Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!

Sylwiauważam podobnie jak natka, ze nie masz powodów do niepokoju.Najwazniejsze, ze leukocyty sa w normie 🙂

laafjak Twoje uszy?

aniamoze taka Twoja natura, ale lepiej sie upewnij jak bedziesz miala wizyte co na ten temat mysli gin.

U meza w pracy panuje grypa zoladkowa juz sie telepie ze strachu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Anulka jeśli dobrze zrozumiałam, że wasza pociecha się ujawniła... więc gratuluje córeczki 🙂

Zuziek dziewczyny mają rację!! Podejdź troszkę spokojniej do wszystkiego, zawsze możesz zlecać rodzince to co trzeba zrobić a ty odpoczywaj!!!

Ja byłam wczoraj u endokrynologa i... wyszło na jaw to co zaniedbałam dawno temu. Mam przewlekłe zapalenie tarczycy 🥴 teraz dostaje hormony, których też potrzebuje moje maleństwo. Oby wszystko szybko mi się unormowało!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, ja jeszcze płci nie znam, bo na ostatniej wizycie małe miało pępowinkę pomiędzy nóżkami, lekarz próbował podejrzeć, wydaje mu się że dziewczynka, ale też nie potwierdził w 100%, bo może pod pępowinką są jednak klejnociki.
W poniedziałek zobaczymy czy ujawni się czy coś nowego wykombinuje dla rodziców, żeby nie poznali kogo będą mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
Ale dziś miałam nie spokojną noc. Standardowo co godzinę wizyta w toalecie, mały chyba z pęcherza moczowego zrobil sobie poduszke, tak mnie wczoraj dusiło, a do tego jak juz wygodnie się polozylam to jakis skurcz w biodrze mnie zlapal ehh 😞
Synuś juz od rana fikołków w brzuszku nie szczedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa Zuziaku mamy USG w tym samym dniu 🙂

Wajeczka wlasnie wczoraj wieczorek zaczelo pobolewac mnie to drugie zainfekowane ucho, boli na zewnatrz i co jakis czas tak ciagnie w srodku, nadal biore antybiotyk (do niedzieli) ale nie rozumiem czemu nie przechodzi zupelnie 😞

Agulka nadczynnosc czy niedoczynnosc?

A Waja a maz nie moze zostac w domu jak jakas epidemia tam panuje? Jeszcze by CI brakowalo takiego paskuctwa 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny i mam jeszcze takie pytanko co myslicie o farbowaniu wlosow w ciąży, tzn bardziej chodzi mi o pasemka (juz mam takie odrosty ze az strach).
Pytalam fryzjerke i mowila ze nie jest to szkodliwe bo bezposrednio nie naklada farby na skore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂

Wczoraj byłam na tej glukozie ufff..ja przeżyłam ją strasznie. Samo wypicie glukozy nie było takie złe, ale potem co sie działo. Siedziałam na korytarzu po między zabiegowym a toaletą bo przez całe te dwie godziny tak mnie mdliło, było mi gorąco i słabo,myślałam że padne. Po dwóch godzinach katuszy pielęgniarka pobrała mi krew i szybciutko poleciałam do toalety zwymiotować to przekleństwo... Dobrze ze kazda z nas jest inna i innaczej to przeżywa, bo nikomu nie życze tego co mnie spotkało. Wczoraj byłam jeszcze u internisty no i sie okazało ze sie od meza zaraziłam 😞 boli mnie gardlo i mam zapchany nos. Więc wczoraj caluśki dzień przeleżałam w łóżku, jedyne pocieszenie to to ze moja słoneczko przez cały dzień skakało radośnie w brzuszku 🙂

Waja super że maluszek już taki duży 🙂

Kicia ja też miałam pasemka blond, ale zeby nie chodzic z odrostami przefarbowałam się farbą bez amoniaku na mahoń 🙂
Jak masz fryzjerkę która zrobi to profesjonalnie nie dotykajac skóry to czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem o czym dziewczyny mowicie z tym pecherzem bo przechodze to samo.Malutka z dzika pasja w niego kopie zmusza mnie tym samym do odwiedzania toalety bo mam wrazenie, ze zaraz mocz mi sie uszami bedzie wylewal a tu kilka kropel i koniec 🙂

laafczy Ty w poniedzialek juz na pewno chcesz wrocic do pracy kobieto?Jak czujesz, ze Cie to ucho dalej boli to ja bym zostala jeszcze kilka dni w domu.W taka pogode nie trudno o jakies przewianie, a juz dosyc sie wycierpialas.
A maz ostnio byl juz na zwolnieniu bo sie przeziebil wiec teraz raczej odpada 😞
kicia ja tez bede farbowac wlosy bo jakas taka splowiala jestem, tym bardziej ze teraz jest taki wybór farb ze glowa mala i mozna wybrac te delikatniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co do farb to ja ostatnio chciala przyciemnic moj blad z platyny na piaskowy i wyszly mi zielone włosy :/ naprawde !
po 2 dniach musialam na ciemny blad przerobic moja fryzjerka mowi ze to moze sie zdazac przy przejasnionych włosach jak moje 😞
ale od nastepnej wizyty pasemka znow bede robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, ja robiłam sobie 2 kolory pasemek przed świętami Bożego Narodzenia i jeszcze raz mam w planach wybrać się przed lub po długim weekendzie majowym. Faktycznie, najbezpieczniej farbować od II trymestru, bo jak Laaf napisała może kolor nie wyjść, no i jednak to początki ciąży.

Pasemka są bezpieczne, bo jak dziewczyny piszą nie robi się od skóry. Fajnie, jak takie farby mają też małą zawartość amoniaku (u mojego fryzjera takie posiadają), bo przy większej jego zawartości w farbach może śmierdzieć, a nie fajnie wdychać przez jakieś prawie 2 h, chociaż nie wszystkim musi to przeszkadzać.
A jeżeli chodzi o farbowanie włosów jednym kolorem, to warto wybrać delikatną farbę, podobno Garnier ma takie w swojej ofercie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki

też niedawno farbowałam balejaż (nie wiem jak to się fachowo pisze) na studniówkę i od razu na ślub... ważne żeby właśnie farby były bez amoniaku... tak mi powiedziała fryzjerka...

ja dzisiaj nie mam humoru... leże do 15 w łóżku i nikt mnie z niego nie wyciągnie... obym jutro miała humor bo się zabiję normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf zgadzam się z Wają, jeżeli ucho pobolewa, to lepiej żebyś wzięła jeszcze kilka dni zwolnienia, jak choróbsko zaleczyć to porządnie.

Kruszyna życzę zdrówka!!! Leżenie w łóżeczku i domowe sposoby napewno szybko postawią Cię na nogi.

Ja byłam 2 razy chora w krótkim odstępie, nie wiem czy od klientów czy od pracowników podłapałam, ale powiedziałam sobie stop idę na zwolnienie-nie będę ryzykować, gdyby nie choroby, to pewnie też jeszcze pracowałabym. Teraz tylko modlę się, żeby mąż nie złapał infekcji w pracy - odpukać całyczas zdrowy jak ryba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek, organizm w ten sposób odchorowuje stres. Leż póki możesz i oszczędzaj siły 🙂

ja włosów nie farbuję. W ogóle zauważyłam dość dziwną rzecz - bardzo mi się włosy poprawiły w ciąży, a przecież żadnych witamin nie łykam. Paznokcie też mam dużo mocniejsze niż przed ciążą.

Odebrałam wyniki badania grupy krwi. A Rh (+) - więc kamień z serca mi spadł 🙂

Jutro przyjeżdża do mnie babcia z moją siostrzyczką cioteczną (8 lat). Spać będą u ciotki, bo u nas miejsca niestety nie ma, ale i tak będziemy się codziennie widywać 🙂 już się doczekać nie mogę, bo małą uwielbiam. Szkoda tylko, że nie będę mogła się z nią wydurniać, jak to zwykle miałyśmy w zwyczaju. Ale może mąż z powodzeniem mnie w tej roli zastąpi :P

Zuziek, o której macie ten ślub?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na moje wlosy nigny nie narzekałam zawsze ukladaly mi sie tak jak chcialam i nie wypadały mi, a w pierwszych 2 miesiacach ciazy wypadaly mi i to bardzo, kazde umycie ich bylo dla mnie koszmarem bo mnustwo przy rozczesaniu wypadalo.
Teraz juz wszystko wrocilo do normy, choc zobaczymy co bedzie sie dzialo po porodzie, a no i zauwazylam ze strasznie szybko rosna mi teraz wlosy, co akurat mnie bardzo cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o a mi własnie porost wlosow zwolnil hee ale sa ładniejsze i niemusze ich prostowac bo zawsze mam taka szope ze ni w lewo ni w prawo 🙂
kwasiek - jakto nielykasz zadnych witamin? nic wogole nielykasz ?
ja feminatal lykam od poczatku tam tez sporo witamin 🙂

za to pazurki istna kicha !
zuziaku - lez i sobie odpoczywaj jutro bedzie super hiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, po witaminach zawsze wymiotuję - jakiś taki durny żołądek mam, że mała tabletka (np. Folik) się rozłoży i "pójdzie dalej", a każda większa wraca w stanie rozpaćkanym. Więc zamiast gotowców wolę wypić jakąś karotkę, dr witta czy zjeść trochę owoców albo wypić jogurt. Niezdrowego żarcia w ogóle nie jadam (pizzy, chipsów itp), przypraw mało używam, żadnych objawów niedoboru witamin nie mam, dziecko zdrowiutko się rozwija, więc najwidoczniej sama dietka spisuje się na medal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój organizm chyba szaleje nie czuje żadnego stresu tylko wściekłość nawet nie wiem na co? 🤢 i cały dzień becze 😞 głupia

ślub jest o 13... na pewno jutro na brzuszek nie zajrze ale musicie mi to wybaczyć ;*

co do włosów i paznokci zauważyłam tylko że max szybko rosną... co tez mnie cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...