Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello 🙂 🙂

u nas standardowa nocka - 3 pobudki na jedzenie. Ostatnio nigdy nie ma mniej, a czasami nawet jest ich więcej. Cóż robić...

jedziemy dziś na obiad do moich rodziców. Jak my nie pojedziemy do nich, to oni przyjadą do nas, a mi się nie chce sprzątać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry, imprezowy synek 😉 Poszedl spac przy cycuniu normlanie, no troszke pozniej niz standardowo, no ale trzy laski nad nim skalaly wiec nie ma co sie dziwoic ze chlopak troche dluzej przetrzymal 😉 (3letnia, i dwie 9latki 😉
fajnie bylo pojedlismy, ja saczylam winko z cola umiarkowanie bo autem wracalam, wiec faceci sie porobili, a dziewczyny spokojine ;}
Maxymek troche zdziwiony byl o 2 w nocy w aucie, podobalo mu sie 😉 z tata z przodu, bo to tylko 3minuty jazdy 😉 oczyska jak piataki zrobil ale w lzeczku zasnal po 30minutach i spal do 8 😉

Teraz bylismy na dworze bo jest przezajebiscie, slonecznie, obrocilam nawet Maxymola twarza do swiata, zaineteresowany byl ale i tak padl, i tak spi teraz na balkonie juz 😉

Zuziek strzelaj test, ja bede probowac zajsc w wakacje 😉

A co do fajek, to ja tez nie pale tralalala 🤪 nawet do kawy mi sie nie chce faji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:*
Anulka wiesz Ty mi jakos do palenia zupelnie nie pasujesz i az sie zdziwilam jak przeczytalam, ze kiedys palilas.

Zuziaku zrob tescik, lepiej wiedziec niz nie wiedziec 🙂no madrze bardzo zagdalam 🙂
Kwasiek Julka robi podobnie, nie mozna juz jej zostwic samej na kanapie, bo sie przemieszcza w roznoraki sposob, ale potrafi juz przemierzyc cala kanape. 🙂

U nas spokoj, maz znowu przeziebiony 😞Wczoraj bylismy u znajomej , ktora sprzedaje ciuszki dla niemowlat ze zlikwidowanego sklepu i wszystkie po 10 zl, wiec mlodej kupilsimy kilka sztuk, ale rozmiar 92-98, wiec bedzie musiala poczekac.Wczoraj zasnela o 1.30 spala do 7.No i tak poza tym u nas luzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co...Dawid od 2 dni jest marudny, poniewaz zauwazylam takie delikatne wybielenie na dolnych dziaselkach to pomyslalam zeby kupic zel. Kupilam i wczoraj jak marudzil zasmarowalam i jak reka odjol. Dzisiaj obudzil sie marudny popołudniu tez nasmarowalam i jak reka odjol...czy to te zeby? sama nie wiem bo cos tam delikatnie bialego widac i jakos przekonana nie jestem. I teraz pytanie czy ten zel dziala wylacznie na te dziaselka bo juz zaczynam sie zastanawiac czy tez nie dziala uspokojajaco tak poprostu, niby nic w ulotce na ten temat nie pisze ale ja juz nie wiem...

co poniektóre z Was smaruja dziasla, dzieciaczki sie uspakajaja ale zebowczakow nima 😮 sama juz nie wiem bo jak pisze zel uzyty ale nie wiem czy to ma sens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawid wczoraj zasnol o 18, obudzil sie gdzies o 18.30 i rajdowal do 21.30 😮 szok bo to pierwszy raz bylo 🥴
dzisiaj znow zasnol ale o 18.20 tak okolo 19 sie przebudzila ale gu poprzytulalam i podsypia poki co jak zajac. Juz wole zeby spal calkiem a najwyzej rano sie obudzi wczesniej...no zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...