Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂

Madalena a powiedziala lekarka skad ta chrypka?

Jak Komsi pisze refluks jest wtedy gdy dziecko rzyga a nie ulewa. Moi znajomi maja dziecko z refluksem i to masakra jest bo w pierwszym roku zycia byl czesciej w szpitalu niz w domu...

NO i ocziwiscie buziaczkow 100 dla polrocznej Agniesi 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mi nie wygląda na refluks jej się po prostu ulewa raz więcej raz mniej nie wymiotuje jakoś na dniach pojade ją odwiedzić to pogadam o tym żeby spróbowała mniej dawać np. 100ml a częśniej np. co 2h zobaczymy może po prostu ona myśli że tyle potrzebuje a jej żołądek nie nadąża za jej apetytem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy bardzo za życzenia 🙂 😘 😘 😘 😘

Aga wczoraj padła dopiero koło 1 w nocy. I wstała o 7:30, po 5 nocnych pobudkach 😮 Czytałam, że półroczne dzieci już nie potrzebują nocnego posiłku. No a ta moja mała rozbójniczka co godzinę się budzi 🤔

Dziś przyjeżdża do nas szwagier z rodziną. I mają przyjść jacyś budowlańcy nam okna uszczelniać bo wieje strasznie tuż nad parapetami. Będzie ciekawy dzień.

A "krzywymi" nóżkami póki co się nie przejmujcie. Każde dziecko stawia na początku stópki trochę do środka. Jasne, można wprowadzać różne ćwiczenia, bo one na pewno nie zaszkodzą, ale bez stresu 😉

Raczej nie będę miała czasu, żeby tu do Was dziś zaglądać, więc życzę Wam miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Tak dokładnie nie powiedziała z skąd. Gardło miał czerwone i czesniej kaszlał sucho więc stwierdziła że mógł podrażnić gardełko. Ważne że już mu trochę przechodzi. A wiecie że na te sine dziąsła dostał Nystantyne, mam mu te krwiaki na dziąsłach smarować 3 razy dziennie.

Zuziek ona jej daje 150 ml 🤪 🤪 🤪 strasznie dużo jak na ten wiek jak dawałam Piotrusiowi 90 ml co 2,5 godz dopiero po 3 dostał 120 a 150 jadł w 4 miesiącu tylko ze nie tak czesto. Teraz je 2 razy 150 i 2 razy 180 m. Pewnie jej daje często jeść. Nie zawsze dziecko płacze jak jest głodne. Piotrus czesto płakał ale za kazdym razem nie dawałam u mleka. Miał swoje pory i ich pilnowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela a to można tak pójść kiedy się chce? U nas to pomimo że szpital spory to przyjeżdża młody ortopeda skądś raz na jakiś czas i tylko wtedy można pójść na usg i trzeba mieć skierowanie
bo w szpitalu to tylko sami starzy lekarze ale tacy że szkoda słów do dzisiaj mam krzywe palce u jednej ręki bo mi nie nastawili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daje piers ale czasami widze ze jest za malo i daje butle ze sztucznym. sprobuj dac piers na noc a w nocy jak sie obudzi dac sztuczengo, tak tez robie jak padnie mi przy cycku po kapieli, to potem jak sie obudzi serwuje sztuczne i gra gitara. No chyba ze teraz jest pelnia i Agniesi przeszkadza, bo nam pierwszy dzien przeszkaadzalo, ale wczoraj niebo bylo zachmurzone i nie bylo widac ksiezyca wiec spal spoko, pomijajac spiewy o 5...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, dzięki za radę, ale musiałabym mieszankę dawać jej łyżeczką, a to by trwało do rana 😁 więc chyba ta opcja odpada 😁

jeju, Madalena, 12 godzin?! 😲 Aga z przerwami nocnymi śpi maksymalnie 9 godzin 🤢 ciekawe w kogo się wdała, bo my z mężem oboje jesteśmy śpiochami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku to z lyzeczka byloby ambarasu, faktycznie cala noc 🙃
Och to nie ma tak, ze skonczy pol roczku i musi juz spac cala noc. Wszystko zalezy od dziecka 🙂 Magdalena ma widac szczescie z Piotrusiem, malym ksieciem spiacym 😉 Maxyma laska tez juz prawie polroczna, bo za pare dni jej stuknie pol roku i tez nie spi calej nocy, dzis rozmawialam z Maxyma tesciowa to przez ta pelnie spiewa jak narzeczony w nocy...


a nawiasem mwiac ten moj meczydusza, na dworze bylismy chcial zasnac ale nieeee nie wolno sie dac przeciez ! Zjadl kaszke bananowa! Drugie podejscie po ok.3tyg... tym razem z butelki mu dalam zjadl i myslalam ze usnie, ale gdzie tam,.... teraz sie buja i juz zaczyna zrzedzic 😉 farmazoni jeden ale juz tak z pol h po jedzeniu jest, zaraz go chyba zalatwie na rekach... i niech spi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki a ja jestem wściekła zamówiłam blender i kur.. przyszedł ale jeden pojemnik jest całkiem połamany i nie sprawdziłam przy kurierze i odjechał i dzwoniliśmy od razu do dhl i mają jutro przyjechać spisać protokół reklamacyjny 😠 😠 😠 😠 😠 😠
kuźwa no nie moge sobie darować że nie kazałam mu poczekać a teraz będzie się to ciągnąć z miesiąc jak znam życie a 2 tyg to napewno a chciałam małej zupkę już dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...