Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny dolaczam do grona szczesliwych przyszlych mamus 🙂 moj synek ma sie pojawic na swiecie 21 czerwca. juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂 [img size=409]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/baby.PNG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki a ja sobie siedze w pracowni w szkole i czytam co tu ciekawego wymyśliłyście 😜

ciekawy pomysł z tą tabelką bo ja szczerze już się pomieszałam kto kogo ma i jak ma mieć na imię 😜 hehe gdyby nie imiona koło suwaczków to nie wiedziałabym że laaf ma dawidka :P hehe tak jakoś tylko te imie mi utkwiło wiem że są Julki i Antoś jakiś jeszcze 😜 hehe

witaj wśród czerwcóweczek katinka85 buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i coś mi zbiesiło się, wstawię później tę tabelkę, bo przy okazji myszka mi siadła, a całyczas poruszać się strzałkami, tabami to lekki koszmarek. Jak mąż wróci z pracy to wtedy pokombinuję.

Witaj katinka85 🙂 już wciągam Cię na listę Czerwcóweczek i wpiszę w tabelce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z drugiego pomiaru.Myslalam,ze zasne po drodze, ale sie udalo dotrzec w calosci.Wynik glukozy po 2h 121.

Katinka witaj w naszym gornie 🙂Twoj synek przyjdzie na swiat w moje urodziny 🙂

Mialam cos jeszcze napisac, ale chyba cukier oblepil mi mozg i nie pamietam 🙂Ale jestem glodna... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny jakie Wy pomysłowe jesteście. I od razu działącie 🙂

Ja dzisiaj też byłam ta tej krzywej cukrowej. Jakoś dałam radę ale te dwie godziny nie należały do przyjemnych.
Idę zaraz spać bo pół nocy dzisiaj nie przespałam. Jutro wybieram się do pracy i czeka mnie tam rozmowa z kierowniczką (pewnie nie będzie zbyt przyjemna) i pewnie dlatego noc zarwana.

No nic uciekam i miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, najlepiej by było gdybyś zrobiła zrzut ekranu i go zapisała sobie gdzieś na kompie. Pod tym miejscem, w którym piszemy posty jest opcja "dołącz obraz". A jak nie, to spróbuj z opcją "dołącz plik" wysyłając nam tą całość w Wordzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...