Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tez tak słyszałam że dopiero jak przekroczy 38 stopni to można coś podawać na gorączke 🙂 a maleństwo już śpi dzisiaj miała gości najpierw koleżanka ze szkoły sportowej odwiedziła a potem koleżanka ze szkoły średniej 🙂 mała taka pocieszna była :P a dziewczyny zachwycone że małe dziecko może być takie grzeczniutkie :P

miłej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Dawid ostatnio upodobał sobie żeby robić kupe miedzy 5 a 6 rano 😮 oczywiscie mnie juz ze snu wybudza i lipa...teraz skubaniec lezy w lozeczku i niby jeszcze przyyspia ale sie kreci , postekuje i chyba nic z tego nie bedzie 😉

we wrocku kolejny dzien deszczu ale z tego co wiem to cala polska taka zalana 😞

ja nadal okresu nie mialam i musze w koncu sie wybrac do gina bo wstyd sie przynac ale do tej pory nie bylam 😜

Zuziaku ja bym mogla caly czas sie patrzyc na tego mojego lobuziaka malego. Wali te minki, smieszne dzwieki wydaja i kupa smiechu przy tym jest. A jak np. ma twardsza kupke to tak sie nasteka taki czerwony sie robi a mys oczywiscie "powazni" rodziece boki zrywamy 😁 biedne dziecko n o ale rodzicow sie nie wybiera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela te tabletki sa ok bierze je moja siostra ale jak ktos jest podatny na stany grzybiczne to nie bardzo bo one ja wywoluja tak bylo z siora nigdy nie miala grzyybicy a po tych tabletkach ciagle. laaf ja podobnie jeszcze sie nie wybralam do gin ale juz musze bo zaraz konczy sie okrea a musze zrobic cytologoe bo ta cholerna nadzerka jest i trzeba cos z tym robic. pokaze wam zdjatko jak moj maly lubi spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkasia, ja zdjęcia nie widzę 😞

u nas po szczepieniu na udku pojawiło się zaczerwienienie i opuchlizna - robię okłady z altacetu, zobaczymy jak to będzie.
Dziś możliwe, że będziemy mieli gości, ale to nic pewnego. A wieczorem wybieramy się do galerii handlowej trochę pomyszkować 🙂 pogoda do dupy, więc pewnie pojedziemy samochodem.

Miłego dnia dziewczęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😉 Laaf masz racje można się potrzeć godzinami i śmiać się z byle czego... 😉 tyle radochy dają te małe szkraby 😉

ja dzisiaj chodzić nie umiem miałam odcisk na pięcie a wczoraj (mądra baba) zdrapałam go i teraz mam rane na całą pięte... 😠 😠 musze wymoczyć nogi a potem posmarować sudocremem i zawinąć bandażem bo cały czas przecież chodze... jestem zła bo przemieszczenie się z pokoju do kuchni żeby zrobić małej papu jest bolesne... a zrobiłam sobie to na własne życzenie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, wrzuć fotkę przez: http://imageshack.us/. Nie będziesz musiała dodawać fotki do żadnych galerii, bo Laaf ma rację inaczej będzie znikać.

Oluśka ma dzisiaj trochę marudny dzień, teraz śpi. Dzisiaj na szczęście deszcz padał tylko z rana, więc potem można było pójść na spacerek. Przy okazji byliśmy w Biedronce - kupiliśmy małej 2 pary fajniutkich skarpetek i na wypróbowanie pieluszki Dada. Z testowanych różnych pieluszek narazie sprawdziły się Happy Belli i pieluszki z Lidla - nazwa mi uciekła. A jeszcze mama dzwoniła, że kupili 2 paczki pieluszek Baby dream z Rossmana - będzie cd. testowania.
Obecnie wykańczamy ostatnią paczkę Pampersów 3, jeszcze zostało nam z 3 paczki Pampersów 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...