polecam 🙂 🙂 ale niesamowicie wykończyła mnie ta przyjemnośc:P

Laaf położenie paneli to naprawdę nic trudnego. W tamtym roku kładliśmy je w naszym pokoju i poszło jak z płatka 🙂 Trzeba uważać jednak żeby przy przycinaniu nie naruszyć powierzchni wierzchniej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziwczyny ja dziś do 11 leżałam w łózku, amałyt sie ostatnio znowu rozbrykał 😉 powodzenia na wizycie Anulka, trzymam kciuki 😉 Fajnie Aleksandro że maluszek szzybko rośnie a znasz juz płeć??? Ja dzis mam leniuszka i nic mi się nie chce, to przez ta zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂

Aniaale Ci zazdroszcze tego wypadu nad morze 🙂
Anulka czekam z niecierpliwoscia na relacje z wizyty, bo tez jestem ciekawa co tam chowasz 🙂

Jezeli chodzi o fotelik, to wstepnie sie rozgladalismy i mamy kilka typow.Polecam strone http://fotelik.info/ duzo przydatnych info i testy fotelików.

Ja tez dzisiaj jakas padnieta, spi mi sie coraz gorzej i moze dlatego. Poza tym tam przekleta zima 😠

Laafpracusiu jednak poszłas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...