Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf, jak dobrze że z tym sercem ok 🙂
Oj, rzeczywiście Wam marudzą dzieciaki 😞 Stasiek o dziwo dziś jakoś w miarę w porządku, chociaż marudził nieco na spacerze na nowy śpiwór chyba. Za to potem wtrżolił pół słoiczka jabłuszek Gerbera (otworzyłam gotowca bo w miejszym słoiczku i mniej się miało zmarnować 😉 ) z wodą i kaszką jaglaną. Potem dopchał cycem, ulał troszeczkę i zabrało do zabawy 😉 Teraz dopchał kolejnym cycem (po niecałych 2 godzinach) i poszedł w kimono 🙂 Ciekawe ile pośpi bo jak na niego to zjadł strasznie dużo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ;(

dołączam niestety do mam które mają dziś "armagedon" jak to któraś trafnie ujęła !!! Masakra , noc była fatalna , a dzień jeszcze gorszy ... wszystko przez ten cholerny śnieg pewnie (bo tu niezła była dziś deszczo-śnieżyca!!!)...
Jakby tego było mało , jutro mamy szczepienie ... Dżizes- chyba ucieknę na księżyc !!!!!! 😜 🥴 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Olci marudzenia ciąg dalszy, nawet nie pomogło spanie na spacerku 1,5h. Jak zjadła papkę marchwiano-ziemniaczaną i dostała potem cyca to trochę było ok, ale ona znowu chce cyca. Wzięłam ją teraz na kolana, więc zmiana miejsca da chwilowy spokój.

Powiem Wam, że wychodzenie ząbków swoją drogą, ale raczej zgodzę się z Natką, że śnieg idzie, zmieni się niebawem pora roku i nasze maluchy to wyczuwają - są świetnymi meteopatami. Zauważyłam, że Olcia jak jest duża zmiana ciśninia, minęło lato i przyszła jesień to też marudkuje. Na szczęście nockę na ogół przesypia całą, ale w ciagu dnia nadal kiepsko ze spaniem.

Muszę narazie kończyć, bo dziecko już marudzi i wije się mi na kolanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, jak masz parowar, to paruj, nie zastanawiaj się w ogóle 🙂 Oprócz tego że zdrowsze, to jeszcze dużo smaczniejsze 🙂 My sobie pod pozorem Staśka kupiliśmy najprostszy garnek do gotowania na parze. Na razie wykorzystałam dla niego do przetworów, a my od tygodnia warzywa i ziemniaki jemy wyłącznie uparowane 🙂 Ziemniaki w mundurkach - są dużo zdrowsze od takich obranych przed gotowaniem, bo po uparowaniu skórka odchodzi bardzo łatwo i te wszystkie dobra które zwykle odkrawamy, zostają w ziemniaku. A jakie pyszne 🙂 Właśnie zjadłam trzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...